Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedna z trudem odspawali, relacja byla w tv trwam,prawie jak car tfu prezes.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
fajne kalkulatory :) pozdrawiam
0
justyna wieczny dupowlaz swojej mentorki, tez oczywiscie kobiety
0
a na kalkulatorze pensja pani prezes brutto za ostatni miesiąc
0
justyna wieczny dupowlaz swojej mentorki, tez oczywiscie kobiety
ta baba to żenada
0
poznam niezamężną panią prezes w celu matrymonialnym. Ostatecznie może być zamężna, ale ważne żeby mnie utrzymywała. Potrafię się odwdzięczyć ;-)
0
to taka ksywa - prezes ;) każdy może nim być :)
0
widać ogromne parcie na szkło, może jeszcze napiszcie, że jest już tak rewelacyjnie, że czołówka czołówce nie równa - kupa g***a
0
fotograf dobry! pisac nie moze ale kadrować potrafi
0
pogięło was - płacic za artykuł żeby przeczytac o jakimś babsku -- jeszcze czego
0
Prezes Justyna, co ta pani może nauczać i jak reprezentować kobiety, jak nawet nie potrafi z kobietami w pracy znaleźć wspólnego języka. Straszenie, donoszenie i wywyższanie się to są chyba wykłady tej osoby. Pupil Strojnowskiej. Ta z z kolei nawet domu pomocy społecznej nie potrafiła poprowadzić tylko wszystko opierała na poniżaniu ludzi. Brzydzę się takimi dwulicowymi tandetami. Śmietanka mości Panowie i Panie.
0
...i wspaniały artykuł o wspaniałych prezeskach uratował świat od zagłady. KONIEC
0
To może właśnie dlatego jesteśmy ciągle Polską B? Jakie znaczenie ma płeć na stanowisku prezesa skoro TRZEBA mieć rozum!
0
Rodzina jest z niej dumna. W gazecie o niej napisali. A do mojego zycia ten artykul bardzo duzo wnosi.
0
ale artykÓł, mało nie dostałem sraki.
0
Jest apodyktyczna.Tacy ludzie są sami i jak widać tak jest.
0
Zatrudniła ją przyjaciółka, która POzwala pani inspektor na wszystko. Nawet zdjęcie jest zrobione w ROPS-ie (co może zmylić czytelnika). Nie ma jak kolesiostwo partyjne. Takie osoby niszczą wizerunek PO. Może ma ktoś w tym interes?
0
....ale chyba nie p. Schetyna. Ciekawe czy wie jak ludzie w ROPS są ,,dobrze" traktowani. PIP przecież to wykazał-czytałam w gazecie.
0
może coś wiecie?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: