Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekcje z gwiazdami

Utworzony przez zocha, 26 listopada 2007 r. o 14:54 Powrót do artykułu
Było super. My to mamy farta znaleźć się we właściwym miejscu we właściwym czasie pod opieką takiej nauczycielki!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż strach pomyśleć o tym, że zaraz skończy się ta szkoła. Trzymamy kciuki, żeby pani Edyta poszła z nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytamy: a gdzie są inni nauczyciele?? I co oni robią?? Takich nauczycieli poszukujemy dla naszych dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wam pozazdrościć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powołanie powołaniem. ciekawe skąd ona na to kasę bierze. Jakbym miał takiego sponsora też bym cuda działał. Wielkie mi rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie co trzeba zrobić, żeby dostać się do jej klasy? czy to jest jakaś specjalna klasa? w przyszłym roku ide do gimnazjum i z tego wszystkiego wynika że ona bedzie miała pierwszą klasę! Hurra. A ja będę jej częścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomarz sobie. Najpierw naucz się pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie szukać takich nauczycieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie szukać takich nauczycieli? Oczywiście jeżeli tacy jeszcze istnieją. I czy aby pani redaktor się nie pomyliła? Może to nie chodzi o gimnazjum. Proponuję zweryfikować te informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile jej za to płacą, że organizuje takie spotkania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze też jej się tak chce. Mi tam się nic nie chce a do szkoły chodzę tylko do roboty. Zrobię co swoje i fajrant. Z taką to ja nie chciałbym pracować w jednej szkole. Za szybko by mnie zwolnili za to co robię, a właściwie to za to czego nie robię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Panią Edytę. Widziałem ją kilka razy i wiele o niej słyszałem - dobrego. Sam chciałbym, żeby mnie uczyła. Byłbym wówczas prymusem. Niestety obecnie uczy moje dzieci - nie mnie. I cieszy mnie to bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sęk w tym, że wiadomo o co chodzi a nie chodzi o pieniądze. Takich nauczycieli potrzeba więcej. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wszystkie dobre rzeczy spłycane są jedynie do "kasy". Większość wyciera sobie gębę kasą i woli nic nie robić tylko zrzędzić "że brak kasy itd.". Weźcie się w końcu do roboty, pomyślcie skąd tą kasę wziąć i przestańcie usprawiedliwiać swojego lenistwa, i braku pomysłów brakiem pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o zadne pieniadze! pani Borowicz robi to zupełnie bezplatnie i bezinteresownie! te spotkania są niesamowite... nigdy ich nie zapomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnię panią Edytę od zaraz! Szkoda zdrowia w szkolnictwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EKSTRA NIE WIEM CZY KTOS INNY MA SZANSE SPOTYKAĆ SIĘ Z TAKIMI LUDŹMI!!! MY TO JEDNAK MAMY SZCZĘŚCI NO I PANIA EDYTKĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że ona nie robi tego tak po prostu. Na pewno jej dyrektor każe i zależy jej bardzo na pracy. Musi nauczyć się mówić nie! Praca to nie wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też poszukuję takiego preacownika!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ludzie są na wagę złota. Zazdroszczą, którzy myślą inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...