Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ile to Lublin kosztowało i ile odzyskano pieniędzy z wypożyczeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączam się do pytania. Może "dociekliwi dziennikarze" z DW nie mają odwagi go zadać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewiem czy wiecie ale w innych miastach rower miejski przynosi straty, chciałbym zobaczyć bilans z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepoprawnych pytań w sprawie roweru miejskiego jest więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower podbił serca rowerzystów, A NIE MIESZKAŃCÓW - a to różnica! Dziennikarze z zasady o użyteczność projektu pytają tych,którzy z rowerów korzystają,więc prawie zawsze słyszą zachwyty.Jest to błąd metodologii. Około 400 tys ludzi przewijających się przez Lublin (mieszkańcy i studenci) nie jest niestety zadowolonych-namalowane ścieżki rowerowe na niektórych ulicach zabrały miejsca parkingowe.Kierowcy parkują na trawnikach i narażają się na mandaty.Zwężono i tak wąskie pasy dla samochodów.Rowerzyści nagminnie łamią przepisy drogowe,jeżdżąc po przejściach do pieszych i chodnikach.Namalowane ścieżki uniemożliwiają taksówkarzom zatrzymywanie się na dotychczasowych postojach. .Dopóki nie ma infrastruktury z prawdziwego zdarzenia, rowerzyści w naszym mieście są udręką dla kierowców i pieszych. A dziennikarzy proszę o wywiad w sprawie rowerów np w warsztatach samochodowych albo jakimkolwiek innym miejscu- byle nie przy stacji rowerowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower miejski to fajna sprawa. Znam młodych, którzy potrafią  przemknąć przez miasto z Al.Kraśnickich w okolice Bronowic w ciągu 19 minut. Co to znaczy dla właściciela rowerów, właścicieli komunikacji miejskiej czy taksówkarzy? Zero w kasie :D   Oby tylko bezpiecznie i szczęśliwie pomykali pomiędzy brykami w przyszłym sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie korzystam z rowerów ale jestem zwolennikiem tego udanego eksperymentu. Opowiadanie o "bilansie" jest troszkę dziwne. To rodzaj komunikacji miejskiej, dopata do  jej funkcjonowania (jeżeli bedzie potrzebna) to normalka podobnie jak dofinansowanie autobusów czy  trojejbusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Postanowiłam podbić stary wątek, dając możliwość wyrażenia swojej opinii na temat systemu rowerów miejskich w Lublinie. Poniżej link do ankiety, dzięki której pomożecie mi Państwo w konstrukcji pracy dyplomowej, a może przyczynicie się także do określenia kierunku rozwoju tej formy komunikacji w naszym mieście. Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas.   http://moje-ankiety.pl/respond-75425.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...