Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

leclerc na turystycznej

Utworzony przez monika43, 12 lutego 2009 r. o 13:23
no i co nazekaliscie na barwinskiego i wawerka i po tym czasie jest lepiej zal prostu zal jestesmy bialymi muzynami nic nie wolno tylko tyranie a i tak jest zle ta baba sie nie zna na niczym i niema pojeia o prowadzeniu tak duzego sklepu i ta stpowa druga to jest po prosty paranoja macie teraz lepiej i zeby nie plakac ti jest premie zeby lepiej zapier........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklep okropny podłoga śliska sama się przewruciłam. bajzel okropnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w FULL JOB. Carrfour zapłacił 100% za moją pracę a Dawid Małecki Full Job zabrał mi z tego równowartość 2,5 dniówki. Pretekst:Grudzień 2014,Carrfour ul.Witosa w Lublinie,dział:Ryby. Pracownicy sklepu na papierosie,nadchodzi baba z dorosłymi dziećmi,chce by zabić jej karpia,ja odmawiam i każę czekać, wszczyna awanturę i w BOK-u Carrfoura wpisuje skargę przekręcając moje słowa. Szukam osób, ktore by pracowały dla Full Joba w grudniu 2014r./styczniu 2015r.i którym by Dawid Małecki Full Job umniejszył wynagrodzenie pod tym podobnym pretekstem-cel pozew zbiorowy przeciw Dawidowi Małeckiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...