Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Starzejemy się. Za 20 lat możemy być regionem emerytów

Utworzony przez papier polak, 20 stycznia 2012 r. o 17:30 Powrót do artykułu
Brońmy solidarnie televizji trwam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pozabierajcie wiecej przywilejów i zrobcie wiecej podwyżek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@[302:0]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządzący i tak okrzykną to sukcesem, w takiej sytuacji musi przecierz znacznie spaść bezrobocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papier polak napisał:
Brońmy solidarnie televizji trwam!
Tylko TV TRWAM zwiększy przyrost naturalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz... i wy się dziwicie? brak pracy dla młodych, zarobki w granicach 1000 i to są perspektywy dla 20 latków? więc dziwię się, że ktoś robi tego typu artykóły i udaje zdziwionego, że jest jak jest, a że jest jak jest, to ejst jak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z obserwacji urzędników wynika, że na małżeństwo decydujemy się później niż przed laty. Zwykle wieku 26–30 lat. " kiedyś za małolata 20 latek znalazł pracę, więc miał kasę to i rodzinę zakładał, a teraz nie mający kasy i pracy... pomijając tych co mają 20 lat i tata da, mama da... to taki obecny 25 latek ma problem z utrzymaniem siebie, a co mówić o rodzinie i idzieciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzi zwiewajcie z lubelskiego, gdyż niedługo z tego województwa zrobią Białowieżę i z czego będziecie żyć. Ja zwiałem 25 lat temu na drugi koniec Polski i nie żałuję, patrząc na to się dzieje w lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale sie nie dziwie dlaczego tak jest, nie ma pracy to i dzieci nie ma... bo jak mlode malzenstwo nie jest w stanie utrzymac sie to co dopiero mowic o dziecku? wyginiemy jak dinozaury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co młodzi mają tu robić? Jak nie mają w rodzinie kogoś z PSL to o pracy w tym mieście mogą zapomnieć. Konsekwentne, od 22 lat wygaszanie produkcji poprzez likwidacje zakładów w Lublinie przy biernej akceptacji, z usmiecham na ustach, posłów "reprezentujących" ten region musi doprowadzić do zapaści ekonomicznej regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny artykuł,a jeszcze bardziej dziwny -zdziwiony jego autor.Oderwany od rzeczywistości jak nasi miłościwie nam panujący.Czy ten i podobne artykuły są zapowiedzią wydłużenia wieku emerytalnego narazie do 80-tki?????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę.Im mniej chamowatego elementu tym lepiej.Mogę żyć w Białowieży:)-uwielbiam też rysie ale te prawdziwe a nie te co plują na rodzinne gniazdo.Nie podnieca mnie "blask" zachodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego tu się spodziewać po tym smtnym, jak pi*** mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...