Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze z Opola Lubelskiego mówią „Dość!”. Zapowiadają odejście z pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 czerwca 2016 o 15:09 Powrót do artykułu
Nie chcą pracować to wypad, przyjdą inni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie przyjdą inni, bo trzeba z czegoś żyć!
0
Nikt nie jest głupi. Za te pieniądze nikt nie przyjdzie pracować. Tam pracują ludzie którym zależy na Poniatowskim i Opolskim zdrowiu. Robią co mogą. Gdy pracuje się za kiepskie pieniądze w dobrej atmosferze i przy niskim obciążeniu - jest OK. Ale gdy mamy pracować jak fabryka, na pełnym gazie - to poproszę adekwatną do pracy pensję. PS. Przyjeżdżałem z Lublina na dyżury i wykonywać zabiegi. Dopóki była dobra atmosfera - przyjeżdżałem z przyjemnością. Nie ma atmosfery gdy jest przepracowanie, zmęczenie i frustracja - W takich warunkach to przynajmniej chcę zarabiać! Tak jak przedstawiciele innych zawodów: Przychodzi Hydraulik przykręcić kran - 100zł. "Podpięcie komputera w serwisie" - 250zł. Ułożenie 10 płytek na parapecie - 300zł. Ja szanuję pracę, wiedzę i umiejętności fachowców w swojej dziedzinie. Dlaczego nikt nie szanuje ADEKWATNIE mojej pracy ??? Padnie uszczelka w kranie - muszę CZEKAĆ (i nic się nie stanie, najwyżej odetnę wodę). Zepsuje się samochód - trudno pojadę mpkiem. Odpadnie płytka? "Się naprawi, się przyklei, będzie Pan zadowolony". JEST RÓŻNICA - w moim fachu nie ma możliwości na błędy i na powtórki - one się zdarzają, owszem - ale to odrębny temat kto jest temu winien... A pracuję na etacie w lubelskiej klinice 12złotych za godzinę (2240zł brutto !!!!) - etat lekarza rezydenta z ministerstwa. DZIĘKUJĘ DOBRANOC. IDĘ SPAĆ Po 72 godzinach dyżuru.
0
Pan Dyrektor, jak widać, nie tylko Chełm,ale i Opole potrafi roz… .., Zdolniacha.
0
Pan Starosta jak zawszę otacza się fachowcami.Jak długo jeszcze będzie niszczył Powiat Opolski?
0
lekarz rezydent (w czasie specjalizacji) napisał:
Nikt nie jest głupi. Za te pieniądze nikt nie przyjdzie pracować. Tam pracują ludzie którym zależy na Poniatowskim i Opolskim zdrowiu. Robią co mogą. Gdy pracuje się za kiepskie pieniądze w dobrej atmosferze i przy niskim obciążeniu - jest OK. Ale gdy mamy pracować jak fabryka, na pełnym gazie - to poproszę adekwatną do pracy pensję. PS. Przyjeżdżałem z Lublina na dyżury i wykonywać zabiegi. Dopóki była dobra atmosfera - przyjeżdżałem z przyjemnością. Nie ma atmosfery gdy jest przepracowanie, zmęczenie i frustracja - W takich warunkach to przynajmniej chcę zarabiać! Tak jak przedstawiciele innych zawodów: Przychodzi Hydraulik przykręcić kran - 100zł. "Podpięcie komputera w serwisie" - 250zł.  Ułożenie 10 płytek na parapecie - 300zł. Ja szanuję pracę, wiedzę i umiejętności fachowców w swojej dziedzinie. Dlaczego nikt nie szanuje ADEKWATNIE mojej pracy ??? Padnie uszczelka w kranie - muszę CZEKAĆ (i nic się nie stanie, najwyżej odetnę wodę). Zepsuje się samochód - trudno pojadę mpkiem. Odpadnie płytka? "Się naprawi, się przyklei, będzie Pan zadowolony". JEST RÓŻNICA - w moim fachu nie ma możliwości na błędy i na powtórki - one się zdarzają, owszem - ale to odrębny temat kto jest temu winien... A pracuję na etacie w lubelskiej klinice 12złotych za godzinę (2240zł brutto !!!!) - etat lekarza rezydenta z ministerstwa. DZIĘKUJĘ DOBRANOC. IDĘ SPAĆ Po 72 godzinach dyżuru.
Jak przyjemnie posluchać "fachowca" z rozujałym ego. Jeśli praca nie pasi, to zajmij się kranami, spluczkami, płytkami etc. A tak na marginesie - kolego, ty dopiero raczkujesz w zawodzie. Na humory i pieniądze przyjdzie czas, o ile przyjdzie. Ucz się i wysypiaj i... marz o kokosach na prowincji.  
0
Pani doktor Baszak atakuje....:)....Dziwne że Pan Prezes nagle stał się dla niej wrogiem. Cóż nie był dobrym psychologiem - zatrudnił ją, dał stanowisko dyrektora medycznego.... i w główce się poprzewracało...zaczęła robić teczki na różnych lekarzy, oparte na plotkach i insynuacjach. Okazało się że miała teczkę też na Prezesa:)....A teraz zamiast odejść z klasą by w innym miejscu siać zamęt "walczy". Pan Prezes remontuje, unowocześnia oddziały, pogonił łapówkarzy, dla mnie facet na 5!!! Kibicuję mu, niech się obroni przed psychopatką.... ciekawe czego w Klinice w Lublinie nie zatrudnili jej....wybitnego kardiologa...pomimo że mama wysoko na uczelni była:)...dziwne też że tylu lekarzy uległo jej "czarowi"....nawet ci opisani w jej teczkach... stado baranów.Doktorzy - mniej dyżurów i pisać się mi na kursy psychologii!!!!
0
Dokładnie ....masz gościu rację. Ja z kolei mam już kilka specjalizacji i przepracowane lata na dyżurach. Nie udało mi się przez miesiąc codziennych dyżurów zarobić tyle ile zarobił w 3 tygodnie od poniedziałku do piątku fachowiec od wykończeniówki...dodatkowo fakturowanie usług było mu obce. Podpowiedzcie państwo gdzie można się pouczyć układania płytek????
0
..jak zachorujecie do tam w tyłki wchodzicie bez masełka Polaczki, ale pamiętajcie ...My was obsłużymy tak ,że będziecie myśleli , że szybko i profesjonalnie i miło, a jak jest to tylko my będziemy wiedzieć , bo wy w tej materii jesteście jak dzieci we mgle, ...i jeszcze czekoladki dostaniemy za to że was spławimy a wy będziece myśleć(chociaż w przypadku polskiego pacjenta nie ma o to obaw) że wszystko dla was zrobiliśmy---- do zobaczenia w szpitalu, na SOR itp. FRAJERZY
0
Ktoś się pomylił z powołaniem.A gdzie przysięga Hipokratesa?Jeśli się nie mylę?
0
Zawsze mogłeś zostać księdzem.
0
Jeżeli tak trzeba to niech odejdą i nie biorą czekoladek, jak im nie smakują. Nie ma ludzi nie zastąpionych. A do Lisa !. Kiedy wreszcie przeniesiecie chirurgię do Poniatowej. Bo jak widać chirurdzy z Opola nie maja laboratorium na miejscu, bo jest w Poniatowej . Przecież chirurgia dawno miała byż przeniesiona do Poniatowej , to o co chodzi w tym całym bałaganie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: