Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Odcinkowy pomiar prędkości ściga się z czasem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2016 o 22:15 Powrót do artykułu
no tak łupienie - trzeba pamiętać o takich wójtach burmistrzach i władzach lokalnych co śpieszą się swoich mieszkańców karać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A było tam dozwolone 90km/h, a teraz ma byc 70. To może od razu wprowadzić 30. Więcej się złapie...
0
Jeszcze "ekrany akustyczne". Cyba kupił działkę w tej okolicy, więc czemu mają mu samochody wyć prawie pod oknami. "panie wujcie" Zamknij drogę i zrób ścieżkę rowerową . Dostaniesz dofinansowanie z UE i jeszcze za kostkę coś do łapy wpadnie. Mam nadzieję że takiego wujta wybierzecie w następnych wyborach.
0
znam pożyteczniejsze wydawanie publicznej kasy
0
Przeczytałem i nadal nie wiem dlaczego MUSI być zrobiony do końca roku? Autor zapomniał wyjaśnić w tekście jego tytuł. Ach ten poziom dziennikarstwa, .... zupełnie jak jakość drogi o której mowa w tekście.
0
Proszę jeszcze wprowadzić monitoring traktorów bez świateł, lusterek, kombajnów bez zdemontowanych urządzeń poruszających się tą drogą, rozpadających się skuterków czyli wszystkiego czym porusza się wieś Puchaczów w nieprawidłowy sposób. Zastanawia mnie dlaczego w terenie niezabudowanym ogranicza się prędkość do 70 km/h wprowadzając pomiar, w większości na takich odcinkach obowiązuje 90 km/h ale u nas wygląda to jak złośliwość urzędasów wszak oni nie mają czytników czasu pracy i nie muszą być punktualnie na zjeździe niezależnie od pory dnia i roku.
0
poproszę o kontrolę prędkości w miejscowości Turowola (wieś) po uruchomieniu OPP bo wydaje mi się że duuuużo kierowców będzie próbowało najnormalniej ominąć bramki i przejechać szybciej przez wieś.
0
Jeszcze ograniczenie dla taczek,hulajnóg i pieszych,bo Panie niektórzy szybko chodzą ,oj szybko.A w Puchaczewie to nawet bardzo szybko.
0
Teraz będą jeździć 40 km/h jak w Luszczowie można 90 a jeżdżą 50 żeby przez przypadek nie zrobiło zdjecia ha ha ha
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Teraz będą jeździć 40 km/h jak w Luszczowie można 90 a jeżdżą 50 żeby przez przypadek nie zrobiło zdjecia ha ha ha
Fajnie jest jak cały odcinek jedzie taki 80-90,a przed kamerami hamuje do 50-brak elementarnej wiedzy o systemie,no ale cóż sorry takich mamy szoferów.
0
Zamiast poprawić stan bezpieczeństwa przez modernizację dróg (dotatkowe pasy do wyprzedzania, pasy do skrętów, asfaltowe pobocza to najlepiej dowalić radary i będzie spokój. Teraz jadąc z Puchaczowa do Lublina na odcinku około 30km będą dwa odcinki pomiarowe i dwa fotoradary.... Pokażcie mi drugą taką drogę wkraju. Więcej osób byłoby zadowolonych z rozbudowy tej drogi , a nie kolejnych fotoradarów, skorzystaliby wszyscy, zarówno ludzie odwiedzający pojezierze Łęczyńsko - Włodawskie jak i mieszkańcy. Skorzystaliby również kibice odwiedzający Łęczną na meczach ekstraklasy ale po co było poprawić drogi jak łatwiej było "ukraść" GkS Górnik do Lublina..
0
adi napisał:
poproszę o kontrolę prędkości w miejscowości Turowola (wieś) po uruchomieniu OPP bo wydaje mi się że duuuużo kierowców będzie próbowało najnormalniej ominąć bramki i przejechać szybciej przez wieś.
Nie będzie się tak dało zrobić? Poza tym fajne masz myślenie życzeniowe :D 
0
Na szczęście jest alternatywna trasa na Lublin, kto wie, ten wie
0
GDDKiA w Lublinie ul.Ogrodowa 2 zamiast zmodernizować drogę na odcinku Cyców -Wytyczno to stosuje różne sztuczki a od Kopiny do Wytyczna można z powodu kolein się wykoleić.W tym roku sukces miedzy Cycowem,a Kopiną wykonali 0,5 km nowego asfaltu na całej drodze ,która liczy 100km od Lublina do Włodawy wyczyn do Ginesa.
0
Chyba nigdy nie jechałeś od Ludwina do Nowego Orzechowa "wczasowiczu".
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Chyba nigdy nie jechałeś od Ludwina do Nowego Orzechowa "wczasowiczu".
a to droga WOJEWÓDZKA a nie krajowa
0
DLACZEGO PAN REDAKTOR WPROWADZA KIEROWCÓW BŁĄD. Na drodze za Łuszczowem można jechać 90km /h tylko dla samochodów do 3,5 tony a powyzej 70 km/h
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: