Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lewe prawo jazdy z USA. Szybko i bez stresu

Utworzony przez rufus, 21 sierpnia 2009 r. o 07:59 Powrót do artykułu
Potrzebuję na GWAŁT,amerykańske,ukraińskie, kasa nie gra roli. 794715841
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Arkadiusz Arciszewski nie wie co mowi, amerykanskie prawo jazdy jest wazne w Polsce , trzeba tylko miec International Driving Permit / ktory jest po prostu tlumaczeniem na kilka jezykow prawa jazdy/ Tak samo w USA z tym ze w US trzeba miec wazna wize turystyczna. Pogratulowac fachowosci polskij policji i p Arciszewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dam 1000 dolców na CITO. 662785347
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK I GDZIE  SIEL ZGLOSIC  ,PROSZEL O JAKIES NAMIARY  stefanizator@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwiam na terenie Holandi legalne prawa jazdy z wpisem do rejestru w ukrainie. Czas załatwienia takiego dokumentu kat A,B,D C +E ok 4 do 6 tyg niejest konieczny wyjazd klienta z kraju wszystko załatwimy pocztą lub przez pośrednika ale preferujemy kilku dniowy wyjazd na Ukraine(Platne przy odbiorze dokumetu z klientem. nr kontaktowy pudzinl99@gmail.com +31633863549 Platne przy odbiorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, współpracuje ze szkołą jazdy na Ukrainie i tym pomagam zdobyć prawo jazdy na wszelkie kategorie. Z calym kompletem dokumentów i wpisem do rejestru. Zapewniam transport i sprawy formalne. Szybko i Bezproblemowo ! BEZ ŻADNYCH ZALICZEK !! PL: +48/783179213 begin_of_the_skype_highlighting +48/783179213 BEZPŁATNIE end_of_the_skype_highlighting UA: +3809245008971 mail: alexprawko@onet. pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najdziwniejsze jest to ze w Polsce policja nie honoruje amerykanskiego prawo jazdy (za kazdym razem jest rozmowa ze nie ma umowy itp) a w USA ja polskie pokazywalem to nikt nawet nie kwestionowal i normalnie uznaja takie.
mylisz się! polska policja honoruje  te prawa jazdy ale razem z amerykańskim paszportem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/aoisjocoa092jijpg  zdj kolegi ktory zaginal 2 tyg temu sprawa zajmuje sie rutkowski ; / zaginal na dolnymslasku ; / ale kto kolwiek cos wie prosze pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak jakiegoś dokumentu to zawsze spore utrudnienie. Kolejki w Urzędach nie zachęcają do wyrabiania dokumentów, bo trwa to zwykle bardzo długo, a prawo jazdy jest częściej bardziej potrzebne niż dowód osobisty. Żeby szybko załatwić sprawę polecam zajrzeć na stronę z dokumentami kolekcjonerskimi fastidcard.com  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak jakiegoś dokumentu to zawsze spore utrudnienie. Kolejki w Urzędach nie zachęcają do wyrabiania dokumentów, bo trwa to zwykle bardzo długo, a prawo jazdy jest częściej bardziej potrzebne niż dowód osobisty. Żeby szybko załatwić sprawę polecam zajrzeć na stronę z dokumentami kolekcjonerskimi fastidcard.com  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dokumenty kolekcjonerskie, to tylko fastidcard com – teraz dają nawet kupony zniżkowe -10% dla znajomych dla Nowego Klienta. Ja w sumie kupiłem już wystarczająco, więc proszę, możecie skorzystać z tego kodu „84NA7R5B”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą, ale to wszytko zależy od stanu i szkoły. Gdzieniegdzie wydadzą ci nawet od ręki ważne prawo jazdy na 8 lat bez ważnego paszportu i wizy turystycznej. Wystarczy tylko $$, a w drugich z kolei na wstępie wymagają SSN, a practice test można zdawać dopiero po 180dniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak z ciekawości kupiłem ostatnio prawko kolekcjonerskie z clubcardcompl. Chciałem sprawdzić czy na prawdę jest tak podobne do oryginału jak czytałem no i potwierdzam....jest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...