Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedna z trudem odspawali, relacja byla w tv trwam,prawie jak car tfu prezes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne kalkulatory :) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
justyna wieczny dupowlaz swojej mentorki, tez oczywiscie kobiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na kalkulatorze pensja pani prezes brutto za ostatni miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
justyna wieczny dupowlaz swojej mentorki, tez oczywiscie kobiety
ta baba to żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznam niezamężną panią prezes w celu matrymonialnym. Ostatecznie może być zamężna, ale ważne żeby mnie utrzymywała. Potrafię się odwdzięczyć ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to taka ksywa - prezes ;) każdy może nim być :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać ogromne parcie na szkło, może jeszcze napiszcie, że jest już tak rewelacyjnie, że czołówka czołówce nie równa - kupa g***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotograf dobry! pisac nie moze ale kadrować potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogięło was - płacic za artykuł żeby przeczytac o jakimś babsku -- jeszcze czego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Justyna, co ta pani może nauczać i jak reprezentować kobiety, jak nawet nie potrafi z kobietami w pracy znaleźć wspólnego języka. Straszenie, donoszenie i wywyższanie się to są chyba wykłady tej osoby. Pupil Strojnowskiej. Ta z z kolei nawet domu pomocy społecznej nie potrafiła poprowadzić tylko wszystko opierała na poniżaniu ludzi. Brzydzę się takimi dwulicowymi tandetami. Śmietanka mości Panowie i Panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i wspaniały artykuł o wspaniałych prezeskach uratował świat od zagłady. KONIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może właśnie dlatego jesteśmy ciągle Polską B? Jakie znaczenie ma płeć na stanowisku prezesa skoro TRZEBA mieć rozum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina jest z niej dumna. W gazecie o niej napisali. A do mojego zycia ten artykul bardzo duzo wnosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale artykÓł, mało nie dostałem sraki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest apodyktyczna.Tacy ludzie są sami i jak widać tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudniła ją przyjaciółka, która POzwala pani inspektor na wszystko. Nawet zdjęcie jest zrobione w ROPS-ie (co może zmylić czytelnika). Nie ma jak kolesiostwo partyjne. Takie osoby niszczą wizerunek PO. Może ma ktoś w tym interes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....ale chyba nie p. Schetyna. Ciekawe czy wie jak ludzie w ROPS są ,,dobrze" traktowani. PIP przecież to wykazał-czytałam w gazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może coś wiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...