Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie firmy tną etaty. Tysiąc osób do zwolnienia

Utworzony przez OKEY, 4 września 2009 r. o 09:14 Powrót do artykułu
BARDZO DOBEZE,NIECH POCZUJĄ KAPITALIZM I WOLNĄ POLSKĘ,JAK DO GARA NIE BĘDZIE CO WŁOZYĆ,TO ODECHCE IM SIE WOLNOSCIMŻLW WAM BYŁO ZA KOMUNY,,,TERAZ NA OBIAD DO PANA KSIĘDZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OKEY napisał:
BARDZO DOBEZE,NIECH POCZUJĄ KAPITALIZM I WOLNĄ POLSKĘ,JAK DO GARA NIE BĘDZIE CO WŁOZYĆ,TO ODECHCE IM SIE WOLNOSCIMŻLW WAM BYŁO ZA KOMUNY,,,TERAZ NA OBIAD DO PANA KSIĘDZA
przecież w Polsce nie ma kapitalizmu POpaprańcu, znasz takie pojęcia jak obowiązkowe ubezpieczenia społeczne?, obowiązkowe a wolne widzisz różnicę? Słyszałeś o koncesjach, zezwoleniach? Czy wiesz, że w paliwie masz 100% akcyzę wartości paliwa, podatek dochodowy, podatek belki, o tym też nie słyszałeś? A o uprawnieniach do wykonywania zawodu (wymagane studia z danego kierunku, doświadczenie w zawodzie itp.) to też nie słyszałeś. Ta fałszywa biurokracja kontroluje, żeby nie powiedzieć wszystko, to powiem prawie wszystko. W Polsce mam ustrój socjalistyczny, przez takich oszołomów jak ty, nasz kraj to dno (zalety demokracji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natomiast w Kurierze Lubelskim piszą,że lublinianie są zadowoleni bo im PO wakacjach pensje podskoczyły w górę.W związku z tym mam pytanie do szpitala w Abramowicach -czy im przypadkiem nie wzrosła liczba pacjentów z wykształceniem dziennikarskim i socjologicznym?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie podają w Kraśniku informacje ze zwolnienia ponad 400 osób jako sukces miasta i uratowanie czterdziestu kilku etatów, czysty PR miasta, w każdej informacji podawane jest jak to miasto umorzyło podatek i dzieki tem 40kilka osób bedzie miało prace. Z jednej strony bardzo dobrze ale wydaję mi sie, że to wszystko było wkalkulowane i zrobiono z tego niezłą akcję marketingową burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stek bzdur. Te zwolnienia nie mają nic wspólnego z kryzysem a raczej z nieudolnością kadry zarządzającej(w przypadku WSK Świdnik prywatyzacja) bądź silną pozycją związkowców. Firmy prywatne trzymają się dobrze. Tu nie ma miejsca na spółki ,spółeczki i stanowiska dla szwagra.Może lepiej,żeby to wszystko upadło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z FŁT na budowe. Wynagrodzenie 10-15zł na godz, w Wawie 15-30. Nigdzie wiecej nae zarobicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przecież w Polsce nie ma kapitalizmu POpaprańcu, znasz takie pojęcia jak obowiązkowe ubezpieczenia społeczne?, obowiązkowe a wolne widzisz różnicę? Słyszałeś o koncesjach, zezwoleniach? Czy wiesz, że w paliwie masz 100% akcyzę wartości paliwa, podatek dochodowy, podatek belki, o tym też nie słyszałeś? A o uprawnieniach do wykonywania zawodu (wymagane studia z danego kierunku, doświadczenie w zawodzie itp.) to też nie słyszałeś. Ta fałszywa biurokracja kontroluje, żeby nie powiedzieć wszystko, to powiem prawie wszystko. W Polsce mam ustrój socjalistyczny, przez takich oszołomów jak ty, nasz kraj to dno (zalety demokracji).
Racja oj racja bolesna to wskazówka ale nie bez uzasadnienia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko rozbija się o twarz biurokracji gdzie zasiadają ludzie po znajomości ,niekompetentni i zawsze gotowi do PO-parcia paranoicznych POmysłów nie mających żadnych szans na urzeczywistnienie. Ten region skazany jest na raczkowanie z brudnym pampersem i dziurawą infrastrukturą .Pozostaje wszystkim świat reklam politycznych i pobożne marzenia o lepszej przyszłości !Bardzo śmieszne ! To już było i chyba będzie tak dalej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wczoraj związki kraśnickiej Fabryki Łożysk Tocznych negocjowały z zarządem zmniejszenie zwolnień. Udało się uratować 42 etaty. Wypowiedzenia dostanie 395 osób" Jak można negocjować ilość etatów? Związkowiec ma lepsze rozeznanie na temat sytuacji finansowej i potrzeb firmy, czy zarządzający? Kompromis? Najwyżej strata będzie większa, o ileś tam złotych... Tylko co będzie, gdy zabraknie majątku Znowu winny będzie ten "on" z zewnątrz, a nie pracownicy? To dopiero początek zwolnień, jak to tak dalej będzie się toczyć. Przeżyłem kiedyś upadek mojego zakładu.... i to też tak się zaczynało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...