Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JESZCZE SIĘ ZACHWYCAJĄ NAD ŁOBUZAMI KTÓRZY NISZCZA ELEWACJE I NAZYWAJĄ TE BAZGROŁY SZTUKĄ ,JAK NISKO UPADŁ TEN SWIAT ŻE LUDZIOM SIĘ PODOBA SZTUKA MURZYŃSKIEGO GETTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kk: a wycinanki koła gospodyń wiejskich sie podobają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alf napisał:
do kk: a wycinanki koła gospodyń wiejskich sie podobają?
DO ALF WIDAĆ ŻE ZNASZ TE KLIMATY WYCINANEK I BAZGROŁÓW ŚCIENNYCH ,TRAFNIE SIĘ PYTASZ ,MNIE SIĘ NIE PODOBA COŚ W OTOCZENIU CZEGO SIĘ NIE WYCHOWAŁEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wiadomość, tylko nie napisane ani gdzie, ani kiedy. DNO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytaj uważnie - na ścianie oporowej globusa czyli od zana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
DO ALF WIDAĆ ŻE ZNASZ TE KLIMATY WYCINANEK I BAZGROŁÓW ŚCIENNYCH ,TRAFNIE SIĘ PYTASZ ,MNIE SIĘ NIE PODOBA COŚ W OTOCZENIU CZEGO SIĘ NIE WYCHOWAŁEM
lepiej patrzeć na ściany i bloki obsmarowane bilbordami to dopiero piękny widok jeśli nie doceniasz ingerencji w przestrzeń przez świadomych artystów to jesteś ignorantem i ślepym człowiekiem który najlepiej by chciał żeby nic nie było. że nie rozumiesz napisów wyidząc tylko kolorowa plamę nieznacyz że to nie jest dobre przy okazji na surrealizmie Salwadora Dalego też się nie znasz. twoja wypowiedź nie trafia do ludzi myślacych tylko do babć z koła radia maryja. zdrowia życzę na drodze życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...