Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Dominacja PiS, fatalny wynik PO. Jest nowy sondaż

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2018 r. o 10:02 Powrót do artykułu
ciekawe kto robił ten sondaż i kto za niego płacił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwalić elity polityczne w Polsce, Dobra Zmiana musi dosięgnąć każdego. PO odpowie za zamach Smoleński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zamówienie DoRzeczy.pl więc z rzeczywistością ma pewnie tyle wspólnego co ja z kolarstwem w Mozambiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż dziwne że PiS nie dostał 101%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczącym PO na Lubelszczyźnie jest Żuk - prezydent Lublina - jednego z najbardziej zadłużonych miast w Polsce. Nic dziwnego że PO ma u nas tak słaby wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczącym PO na Lubelszczyźnie jest Żuk - prezydent Lublina - jednego z najbardziej zadłużonych miast w Polsce. Nic dziwnego że PO ma u nas tak słaby wynik. Jak Żuk inwestuje przez co jest dług to źle ale jak PiS zadłuża kraj nie robiąc nic oprócz rozdawnictwa nierobom to już jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym was tam na wschodzie przekonali PISowcy? oczywiście ,że Smoleńskiem. Posłuchajcie czasami mądrych ludzi a nie pseudo katolików z PISu. Podoba się wam jak Kaczyński przyjmuje CIAŁO CHRYSTUSA a za chwilę pluje jadem na Polaków? To teraz katolicy są tacy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czym was tam na wschodzie przekonali PISowcy? oczywiście ,że Smoleńskiem. Posłuchajcie czasami mądrych ludzi a nie pseudo katolików z PISu. Podoba się wam jak Kaczyński przyjmuje CIAŁO CHRYSTUSA a za chwilę pluje jadem na Polaków? To teraz katolicy są tacy????
Mnie do głosowaniana PiS przekunuje zachowanie totalnej opozycji. Ojca i matkę by dla kasy i stanowsk sprzedali, a co mówić Ojczyznę. Przyjedź tu i poonserwuj zchowanie peeselowców, to będziesz wedział dlaczego głosujemy na p. kaczyńskiego i PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
socjal robi swoje. a co się stanie jak socjal zabiorą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I trzydzieści tysięcy cieluchów znowu zagłosuje na Mazurek, której nie przeszkadzają nawet dzikie bandy, lejące ludzi w mordę na ulicy. Masakra.  Z biedy głosują na biedę intelektualną. Nigdy im się nie poprawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
socjal robi swoje. a co się stanie jak socjal zabiorą?
 Nigdy go nie zabiorą, najwyżej się podatki podniesie a PiS w następnych wyborach ma 50% murowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia i przyglupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna opozycja? To określenie nie ma sensu, nie wiem, po co ludzie go używają. Jest głupie zwyczajnie. Co to znaczy, że opozycja jest całkowita? PiS budował swój program w stu procentach odwrotny do PO, N i PSL-u? Na odwrót? Nie. Przecież to są wszystko partie klerykalne, konserwatywne obyczajowo. Od PSL-u PiS różni się tylko tym, że jest też partią miejską, a nie stricte chłopską. PSL  w regionie nie robi niczego, czego by nie robił PiS w spółkach państwowych. Ja nie wiem, jak wy ludzie śledzicie politykę, że wy takich oczywistych rzeczy nie widzicie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pruszkowski na prezydenta !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka towarzysza Włodzimierza "a ch z tą Polską Wschodnią" przynosi efekty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu propaganda i kłamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha ha ... to dlaczego przegrywają wszystkie realne wybory uzupełniające ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Respondenci się cieszą że ten przygłup Tułajew nie kieruje PISem w Lublinie i tak reagują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gzie ten sondaż był robłony pod kościołem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam napisał:
undefined napisał:
Czym was tam na wschodzie przekonali PISowcy? oczywiście ,że Smoleńskiem. Posłuchajcie czasami mądrych ludzi a nie pseudo katolików z PISu. Podoba się wam jak Kaczyński przyjmuje CIAŁO CHRYSTUSA a za chwilę pluje jadem na Polaków? To teraz katolicy są tacy????
Mnie do głosowaniana PiS przekunuje zachowanie totalnej opozycji. Ojca i matkę by dla kasy i stanowsk sprzedali, a co mówić Ojczyznę. Przyjedź tu i poonserwuj zchowanie peeselowców, to będziesz wedział dlaczego głosujemy na p. kaczyńskiego i PiS.
 Co to "totalna" opozycja??? Powtarzasz jak papuga bez żadnego zrozumienia. Od razu widać kto ci mózg podmienił :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...