Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski dworzec PKP

Utworzony przez Dorota, 24 sierpnia 2012 r. o 15:30
Witam serdecznie, Dzisiaj rano chciałam pomóc Pani informacją czy nasz dworzec PKP posiada przechowalnie bagażu. Wiedząc od zawsze iż internet to kopalnia wiedzy zaczęłam poszukiwania właśnie tam. Szukałam nie tyle inforamcji o istnieniu przechowalni ale zwykłego numeru telefonu na lubelski dworzec. Niestety nic. Infolinia , (0-42) lub (0-22) 1-94-36 , łaczyła mnie chyba kosmosem. Owszem dodzwoniłam sie do bardzo miłej Pani bodajże w Dyrekcji Kolei leczniestety równiez nie potrafiła mi odpowiedzieć ani na pytanie apropo przechowalni ani na pytanie o numer telefonu. Jak to jest że w dobie XXI wieku nie można uzyskać informacji. A może Wy spróbujecie? Chętnie zapisze numer:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi skoro mniej niż 1% mieszkańców woj. lubelskiego jeździ puciongamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...