Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: 149 szkół do likwidacji?

Utworzony przez lim, 16 marca 2013 o 15:51
Słusznie... bo jak mawia Ojciec Jan Klimiec - biednym nie potrzebna inna nauka jak ta dostawana od życia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oto skutki rządów Platformy tzw. "Obywatelskiej" Kraj się wyludnia, młodzi uciekają w poszukiwaniu pracy a Polki boją się rodzić dzieci. Pluję w twarz tym którzy się do tego przyczynili.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
------------------MAM WSPANIAŁY POMYSŁ RATOWANIA LUBELSKICH SZKÓŁ------------------------------- Ta orgia niszczenia polskiej edukacji przez reżim (PLATFORMY OSZUSTÓW) dotyczy całej Polski . Dlatego nie tylko LUBLIN ale niech mnie słucha cała Polska ! . Otóż , zamiast likwidacji szkół , CZY NIE LEPIEJ CAŁYM NARODEM ŻĄDAĆ BY PREMIER ZE SWOIM RZĄDEM PODALI SIĘ DOBROWOLNEJ DYMISJI ? . A tak na marginesie : już nawet reżim (PO) zwraca uwagę, że nie było dużo sprzeciwów przeciw likwidacji szkół w Polsce (sic?) . Siedżcie Kochani Rodacy dalej , to przyjadą i będą Was wyrzu cać (wywłaszczać) z Waszych Domów i gospodarstw !. Co za "ciężki naród" ! . Na co czekacie ???.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niki napisał:
Oto skutki rządów Platformy tzw. "Obywatelskiej" Kraj się wyludnia, młodzi uciekają w poszukiwaniu pracy a Polki boją się rodzić dzieci. Pluję w twarz tym którzy się do tego przyczynili. [/quote] [quote name='Niki' timestamp='1363450646' post='745998'] Oto skutki rządów Platformy tzw. "Obywatelskiej" Kraj się wyludnia, młodzi uciekają w poszukiwaniu pracy a Polki boją się rodzić dzieci. Pluję w twarz tym którzy się do tego przyczynili.
Pluć kolego to jest o wiele za mało, ojczyzna oczekuje abyśmy wszyscy razem tam PO nich POszli !!!!! dość igrania POstkomuny z narodem !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ilu z Was ciężko pracuje za małe pieniądze u ludzi, którzy ani nie są zbytni wykształceni ani nie "pachną" większą wiedzą czy oczytaniem ??? Bo jak mawia Ojciec Klimiec - nauka zazwyczaj pociąga ludzi biednych, bogatych stać bowiem aby opłacać tych wykształconych by im potem wiernie służyli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JESTEM jjasio niemam szkoły jesyem preesem wzur donaśladoweania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przez lata szkolne, dwaj kumple Przeszli przyjaźnią związani Jaś pracowitym był uczniem Grześ zaś się uczył do bani Długi czas potem na mieście Grześ przyjaciela napotkał Do kubka Jasia - żebraka Włożył pieniążek do środka Jak to wydarzyć się mogło ? Kończyli wszak jedną szkołę... Jaś był ubogim prymusem Grześ zaś bogatym matołem Autor: Claudio serwis Poema http://poema.pl/publ...8-janc-i-grzenc
Zaloguj się, aby oddać głos
0
EDUKACJA! Polska Agencja Prasowa niech rozważnie czyta i niech zrozumie, że w szeregach swoich ma dziennikarza,który nazw odróżnić nie umie. Autor przez świadome pisanie: historię,prawo i naukę kompromituje, a to dlatego,że nikt mu uwagi nie zwraca,a autorek"PAP"dalej świruje. A może w PAP-ie diaspora lubelska siedzi,która Lubelszczyzną bredzi? Myślę,że czas nadchodzi,żeby takich autorów wysyłać na łowienie śledzi!! Lublin,2012-10-11 BW-I.0330.423.12 Szanowny Panie Ryszardzie Pański list pozwolił mi odzyskać wiarę w fakt,że są w naszym województwie ludzie, którym,podobnie jak mi,szeroko rozumiana kultura żywego słowa,leży na sercu.Absolutnie i z całą stanowczością zgadzam się z tym ,że Województwa Lubelskiego nie można nazywać Lubelszczyzną.Zapewniam jednocześnie,iż w kontaktach Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie na tę zasadę zwracam uwagę. Ludziom takim jak my,którzy szanują mowę ojczystą i zasady posługiwania się językiem trudno pogodzić się z faktem,że tak rażące błędy się pojawiają.Pozostaje tylko zwracać na nie uwagę i mieć nadzieję,że Ci którzy je popełniają przestaną być w końcu odporni na życzliwe uwagi.Tych z mojej strony,jako osoby odpowiedzialnej za komunikację w Urzędzie z mediami,nie zabraknie.Na zakończenie pragnę poprosić o wyrozumiałość co do czasu udzielonej Szanownemu Panu odpowiedzi.Nie wynika to z faktu.iż tak ważnego i poważnego problemu nie dostrzegam,ale z wielu codziennych,absorbujących spraw. Z wyrazami najwyższego szacunku i podziękowaniami za troskę o kulturę naszego języka Rzecznik Prasowy Wojewody Lubelskiego Kamil Smerdel
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: