Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska centrala Żagla do zamknięcia?

Utworzony przez siuśmajtek, 22 sierpnia 2012 o 07:41 Powrót do artykułu
To oczywiste, że to wrogie przejęcie. Pracownicy nie muszą się o nic obawiać, mogą być pewni!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prywatna firma więc może robić co chce ze swoimi oddziałami lub przejętymi spółkami. Dlaczego ma sobie zwiększać koszty utrzymując zbędnych pracowników i budynki? Biznes to nie działalność charytatywna. Zresztą, chcieliście kapitalizmu to macie.
0
bojkot produktów tj. kredytów hiszpańskiego santandera!! hiszpania w opałach i jak myslicie gdzie bedzie kasa pompowana????? beda ja wyprowadzali do Hiszpanii
0
BANDYCKA, ZŁODZIEJSKA firma oferująca skandalicznie niekorzystne warunki dla Klientów zarówno jeśli chodzi o pożyczki jak i o karty, które na chama są wpychane nieświadomym niczego ludziom. Wewnątrz z kolei atmosfera TERRORU, MOBINGU, NIELUDZKIEGO WYZYSKU I AGRESJI PSEUDO KIEROWNIKÓW NA KAŻDYM KROKU!!! I bardzo dobrze, że się wyniosą. WON Z MIASTA!!! DRUGIEGO TAKIEGO NIENAWISTNEGO, ZŁODZIEJSKIEGO SZAMBA NIE MA CHYBA NAWET W POLSCE.
0
Banda zawodowych oszustów od lat w żywe oczy oszukująca klientów przy sprzedaży pożyczek gotówkowych. Co innego mówi pracownik, co innego jest zapisane w umowie. Ot takie wysokie standardy. Prawie mi ich żal.
0
Droga redakcjo dzięki PIANO nie musicie się obawiać że będziecie mieli większą oglądalność bo jej nie będziecie mieć, podrawiam, żegnam wasze "wolne media"
0
icaomi bend napisał:
bojkot produktów tj. kredytów hiszpańskiego santandera!! hiszpania w opałach i jak myslicie gdzie bedzie kasa pompowana????? beda ja wyprowadzali do Hiszpanii
To chyba dobrze, bo Hiszpania w kryzysie, pieniądze się im przydadzą a Polska jest zieloną wyspą i kryzys nam nie straszny, możemy finansować innych.
0
ponoć NEWSY miały być poza PIANO ? hm .. już nikomu ufać nie można
0
PSL się kończy ??
0
a tu za darmo http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,12343446,350_osob_na_bezrobociu__Zwalniac_moze_firma_od_kredytow.html
0
Znany wizjoner kononowicz miał rację - NIC TU NIE BĘDZIE !!!
0
Akwizytorzy znajdą pracę w innych bankach
0
to miasto sie niedługo wyludni ... ciągle coś 'pada' albo redukcja zatrudnienia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: