Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ile to Lublin kosztowało i ile odzyskano pieniędzy z wypożyczeń?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dołączam się do pytania. Może "dociekliwi dziennikarze" z DW nie mają odwagi go zadać?
0
niewiem czy wiecie ale w innych miastach rower miejski przynosi straty, chciałbym zobaczyć bilans z Lublina
0
Niepoprawnych pytań w sprawie roweru miejskiego jest więcej.
0
Rower podbił serca rowerzystów, A NIE MIESZKAŃCÓW - a to różnica! Dziennikarze z zasady o użyteczność projektu pytają tych,którzy z rowerów korzystają,więc prawie zawsze słyszą zachwyty.Jest to błąd metodologii. Około 400 tys ludzi przewijających się przez Lublin (mieszkańcy i studenci) nie jest niestety zadowolonych-namalowane ścieżki rowerowe na niektórych ulicach zabrały miejsca parkingowe.Kierowcy parkują na trawnikach i narażają się na mandaty.Zwężono i tak wąskie pasy dla samochodów.Rowerzyści nagminnie łamią przepisy drogowe,jeżdżąc po przejściach do pieszych i chodnikach.Namalowane ścieżki uniemożliwiają taksówkarzom zatrzymywanie się na dotychczasowych postojach. .Dopóki nie ma infrastruktury z prawdziwego zdarzenia, rowerzyści w naszym mieście są udręką dla kierowców i pieszych. A dziennikarzy proszę o wywiad w sprawie rowerów np w warsztatach samochodowych albo jakimkolwiek innym miejscu- byle nie przy stacji rowerowej.
0
Rower miejski to fajna sprawa. Znam młodych, którzy potrafią  przemknąć przez miasto z Al.Kraśnickich w okolice Bronowic w ciągu 19 minut. Co to znaczy dla właściciela rowerów, właścicieli komunikacji miejskiej czy taksówkarzy? Zero w kasie :D   Oby tylko bezpiecznie i szczęśliwie pomykali pomiędzy brykami w przyszłym sezonie.
0
Nie korzystam z rowerów ale jestem zwolennikiem tego udanego eksperymentu. Opowiadanie o "bilansie" jest troszkę dziwne. To rodzaj komunikacji miejskiej, dopata do  jej funkcjonowania (jeżeli bedzie potrzebna) to normalka podobnie jak dofinansowanie autobusów czy  trojejbusów.
0
Witam, Postanowiłam podbić stary wątek, dając możliwość wyrażenia swojej opinii na temat systemu rowerów miejskich w Lublinie. Poniżej link do ankiety, dzięki której pomożecie mi Państwo w konstrukcji pracy dyplomowej, a może przyczynicie się także do określenia kierunku rozwoju tej formy komunikacji w naszym mieście. Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas.   http://moje-ankiety.pl/respond-75425.html
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: