Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Legitymacje ubezpieczeniowe odchodzą do lamusa

Utworzony przez P., 30 listopada 2009 r. o 19:35 Powrót do artykułu
RMUA zawiera dane o moich zarobkach (dochodach). Dlaczego jestem zmuszany do ujawniania moich dochodów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u mnie w pracy nie dają rmua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie dają z kilkumiesięcznym opóźnieniem i co wtedy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko to poto by nam powszczepiac czipy!!!!!! ludzie obudzcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko druk RMUA zawiera dane o wielkości moich zarobków i mam się tym za każdym razem okazywać w rejestracji, żeby te dane studiowały panie pielęgniarki i się z nimi dzieliły z innymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
Tylko druk RMUA zawiera dane o wielkości moich zarobków i mam się tym za każdym razem okazywać w rejestracji, żeby te dane studiowały panie pielęgniarki i się z nimi dzieliły z innymi
Pewnie, bo oczywiscie pielegniarki nie maja nic innego do roboty, tylko statystyke zarobkow spoleczenstwa prowadzic... Puknijcie sie w czulko. Zelazkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy na stonie nfz niema czasem informacji o tym czy dana osoba jest ubezpieczona??? wystarczy tylko PESEL i pozamiatane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jezeli jest sytuacja gdzie pracodawca wogole nie daje drukow ZUS-RMA albo kobieta jest na wychowawczym -to co paranoja nastepna nie udana ustawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manius napisał:
a jezeli jest sytuacja gdzie pracodawca wogole nie daje drukow ZUS-RMA albo kobieta jest na wychowawczym -to co paranoja nastepna nie udana ustawa
jak nie daje rmua, to łamie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bullit napisał:
jak nie daje rmua, to łamie prawo
Tylko urzędnika to wali czy łamie prawo czy nie on nie daje i koniec a na skargę to sobie idź nawet do proboszcza !A po za tym pokazywanie swoich pełnych danych jednak chyba nie jest zgodne z prawem !? i czas najwyższy by cały ten system zmienić i to szybko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dwoje dzieci ,jestem na wychowawczym i niby ta nowa ustawa ma mi ulżyć ?! Więc teraz nie będę nosiła książeczki w małym formacie tylko wielką płachtę papieru. PARANOJA. I skoro dzieci do 18 r.ż. objęte są ustawowo ubezpieczniem zdrowotnym , to na ch.... te papierzyska ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama napisał:
Mam dwoje dzieci ,jestem na wychowawczym i niby ta nowa ustawa ma mi ulżyć ?! Więc teraz nie będę nosiła książeczki w małym formacie tylko wielką płachtę papieru. PARANOJA. I skoro dzieci do 18 r.ż. objęte są ustawowo ubezpieczniem zdrowotnym , to na ch.... te papierzyska ????
A najlepsze, że czasem trzeba pokazać co i jak, bo panie nie potrafią odczytać tych druków. I to sie nazywa informatyzacja. Wszystkie dane dostępne w formie elektronicznej, a trzeba nosić stertę papierów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa postęp technologiczny w Polskiego urzędnika wydaniu i ciekawe kto wymyśla takie buble ? musi być wyjątkowo zdolny i rozgarnięty inaczej !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...