Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy europosłowie pracowici, ale umiarkowanie

Utworzony przez graszka, 7 kwietnia 2009 r. o 16:05 Powrót do artykułu
Podkański to wystartuje, ale nie z Naprzód Polsko tylko Naprzód Polsko - Piast, zresztą sam jest szefem Stronnictwa Piast w Polsce, więc piszcie konkretnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem oburzony słowami pana Zalewskiego...3lata temu w mojej szkole stwierdził, że można spokojnie wyżyć z zasiłku.od tamtego czasu straciłem do niego szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Czerniak liderem lewicy do Parlamentu Europejskiego. Czytaj blog : jacek-czerniak.blog.onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto z tych kandydatów zna jakiś język obcy. Zdzisław to nawet poprawnie po naszemu nie umie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sceptyk napisał:
Ciekawe kto z tych kandydatów zna jakiś język obcy. Zdzisław to nawet poprawnie po naszemu nie umie.
Z tego co słyszałem prof. Zaleski zna biegle aż 5 języków obcych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sceptyk napisał:
Ciekawe kto z tych kandydatów zna jakiś język obcy. Zdzisław to nawet poprawnie po naszemu nie umie.
Pan Ś./były wójt Stanina/ włada trzema językami- jednym w buzi i dwoma w butach. Ale to nic -ważne , że lubi lody.Swój chłop-prawdziwy peeselak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamasz z powstańca napisał:
Pan Ś./były wójt Stanina/ włada trzema językami- jednym w buzi i dwoma w butach. Ale to nic -ważne , że lubi lody.Swój chłop-prawdziwy peeselak.
Ciekaw jestem czy Ś. wie gdzie dzisiaj pracuje?. Pamiętam, że był taki okres w jego życiu, że pracował ale sam nie wiedział gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzcie co piszą o tym zaleskim ale lol "Nie owijam w bawełnę i nie rzucam słów na wiatr - prof. zaleski stworzył w swojej działalności europosła instytucję tzw. "słupa" czyli osoby, która na podstawie fikcyjnych umów zlecenia wyciągały pieniądze z PE, a pieniądze przekazywały prof. zaleskiemu i to właśnie zjawisko zbada prokuratura. prof. zaleski nie będzie pierwszym który takich praktyk się dopuścił, ale z patologiami trzeba walczyć - od tego jest prokuratura." to peło na dno i do więzienia to ci najaktywniejszy kasa i tylko kasa a wydawałoby sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...