Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Roszady w policji. Odwołują komendantów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 listopada 2016 r. o 14:11 Powrót do artykułu
Kolejna Dobra Zmiana Pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwuję tych naszych policjantów i doprawdy nie wiem jak ślepa musi być komisja przyjmująca te utyte fleje, żadnego fajnego chłopaka co by można było oko na jakimś zawiesić i który sprawiałby chociaż wrażenie że jest silny i odważny i gotowy do każdej pomocy oraz wzbudzający zaufanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest policja to sa CYWILE ubrani w mundury i nic tego nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy komendant wojewódzki zmieni cos w pulawach a nie w innych jednostkach tylko zmienia dobra rada pan koper z pulaw jedyny na te stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wescie sie za obecnego komendanta w pulawach do wymiany brak bezpieczenstwa w miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze sie powinno cala gore wymienic tzn. zastepcow takze, bo inaczej to nic sie nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze z Terespola komendanta G. z PO(Platforma Obywatelska).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość 5 dni temu. W puławach jużnie ma co zmieniać najważniejszy PTAK poszedł na emeryturę i już jest normalnie i spokojnie. Myślał że wchodząc każdemu zrobi karierę a te osoby przyczyniły sie do tego że musiał odejść. NARESZCIE. Puławscy dzielnicowi bardzo chwala tą zmianę i że już nie zobaczą ptaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ptak się do ptakał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendant Wozniak z Ryk do Krasnegostawu jak ten bidulka będzie dojeżdżał. Na UKRAINĘ powinni go przenieść tam by sie odnalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wozniak był w Puławach był mobbing był w Rykach był mobbing będzie w Krasnymstawie będzie ........przegwizdane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariuszku czy twój passat to wytrzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz można będzie taniej cukru kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ostatnio byłego komendanta z Puław Dariusza Kruka jakoś mizernie wyglądał w tej swojej TAXI. Teraz obją fotel po tacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazję poznać Pana Komendanta Mariusza Woźniaka - wielki szacunek, bardzo pozytywna jednostka. mieszkaniec Ryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty go poznałeś leczty go nie znasz gdybyś go znał to nieużył byś WIELKI SZACUNEK bo to przeciwieństwo tej osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też miałem okazję poznać tą osobę - jak się później okazało to był najgorszy dzień w moim życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj jak ładnie a Policja jest anty polityczna coś mi się wydaje że pani Mazurek troszkę tutaj zawirowała no i jak widać niektórzy z Policji zrobili sobie interes rodzinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariuszu jak tam się dojeżdża do Krasnego? Wykroczeń po drodze dużo ujawniasz, czy jest bezpiecznie na drodze, odśnieżone dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie płacz Wozni niepłacz jak jesteś zmęczony to na emke spadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...