Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LO w Lublinie :)

Utworzony przez Agnieszka, 19 marca 2014 r. o 15:45
Witam, w tym roku zdaje egzaminy i będę musiała wybrać liceum w którym będę kontynuować naukę .Myślę o profilu biol-chem lub medycznym, bo różnie to funkcjonuję .  Które liceum w Lublinie polecacie ? Które jest najlepsze pod względem atmosfery, ludzi , nauczycieli ? Jak na razie biorę po uwagę III Liceum Unii Lubelskiej, Podwale i IV Liceum Stefanii Sempołowskiej. Które z nich będzie najlepszym wyborem ?  Gdzie jest najlepsza atmosfera i klimat ? Jak mniej więcej ułożony jest plan ? Bardzo zależałoby mi na odpowiedziach i z góry dziękuję .  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama zdaję w tym roku egzaminy, ale nie mogę się zdecydować.Zastanawiałam się nad XV, ale nie wiem jak tam z matematyką (chcę iść do klasy mat-inf lub mat-geo).  Biorę też pod uwagę IX, XVI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może prywatne? Np. Gostyński. To jest szkoła dająca perspektywy, ale i wymagająca. Dlatego sam poleciłam synowi Gostyńskiego. Nie chcę mieć sfrustrowanego maturzysty u siebie w domu, tylko ciekawego świata człowieka. Nie masz tam czegoś takiego, jak zasuwanie nad programem, który musi być przerobiony od deski do deski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czwórka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też czwórkę polecam. Chemia i matematyka są na wysokim poziomie, więc jak najbardziej wam pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...