Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze rodzinni też chcą lepiej zarabiać

Utworzony przez zac, 13 stycznia 2008 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Obłudnicy. Lekarze rodzinni mają na czysto po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Krwiopijcy i faryzeusze. Ściągnąć lekarzy z Ukrainy i Białorusi, a oni niech jadą na Syberię. Dobrowolnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zac napisał:
Obłudnicy. Lekarze rodzinni mają na czysto po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Krwiopijcy i faryzeusze. Ściągnąć lekarzy z Ukrainy i Białorusi, a oni niech jadą na Syberię. Dobrowolnie.
zac, Widze że jesteś wrogiem lekarzy rodzinnych. Chyba jesteś zle poinformowany w tej sprawie. Radzę zasięgnąć wiecej informacji na ten temat, a niewymądrzać się na forum. Myśle jak cię złapie choroba to udasz sie do "krwiopijców i Farazeuszów". Jest przysłowie Arabskie: Nie pluj dziś do studni, jutro będziesz pił z niej wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nemo napisał:
zac, Widze że jesteś wrogiem lekarzy rodzinnych. Chyba jesteś zle poinformowany w tej sprawie. Radzę zasięgnąć wiecej informacji na ten temat, a niewymądrzać się na forum. Myśle jak cię złapie choroba to udasz sie do "krwiopijców i Farazeuszów". Jest przysłowie Arabskie: Nie pluj dziś do studni, jutro będziesz pił z niej wodę.
A może zaprzeczysz? Mam nie krytykować piekarzy, bo kupuję chleb. Mam nie potępiać policję, bo mogą się przydać. Mam nie ujawniać prawdy o konowałch, bo mi kurzajki bez łapówki nie wytną?. Lekarze, to najwięksi obłudnicy i szantażyści. Trzeba ich powołać do wojska i do roboty. Albo dobrowolnie na Syberię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze zarabiają już po 12000 i jeszcze im mało. W MON lekarzom poroponują zarobki po 5 tys. i nie-ma chętnych prawie 500 wakatów. I mówią że mało zarabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zac napisał:
A może zaprzeczysz? Mam nie krytykować piekarzy, bo kupuję chleb. Mam nie potępiać policję, bo mogą się przydać. Mam nie ujawniać prawdy o konowałch, bo mi kurzajki bez łapówki nie wytną?. Lekarze, to najwięksi obłudnicy i szantażyści. Trzeba ich powołać do wojska i do roboty. Albo dobrowolnie na Syberię.
zac, Każdy ma prawo do krytyki, ale ty obrażasz lekarzy;"fazyreusze,krwiopijcy,szantażyści,obłudnicy", te słowa nie pachną Fiołkami. Ty nie krytykujesz, a obrażasz lekarzy.Pozdawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego właściciele prywatnych przychodni nie podali,ile sami zarabiają ? Dociekliwy dziennikarz powinien się tego dowiedzieć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu dawać kasę, jśli w przychodni na śliwińskiego Pani kierownik lekarz K.W. spóźnia się dzień w dzień 40 min, następnie wpuszcza do gabinetu akwizytatorów, o 2 godzinach pije przez pół godziny kawkę itp. Dajcie jej 10.000 to może skróci czas picia kawy na dyżurze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nemo napisał:
zac, Widze że jesteś wrogiem lekarzy rodzinnych. Chyba jesteś zle poinformowany w tej sprawie. Radzę zasięgnąć wiecej informacji na ten temat, a niewymądrzać się na forum. Myśle jak cię złapie choroba to udasz sie do "krwiopijców i Farazeuszów". Jest przysłowie Arabskie: Nie pluj dziś do studni, jutro będziesz pił z niej wodę.
KOLEGA MA RACJĘ LEKARZE, LECZ NIE WSZYSCY JEST TO NAJBARDZIEJ SKORUMPOWANA GRUPA ZAWODOWA I GDYBY DOSTALI BARDZO DUŻE PODWYŻKI TO I TAK ŁAPÓWKI BRAĆ BENDĄ.ZNAM BO PRACOWAŁEM Z NIMI IWIEM DOSKONALE JAK TRAKTUJĄ LUDZI.JAK DOSTANĄ W ŁAPĘ 50 ZŁ.TO MAŁO CO NIE LIŻĄ RĘKI PACJĘTA. WSTYD I TO WIELKI.TY SAM JESTEŚ PEWNIE JEDNYM Z NICH POZDEAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co ta dyskusja o morale lekarzy i tym podobnych bzdetach, przeciez przysięgę Hipokratesa to oni maja daleko w d...... . Jedyna rada żeby ich normalnie rozliczyć z łapówek to wprowadzić kasy fiskalne, skoro mają kasy taksówkarze, fryzjerki itp. Tylko że lobby koncernów farmaceutycznych których przedstawicielami są lekarze jest zbyt silne aby to uregulować ustawowo. Powtarzam raz jeszcze kasa fiskalna dla każdego lekarza i problem będzie rozwiązany bo dopiero się wtedy okaże ile naprawdę taki lekarz zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha ciekawe jak sanepid dopuścił pomiesczeenie do pobierania krwii u Kijewskiego zastanawjające ?? nie wiadomo o co chodzi !!! ludzie toz to tragedia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kijewski to stary zbereźnik!!! Kto w ogóle go dopuścił do zawodu ginekologa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...