Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dostał ktoś w Lublinie decyzję w tej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W krasnobrodzie ni wielu ni słuchu tu zawsze na koncu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
składałam w lublinie 6 kwietnia na 2 dzieci i nie mam nic na koncie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem polmos lublin też bierze udział w ackji 500 plus  :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto jest gorzej wykształcony nie świadczy o tym ze jest mniej inteligentny a i odwrotnie też ten kto ma mgr i wyżej przed nazwiskiem tez nie świadczy o tym ze jest mądrzejszy. Ponadto zgadzam się że patologia te pieniądze przejje i dzieci nic z tego nie zobaczą. A wystarczyło zwolnic pracujących np z opłacania ZUS - płaciło by go państwo czy zwolnic pracownika z 500 zł z innych podatków wówczas opłacało by się zatrudnić a tak to mało prawdopodobne ze ten co do pracy mało chętny teraz chętniej pójdzie
dzieciom sie polepszy. szczególnie w takich właśnie rodzinach. trzeba bedzie dbać o dziecko zeby nie zabrali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zamosc kiedy zamieza placic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Chodel jeszcze nie wystawiła żadnej decyzji i nie wie kiedy wystawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo rząd.
brawo,brawo, szkoda że płacimy wszyscy na to a rząd ma to gdzieś, ważne że ciemny lud to kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniak pewnie pierwszy syn i nie dostanie pińcet, no to się drze w niebogłosy matce na kolanach! Nie bój nic mały, odbijesz sobie jeszcze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik też jeszcze nie wypłaca, mają czas. Z poczty pantoflowej można sie dowiedzieć,że kasa jest już na koncie miasta tylko decyzji nikt nie dostał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gmina chodel pieniądze są ale nie wypłacają ani niema decyzji brawo wujcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szydło, wazelina jarusia. Nie wstyd wam za takiego kaczora dudę antka? Wstyd że tacy ludzie rządzą Polską. Za 500 zł chamy się sprzedały
Dobrze ,że za 500 zł, a nie tak jak ty za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Krasniku maja czas lepiej dawac rozliczenia niz na bierzaco wyplacac ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włodawie też nie płacą.Ja złożyłam wniosek miesiąc temu łącznie z zaświadczeniem o dochodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włodawie też nie placą.Ja zlożylam wniosek miesiąc temu łącznie z zaświadczeniem o dochodach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włodawie też nie placą.Ja zlożylam wniosek miesiąc temu łącznie z zaświadczeniem o dochodach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w Kraśniku. Złożyłam wniosek na samym początku kwietnia (3 albo 4) do dziś cisza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik się dalej nie śpieszy, bo przecież mają czas..., wniosek złożyłam 25 kwietnia i do tej pory żadnej odpowiedzi, ani pieniędzy, ani decyzji, ani kontaktu mailowego ani telefonicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w krasnymstawie decyzje sa, wyplaty byly, ale już sie skonczyly pieniadze..wiec niektorzy dostali a inni czekaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...