Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lista szkół do zamknięcia w woj. lubelskim. W tym roku mniej

Utworzony przez 9u-io-u=h]l], 10 stycznia 2013 o 18:11 Powrót do artykułu
Tak oto na naszych oczach dzieje się rozkład państwa Polską jeszcze zwanego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakoś kościołów nie zamykają, widać, że chcą doprowadzić do zidiocenia narodu co w konsekwencji będzie miało klękanie przed plebanem.
0
PedrosLBN napisał:
Jakoś kościołów nie zamykają, widać, że chcą doprowadzić do zidiocenia narodu co w konsekwencji będzie miało klękanie przed plebanem.
Jesteś żywym przykładem tego zidiocenia.
0
róbcie wiecej dzieci bedzi emial sie kto uczyc. mozna taka szkole kupic?
0
BRAWO! Posłowie nie nadaremno przynali sobie 58 milionów premii! Zamknięcie szkół, i inne ich czyny sprawiają że będzie żyło nam się lepiej jestem dumny z ich działania i napewno pójde na wybory zagłosować na nich bo przecież i tak nie mam pracy to co mam siedzieć w domu bezczynnie, trzeba pomóc mojej kochanej PO bo bronią to co Polskie. Lovciam cie Tusku <3 <3 <3 mój bohaterze ...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: