Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Lidii chyba coś się pomyliło - teraz właśnie Lublin i okolice obsługuje tylko jeden nadajnik - RTCN Piaski - wystarczy tylko jedna antena ustawiona na ten obiekt (nie uwzględniając nadajników płatnej TV Mobilnej Polsatu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem studentką V roku Zarządzania na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Przeprowadzam badania na temat skuteczności promocji miasta Lublin. Wypełnienie poniższej ankiety pomoże mi w napisaniu pracy magisterskiej. Z góry dziękuję na poświęcony czas,   Link do ankiety:  http://moje-ankiety.pl/respond-49169.html    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często niestety trzeba pokombinować z ustawieniami anteny.   Mimo, że wszystkie trzy MUX-y nadają z tego samego nadajnika w Piaskach (i to z wielką mocą 100 kW) ...  to kanały z jednego MUX-a mogą odbierać gorzej od kanałów z drugiego czy trzeciego MUX-a. Łatwo to sprawdzić patrząc na 2 parametry :siła i jakość danego kanału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często niestety trzeba pokombinować z ustawieniami anteny.   Mimo, że wszystkie trzy MUX-y nadają z tego samego nadajnika w Piaskach (i to z wielką mocą 100 kW) ...  to kanały z jednego MUX-a mogą odbierać gorzej od kanałów z drugiego czy trzeciego MUX-a. Łatwo to sprawdzić patrząc na 2 parametry :siła i jakość danego kanału.
raczej ciezko mowic o gorszym lub lepszym odbiorze - sygnal cyfrowy ma to do siebie za jezeli jest wystarczajaca jego moc to odbiera jezeli nie to najczesciej nie odbiera lub rwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Lidii chyba coś się pomyliło - teraz właśnie Lublin i okolice obsługuje tylko jeden nadajnik - RTCN Piaski - wystarczy tylko jedna antena ustawiona na ten obiekt (nie uwzględniając nadajników płatnej TV Mobilnej Polsatu)
  owszem z piask odbierzesz wszystkie 3 muxy ale nie znaczy to ze tylko z piask bo np mux3 leci rowniez z raabego a przy antenei ze wznacniaczem mozesz rowneiz 3 muxy lapac z ryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja MUX 1 i 2 odbieram bez zadnych problemów, 100%. Natomiast MUX 3 tylko raz przez cały dzień i tylko przez chwilę, a tak poza tym to ciągle brak sygnału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W multipleksach jest śmietnik + ochłapy normalności w postaci archiwalnych programów np na TVP HISTORIA . Stop dyskryminacji TV TRWAM !  Na multipleksie od strony ideowej jest to samo przez to samo do potęgi to samo , co czyni fikcją demokrację . Stop dyskryminacji ! W demokracji potrzebujemy wyboru - realnego . TAK DLA TV TRWAM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie ,czy ktoś wie jak się kasuje napisy u dołu ekranu dla niesłyszących ,u mnie w domu niema takich osób, a te napisy są strasznie irytujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie ,czy ktoś wie jak się kasuje napisy u dołu ekranu dla niesłyszących ,u mnie w domu niema takich osób, a te napisy są strasznie irytujące
na pilocie od dekodera jest funkcja napisów. (przycisk subtitle) wystarczy ustawić na wyłącz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czechowie codziennie około godziny 20 rwie sygnał z drugiego MUXa, chyba jakiś deb*** celowo włącza jakiś zakłócacz - np radiostację dużej mocy - co jest nielegalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego bardzo często są filmy na jedynce czy dwójce po angielsku, bez tłumaczenia? czy to się kiedyś zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego bardzo często są filmy na jedynce czy dwójce po angielsku, bez tłumaczenia? czy to się kiedyś zmieni?
  Masz ustawiony inny język kraju w tv lub dekoderze lub masz włączoną oryginalną ścieżkę dźwiękową. Cyfrówka oferuje dużo więcej możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://apartmani-tognon.freshcreator.com/eng/home  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepłacajcie za anteny.... w domu samemu można zrobić w 10 minut, niżej przydatne linki: do antenki potrzeba kawałek kabla, u mnie działa i odbieram wszyskie 3 multipleksy. Antena po zrobieniu jest mała i można ją ukryć przed lub za ścianą.. polecam !http://www.cnet.de/41001557/die-beste-eigenbau-dvb-t-antenne-doppelquad-fuer-5-euro-basteln/   http://www.changpuak.ch/electronics/bi_quad_antenna_designer.php   http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2035590.html   PISZCIE JAK ZROBILIŚCIE I WAM TEŻ POMOGŁO :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czechowie codziennie około godziny 20 rwie sygnał z drugiego MUXa, chyba jakiś deb*** celowo włącza jakiś zakłócacz - np radiostację dużej mocy - co jest nielegalne
nie pij tyle, albo później to ci się sygnał nie urwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W multipleksach jest śmietnik + ochłapy normalności w postaci archiwalnych programów np na TVP HISTORIA . Stop dyskryminacji TV TRWAM !  Na multipleksie od strony ideowej jest to samo przez to samo do potęgi to samo , co czyni fikcją demokrację . Stop dyskryminacji ! W demokracji potrzebujemy wyboru - realnego . TAK DLA TV TRWAM !
rozumiem MACKU, że jeszcze cie trzyma po wczorajszym.... Kefirek i pomidorki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie ,czy ktoś wie jak się kasuje napisy u dołu ekranu dla niesłyszących ,u mnie w domu niema takich osób, a te napisy są strasznie irytujące
obetnij dół ekranu TV nożyczkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czechowie codziennie około godziny 20 rwie sygnał z drugiego MUXa, chyba jakiś deb*** celowo włącza jakiś zakłócacz - np radiostację dużej mocy - co jest nielegalne
nielegalne to jest zdejmowanie gaci w parku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego bardzo często są filmy na jedynce czy dwójce po angielsku, bez tłumaczenia? czy to się kiedyś zmieni?
 
a dlaczego bardzo często są filmy na jedynce czy dwójce po angielsku, bez tłumaczenia? czy to się kiedyś zmieni?
ucz się baranie języków ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi na starej antenie zrywało obraz  więc kupiłem nową antenę .Przypadkowo trafiłem do producenta w Lublinie na ul. Bursaki 16 A  firma nazywa się chyba Pasmo czy jakoś tak - sprzedano mi świetną antenę za niecałe dwadzieścia złotych  i teraz obraz mi nie znika    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...