Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy policjanci tropią bandytów najlepiej

Utworzony przez pdwh, 18 stycznia 2010 r. o 08:09 Powrót do artykułu
HAHa te komendy sa najlepsze chyba dlatego ze mieszka tam najwiecej konfidentow :D "W tym roku chcemy poprawić wykrywalność przestępstw narkotykowych i popełnianych przez nieletnich." No lepszego pomyslu to juz nie maja, najlepiej tak sobie statystyki polepszac. Za rekiny sie wezcie a nie za płotki, tez mi policja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie czytałem jak komendant z puław chwalił się że to jedynie w puławach w lubelskiem spada przestępczosc a tu zamosc i chełm mają najlepszą wykrywalnosc. No to co to za statystyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też złapali za pobicie - tyle, że byłem niewinny. Znane są przypadki, że zamknięto osoby niewinne oskarżone o morderstwo!!! Osobiście znam takie przypadki dwa. To jest chore i nienormalne, żeby w 21 wieku kiedy policja powinna dysponować takimi środkami, że takie przypadki powinny nie mieć miejsca, co najmniej 20% złapanych są to osoby niewinne. i jeszcze mają czelność się przechwalać o skuteczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w ten sposob poprawiaja statystyki bo ; zlapia jak pija piwo na lawce, spisza jak zle przechodzisz przez przejscie, jak nic na ciebie nie ma a chce cie doslownie udupic to potrafia podrzucic woreczek strunowy ze znikoma iloscia [ bo wczesniej kktos z niego korzystal haha} i nie udowodnisz panu milicjantowi ze to nie twoje - ma satysfakcje ze nareszcie cie ma no i statysyka i belka wiecej. A REKINY ROBIA SWOJE ; JEST HANDEL NARKOTYKAMI PAPIEROSAMI, POBICIA, NAPADY, LEWE INTERESY A MILICJA NIC Z TEGO NIE ROBI I UDAJE ZE TEGO NIE WIDZI NO BO PO CO SIE NARAZAC I MIEC DO CZYNIENIA Z MAFIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~TOMEK~ napisał:
No i w ten sposob poprawiaja statystyki bo ; zlapia jak pija piwo na lawce, spisza jak zle przechodzisz przez przejscie, jak nic na ciebie nie ma a chce cie doslownie udupic to potrafia podrzucic woreczek strunowy ze znikoma iloscia [ bo wczesniej kktos z niego korzystal haha} i nie udowodnisz panu milicjantowi ze to nie twoje - ma satysfakcje ze nareszcie cie ma no i statysyka i belka wiecej. A REKINY ROBIA SWOJE ; JEST HANDEL NARKOTYKAMI PAPIEROSAMI, POBICIA, NAPADY, LEWE INTERESY A MILICJA NIC Z TEGO NIE ROBI I UDAJE ZE TEGO NIE WIDZI NO BO PO CO SIE NARAZAC I MIEC DO CZYNIENIA Z MAFIA
a mi właśnie przeszkadza jak lumpy piją na ławce, piesi włażą prosto pod koła samochodu - zwisa natomiast, że ktoś sobie fajki taniej kupi albo jointa zapali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Lublin poprawił swoje wyniki czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...