Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Pracy mało, a pensje stoją w miejscu

Utworzony przez pipi, 7 marca 2014 o 10:00 Powrót do artykułu
Może ktoś mi wytłumaczyć jak związać koniec z końcem za 3400 brutto? Przecież to jakaś cholerna jałmużna a nie wynagrodzenie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Region dostał szansę na rozwój od socjalistów, którzy budowali fabryki, ale naród tego nie docenił...No to wobec tego Afryka..
0
średnia ponad 3000 :::D:D:D:D chyba pensja prezesa + stado najniższych krajowych - z tego średnia. Powinni średnią policzyć wykluczając pewne jednostki.  Większość ludzi ma poniżej 2000..... 
0
Jak Tusku żyć, jak Qurwa żyć !!! z cała tą bandą komuchów musisz odejść !!!  nerwy puszczają , jak długo można ???
0
Może ktoś mi wytłumaczyć jak związać koniec z końcem za 3400 brutto? Przecież to jakaś cholerna jałmużna a nie wynagrodzenie...
  To powiedz mi jak ja mam związać koniec z końcem za 2 tys BRUTTO? :( To jest dopiero jałmużna.   Ale wiem o czym mówisz, przecież i moja i twoja "pensja" to są śmieszna grosze - jak patrzę na ceny mieszkań, czy też czynsz...to mi słabo się robi - zastanawiam się jak ludzie żyją.   Moi znajomi pojechali do wysławianej słoikowej Warszawy - może nie jest to idealny przykład - ale żyje im się 100% lepiej niż mi tutaj :( Tutaj nawet na sprzedawcę trzeba mieć doświadczenie...
0
A może tak urzędy pracy i statystyczne zaczną podawać średnią płacę dla funkcyjnych i pozostałych p-racowników oraz średnią płacę netto,bo taka wpływa do portfela na zakupy.???Dziwnym jest ,że władza ma płace w pułapie /w stosunku  do kraju/,a pozostali taka jsk się płaci w odstającym województwie???Czy to jest budowanie klas kosztem 60% społeczeństwa???Chociaż mnie się wydaje,że jest to realizacja zdrady Ojczyzny i okradanie społeczeństwa w tzw.majestcie prawa!!!
0
Czas na Majdan!
0
To powiedz mi jak ja mam związać koniec z końcem za 2 tys BRUTTO? :( To jest dopiero jałmużna.   Ale wiem o czym mówisz, przecież i moja i twoja "pensja" to są śmieszna grosze - jak patrzę na ceny mieszkań, czy też czynsz...to mi słabo się robi - zastanawiam się jak ludzie żyją.   Moi znajomi pojechali do wysławianej słoikowej Warszawy - może nie jest to idealny przykład - ale żyje im się 100% lepiej niż mi tutaj :( Tutaj nawet na sprzedawcę trzeba mieć doświadczenie...
  To w Warszawie nie trzeba mieć doświadczenia jak sie szuka pracy ? fajnie! nie wiedziałem!
0
poproś o podwyżkę!!
0
A jak żyć za 1 680, 00 brutto? 7 lat doświadczenia zawodowego - mgr prawa - podwyżka? Pani przecież tu lubelskie, nie wie Pani że tutaj tyle się płaci, i niech się Pani cieszy, że jest coś takiego jak płaca minimalna, bo dostałaby Pani co najwyżej 1 000,00 netto.
0
Za to mamy Lublin Airport dla emigrantów (ze 3 loty dziennie) oraz niedługo Stadion Miejski (na 15 tysięcy widzów na trybunach),  żeby stał pusty cały rok. No ewentualnie mecze Motoru Lublin i czasem festynowe koncerty.
0
To w Warszawie nie trzeba mieć doświadczenia jak sie szuka pracy ? fajnie! nie wiedziałem!
Jacusiu, jest łatwiej. Jako przykład podam Ci moją znajomą, jeszcze ze studiów. Skończyła licencjat, a na VI semestrze się dogadała z prowadzącymi i wyjechała od Warszawy. Ma fajną pensję, a zaczynała od zera. Nie miała doświadczenia,ale była nieźle wygadana - duży plus. Po licencjacie poszła do Wawy, a ja ciągnęłam mgr. Ona się wybiła i fajnie zarabia, po samym licencjacie.Jest łatwiej.
0
poproś o podwyżkę!!
  Nie muszę, zarabiam dużo ponad to, dlatego zastanawiam się jak można spiąć budżet z takim małym wynagrodzeniem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: