Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to może na nich zastawić pułapki, niech się trochę postresują, trzeba jakoś zwalczać chołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chylę czoła. Mam tylko uwagę, że jak już nie chcecie używać broni, to przynajmniej kupcie sobie dobre miotacze gazu pieprzowego, bo szybkie nogi mogą nie wystarczyć. No i jeszcze poleciłbym Dazzera, gdyby w razie psa napuścili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie pomógł bym takiemu stowarzyszeniu gdyby takowe istniało i działało w Parczewie.Co prawda obszar działania obejmuje też i nasz powiat ,ale to ogromny obszar do sprawdzania.Wielkie dzięki za pracę panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glodny i pozbawiony wszelkich dochodow czlowiek rwie zwierza do domu na rozne sposoby. Jakby wszyscy mieli dobrze jak POtulne baranki Tuska, to i polowania nie bylyby potrzebne. Nie mozna ganic ludzi tylko za to, ze chca kawalek miesa dac dzieciom na stol. Prowokacja antykoscielna oczywiscie musiala i w tym filmiku zaistniec celem skompromitowania rodziny osoby duchownej. Po co komu taka informacja, ze ojciec wikarego stawial sidla???? A czy to ma od razu znaczyc, ze syn w stanie duchownym gwarantuje dobrobyt ojcom swoim? Antypolskosc swieci triumfy na kazdym kroku! Ale przeciez kazdy uczciwy Polak slyszal, ze >Polskosc to nienormalnosc. Teraz mamy tego efekty...glod, nedza, bieda i niedostatek wypedza ludzi do lasu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 100 proc. znajdziemy wnyki. "Mięsiarze” nie odpuszczają, choć już nie mogą przejeść dziczyzny, a pochowane w stodołach zamrażarki pękają w szwach – mówi Michał Chomiuk.
  Skąd wiadomo, że "pochowane w stodołach zamrażarki pękają w szwach"? W których stodołach? Czy osoba, która posiada takie wiadomości zawiadomiła organy ścigania? Czy zabezpieczono zawartość tych zamrażarek?    
  Od poniedziałku do piątku patrolujemy lasy w powiatach lubartowskim, parczewskim, radzyńskim, zamojskim i włodawskim – mówi Chomiuk. – Dostaliśmy grant z Krajowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Wystarcza na paliwo i bardzo skromne płace dla obywatelskich strażników. Mamy na buty, kurtki i coś na ząb podczas patrolu – dodaje.
  Od poniedziałku do piątku obywatele pracują, żeby płacić podatki, z których opłaca się "obywatelskich strażników", którzy dostają "bardzo skromne płace" i od poniedziałku do piątku patrolują lasy. I są pewni, że "na 100 proc." znajdą wnyki. Widocznie wiedzą gdzie ich szukać.    
Niepokojąco wzrasta liczba kłusowników zabijających przy użyciu broni palnej – kończy Chomiuk.
  A to dane z jakiejś statystyki, czy znowu z sufitu, podobnie jak dot. zamrażarek w mitycznych stodołach? Powstaje nieodparte wrażenie, że "obywatelscy strażnicy" uzasadniają potrzebę wydawania na nich pieniędzy podatników ciągłym wzrostem wszelkiego rodzaju zagrożeń. Poznali sztukę funkcjonowania na trudnym rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli ci ludzie brali by po 300tys zł premii  rocznej tak jak gospodarze stadionu narodowego na pewno nie zastawiali by wnyków.Stadion przyniósł straty ,a oni wzieli premię.Takich należy ścigać a nie biednych ludzi.Tylko jakby ich znależli to ta ochrona nie chodziła by po ziemi i to szybko.Do takich absurdów doprowadziła władza koalicji PO-PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do lasów w powiecie łęczyńskim, aż roi się od wnyków i sideł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie kłusować to jak Tusku żyć ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
las w Dorohuczy też nie lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłusownik łowi żeby przeżyć a elita poluje z przyjemności . To jest perfidją i patologią co można spodziewać się po człowieku który zabija dla przyjemności? Idąc do lekarza modlę się żeby nie był myśliwym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja slyszalem ze polowanie maja robic teraz na Chomiuka!!! Pozdrawiam czytelnikow !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłusowników trzeba zwalczać, to bezlitośni i bezmyślni ludzie szkodzący przyrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olek ty czubie macie najebane w głowach rzeby tak łazić po lasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal jest od 15  roku zycia wegetarianinem to co robi powinismy brac przyklad  jak bylem u niego widzialem 3 czy4 worki z wnykami piszecie ze on jest taaki i taki obrazacie go powinnsmy brac przyklad  duzo zrobil dla lasow i zwierzot serdecznie go pozdrawiam slawek sitarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedyś to się nazywało ORMO ;-) ... swego czasu chciałem z Chomiukiem zrobić wywiad  plan ten jak wiadomo nie wypalił z różnych powodów  ostatnim był ten że Chomiuk jest jednym z tych lemingów którzy wzywają do wspierania mordowania ludzi na byłej Ukrainie ... w temacie jego działalności związanej z kłusownictwem  było kilka ostrych pytań które miałem mu zamiar zadać miedzy innymi te dotyczące moralnych aspektów uniemożliwiania ludziom zdobywania pożywienia i to jeszcze za kasę miałem spytać czy nie czuje się własnie jak ormowiec ... pytań byłoby wiecej pewnie bo Chomiuk to ciekawy osobnik że żyje z bycia płatnym ormowcem to już wiemy ale dziennik nie napisał że to również sekciarz co ciekawe teoretycznie nie powinien wspierać mordowania ludzi  ale nie ma przed tym jak się przekonałem zadnych oporów a może na to też dostał grant? kto to wie? ;-) ... przypomniało mi się że w historii Michowa był już jeden taki słynny żandarm... i też służył wiernie jednemu wegetarianinowi i też ludźmi gardzil  
Ostatnio edytowany 14 lutego 2015 r. o 16:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Chomiuk nie jest niestety jedynym który popiera rozpad Ukrainy i czystki etniczne takich ludzi jest bardzo dużo - wieżą że mord jest uzasadniony spora ich część nie zabiłaby zwierzęcia ale człowieka czemu by nie ... moje nadzieje na ripostę ze strony dzielnego łowcy głodomorów się nie spelniły ... może szkoda bo kłusownictwo jako takie z pewnością nie należy do procederów które bym polecał jednak zdecydowanie bardziej nie polecam zbijania ludzi nawet gdy ich ojczystym językiem jest rosyjski... ... oczywiście jednak kłusownictwo można i należy zwalczać w sposób etyczny dlatego warto zastanowić się nad mechanizmem w którym konieczne staje się opowiadanie o owych "pełnych lodówkach" kłusowników... jest chyba jasne ze take opowieści są jednymi z tych które mają odczłowieczyć tych kłusowników problem pojawia się własnie wtedy kiedy zarabia się na polowaniu na ludzi i to polowanie uzasadnia propagandą... ... hmm mam świadomość że pytanie o takie sprawy nie jest łatwe ale nie postawić go byłoby zwyczajnie trudno... byłoby trudno bo Michał chwali się że upolował już 14 ludzi ... a buddyści na ogół nie są kojarzeni z polowaniami na ludzi​...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Chomiuk nie jest niestety jedynym który popiera rozpad Ukrainy i czystki etniczne takich ludzi jest bardzo dużo (...) [media]http://przemekkainel.pl/wtyczka.swf[/media]  
  Mój kolega Henryk Martenka w przedostatnim 6.numerze Angory bardzo trafnie ocenił dotychczasowe poczynania ukraińskiej armii. Gorąco polecam jego cotygodniowe felietony.   https://www.angora.com.pl/spis.php?y=2015&w=06#
Ostatnio edytowany 15 lutego 2015 r. o 00:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie skorzystam z polecenia... Angorę kupowałem kiedyś ale po prostu nie lubię kiedy się mi wciska kit, więc przestałem  i zupełnie nie widzę powodu żeby ten stan miał się zmienić ... nieszczęście które spotkało Ukrainę obserwuję nie przez komentatorów a dzięki znajomym  ... kiedy spotykam się z przejawami poparcia dla zwykłych mordów to takie zachowania piętnuję  i Chomiuk nie stanowi tu wyjątku... ... z tym że jak pisałem postawa podżegacza wojennego nie jest w Polsce wyjątkowa w żaden sposób... ... wracając do sedna tekstu o patrolach Chomiuka - moim zdaniem wygląda to tak że Chomiuk po prostu zarabia na kłusownictwie będąc po prostu kłusownikiem polującym na innych kłusowników ... pozór ochrony przyrody jest może i mendialny ale nie zmienia to tego że pozostaje pozorem realnie pojawienie się drapieżnika który poluje na mniejsze drapieżniki  nie jest w stanie zmienić samego zjawiska drapieżnictwa ale dla Chomiuka jest to oczywiście całkiem niezły sposób na utrzymanie się... ciekawe ile ma od głowy  ... podobne działania podejmował już na Ukrainie i Białorusi w 2009 roku dostając za to 40 tys złotych bez zdaje się 15 zł... granty na polowania dostaje co jakiś czas ten grant z 2014 jakoś nie mogę znaleźć jakiej wysokości był... ... Chomiuk miał swój udział w doprowadzeniu do tej zadziwiającej sytuacji z corocznym mordowaniem susłów na świdnickim lotnisku i ich sprowadzaniem... aż zacytuję: "Warto podkreślić, że strony – sprzeciwiające się budowie lotniska – podejmując współpracę, raczej nie wychodziły poza wymianę informacji. Liderem protestu ekologów było Towarzystwo dla Natury i Człowieka, wspierane m.in. przez Stowarzyszenie Ekologiczno-Społeczne „Zielona Swoboda”, Stowarzyszenie Ekologiczne „Dla Ziemi”, Stowarzyszenie „Homo Faber”, Zamojskie Towarzystwo Przyrodnicze, a także Koalicję Pozarządowych Organizacji Ekologicznych na rzecz Funduszy Unijnych i organizacje zagraniczne, z Austrii, Niemiec, Cypru i USA." ... trudno mi nazwać to działaniem zmierzającym do ochrony przyrody tym bardziej ze hmm działalność wymienionych organizacji polegała wtedy np na doprowadzeniu do takiego stanu: https://www.youtube.com/watch?v=5tv9NGIHeC0   pseudoekolodzy szybko dogadali się z politykami i stali się częścią skorumpowanego układu który ochronie przyrody sprzyja mało raczej  za to oczywiście zapewnia utrzymanie finansowe "ekologom" w ubiegłym roku susły wybijał Jarosław Koziara a umożliwiał mu to nie kto inny niż Choroś z Homo Fabra który załatwił mu na ten cel pieniądze z lubelskiego budżetu jako że jest w ratuszu zatrudniony jako macher od rożnych przekretów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwiska i natychmiast oskarżenia o afery, przekręty... kiedy się wyzbędziesz tego wieśniackiego stylu pisania na forach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie ukrainy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...