Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku z podciętymi skrzydłami

Utworzony przez PILOT, 16 lipca 2011 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Niech go robia w stylu lubelskim, czyli przystanek autobusowy, to taniej wyniesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
józefina napisał:
Głosujmy dalej na platformę, kocham donalda tuska!!!!! Rzeszów już buduje sobie NOWY terminal, wieże kontroli lotów, lotnisko w rzeszowie ma nowe drogi kołowania samolotów, nowe połączenia a my możemy POdrózować FURMANKAMI http://img59.imageshack.us/img59/6575/jasionkap.jpg
zauważ, że rzeszów ma inne finansowanie rozbudowy lotniska, a my, chociaż w urzędzie marszałkowskim rządzi u nas partia rządząca(PO-PSL) Hetman i Sobczak do spółki z Żukiem wydymali nas PO raz kolejny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga interesuje się 1000 mieszkańców, lotniskiem ponad 2 miliony, ale przeciez według Siczka 2 miliony to mniej niż 1000. Dziwicie się, że szacunki sa do du...y, że postępowania sa do du...y ? Za 10 dni ogłosza nowy przetarg, nawet nie beda czekać na zmianę pozwolenia na budowę, bo i po co. Przecież skoro podpisała wojewoda pozwolenie na budowę , a nie mogła go podpisać z powodu braku prawomocnej decyzji środowiskowej, to i zmianę pozwolenia podpisze, rygor natychmiastowej wykonalności temu nada, i środkowy palec Wam pokaże, ze słowami " ja tu rządzę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O okrojeniu projektu spółka już opinii publicznej nie poinformowała. Dlaczego? – Nie uważam, żeby było to istotne dla mieszkańców naszego miasta – odpowiedział nam dyrektor Siczek. – A droga to istotna sprawa dla 1000 osób. PANIE SICZEK - pana bezczelność jest porażająca. Powiedzieć panu prawdę. O zmianach w budowie pan nie poinformował bo się pan bał opinii publicznej. Co to znaczy nieistotne dla miasta. co za brednie??, a o drodze dlatego łatwo było bo chciał się pan pokazać. MAŁE LOTNISKO na zawsze pozostanie małe i bez znaczenia dla ruchu lotniczego. Rzeszów o większych tradycjach lotniskowych będzie rósł w siłę, a w Lublinie może kukuruźniki wylądują. Skandal. Zarząd do dymisji. NATYCHMIAST!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezle na poczatek zrobil sie kurnik zamiast pieknego terminala pasazerskiego ciekawe co bedzie nastepne do okrojenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale syf!!!! Niestety Lublin!!!!!! Panie Żuk pgoń pan do qrwy nędzy to towarzycho wzajemnej adoracji aż dym im z dup poleci. Tragedia!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Lublin i region zrobi powstanie oraz strajk generalny i wypieprzy na zbity pysk Nieudaczniow Karierowiczów Oszustów ludzi bez chonoru minimalistów spadochroniarzy i innej maSci decydentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy porównujecie Rzeszów (ba, całe Podkarpacie całe) do Lublina. Tam nie ma śladu błaznów i złodziei z PSL i są wyniki. U nas niech zacznie rządzić ktokolwiek spoza tej pieprz.... złodziejskiej partii spod znaku zielonego badyla przesiąkniętej komuną i opierającej się na wzajemnych poklepywaniach po plecach i zacznie się coś dziać. Ktokolwiek spoza kliki... czy to prawicowiec czy lewicowiec ... ktokolwiek spoza PSL. Dlaczego u nas na tych złodziei głosują??!! Kiedy to się wreszcie skończy? PSL ma tyle wspólnego z ludem co ja z Mozambikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisząc wcześniej o zbyt wygórowanej liczbie pasażerów w pierwszym roku funkcjonowanie wieli zarzucałeo mie nieznajomość rzeczy.Teeraz widac ze władzie miasta i województwa są do d... ponieważ otaczają sie wszędzie klakierami i kolesiami bez umiejętności i wiedzy ale za to umiejętnie czeszą kasę za nic nie robienie Anie Zuk Ani Hetman i ich kolesie niczego konkretnego poza keceniem lodów z kasy społeczeństwa zrobić nie potrafią tak jak i dobierają sobie osoby funkcyjne na stanowiska . Lotnisko z takimi wymaganiami n ie jest potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i tak będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywieźć na taczkach tych "samorządowców' i tzw. "zarząd" spółki - niech nie zasłaniają się UE, trzeba było zadbać o to żeby opinia była pozytywna a nie po roku ogłaszać, że nic się nie da zrobić - wioskowe mądrale TO JEST GRUBY PRZEKRĘT I SKANDAL!!! Nie chcę mieć z tymi ludźmi nic do czynienia, a kandydują i do Sejmu i do Senatu! Ludzie nie głosujecie na nieudaczników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie jest cudowne napisał:
Co Wy porównujecie Rzeszów (ba, całe Podkarpacie całe) do Lublina. Tam nie ma śladu błaznów i złodziei z PSL i są wyniki. U nas niech zacznie rządzić ktokolwiek spoza tej pieprz.... złodziejskiej partii spod znaku zielonego badyla przesiąkniętej komuną i opierającej się na wzajemnych poklepywaniach po plecach i zacznie się coś dziać. Ktokolwiek spoza kliki... czy to prawicowiec czy lewicowiec ... ktokolwiek spoza PSL. Dlaczego u nas na tych złodziei głosują??!! Kiedy to się wreszcie skończy? PSL ma tyle wspólnego z ludem co ja z Mozambikiem.
niestety to jest prawda, tych pseudo ludowców powinno się wywalić ze wszystkich urzędów, krzewią nepotyzm buraki a pomysły mają zaściankowe - wystarczy wybrać się do UM czy UW i popatrzeć na te bezmyślne gęby w bistorowych garniturach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby lublin słuchał wiesniaków z PSL dzis lotnisko było by w Niedziadzie a szose czy dobudowe2.5 km koleji da sie dorobic a tak Starownik chyba miał racje .Hetman w pojedynke widac ze mało moze zrobic .Nieudacznicy to Wasyl Sobczak Żuk i inni przydupasy poklepanio po plecach ,kto nie z MIECIEM do go zmieciem.Protest pod ratuszem i siedziba powinny byc 1 raz w kwartale na opamietanie rzadzących.Budowac lotnisko jak zaprojektowano a głebokie fundamenty zasypac tak ze obiekt przygotowany na lepsze czasy i kiedy zmieni sie WADZA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tym samym za duży jest terminal. Dlaczego opinia Jaspers jest tak ważna? Bo będzie wiążąca dla Komisji Europejskiej, która sprawdzi, w jaki sposób wydaliśmy 149 mln zł unijnych środków zapisanych na lotnisko w Regionalnym Programie Operacyjnym. Czyli rozumiem ze teraz wydamy 149 mln zl na polowe mniejszy terminal.... i wszystko w porzadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest drugie uwłaszczenie nomenklatury. Pierwsze było w okresie tzw. transformacji 20 lat temu. Dlatego PO obsiadła wszystkie urzędy marszałkowskie w całej Polsce , by wyprowadzić wszystkie środki unijne do prywatnych kieszeni pod osłoną ludzi Bondaryka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same dziwki i zlodzieje w tym lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj byłem na owym placu budowy i co widzę?Puste przeloty wozideł w tą i w drugą stronę.Miałem lornetkę i widziałem jak panowie z prywatnych samochodów wyciągal ok.30-40 podejrzanych baniaków 10l i na wozidło i pod las.Tam jest niezła miejscówa w korycie lotniska.Niestety nie widziałem co dalej.Oczywiście panowie jak wyciągali z samochodów baniaki z daleka krzyczeli że zaraz policję zawiadomią i niestety musiałem znaleź gorszą miejscówę. Walą przekręty wszyscy;począwszy od zarządu na zwykłych pracownikach kończąc. CBA będzie miało tu kupę roboty,bo już chyba dosyć wiedzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszło jak zwykle mania wielkości a pies z kulawa noga nie przyleci chyba że żydzi do Majdanka i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie wypowiedź jednego z tych (p.Siczek)dlaczego, przypomnę właściciele - akcjonariusze nie wiedzieli co wyprawia zarząd a zarząd uznał to za element całkiem pozytywny - takich tandetnych dowcipów od lat nie słyszałem.Dla przypomnienia właściciel akcji -gmina- to nasze pieniądze.Ta forma zarządzania to w czystej postaci niereformowalny komunizm.Ciekawe co zrobi zarząd po nowych wyborach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest, zamiast zbudować raz, porządnie i w terminie, lepiej znowu odwlekać, a potem jak już się kiedyś w końcu przyjmie zamknąć, robić utrudnienia i rozbudować dwa razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...