Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jest ten wybitny twór pracy dziennikarskiej, wymagający dodatkowej opłaty-dla przeczytania ? nie skorzystam, a Dziennik straci . każdorazowa, codzienna wizyta , trwająca 2-3 minuty , coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, ze nie ma tu nic ciekawego do czytania !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Milicja i zydokomuchy zajmowali sie wyłapywaniem AK-wców i mordowaniem ,spadkobiercy wszak tej hałastry rządzą do dziś dlatego tak mało sie o tym mówi ,okrągły stół ta farsa nic nie zmienił itp.itd. a zdjęcia cóż ludzie się cieszyli ale bardzo szybko przekonali sie co za dzicz zaczęła tu rządzić ,np.obóz na Majdanku a następnie na Zamku zamienili na swoje katownie .itp.itd.
0
Stać mnie żeby zapłacić, ale nie będę tego robił. Natomiast współczuję dziennikarzom, że już niedługo stracą posady w swoich redakcjach z powodu nieumiejętnego zarządzania
0
KK napisał:
Milicja i zydokomuchy zajmowali sie wyłapywaniem AK-wców i mordowaniem ,spadkobiercy wszak tej hałastry rządzą do dziś dlatego tak mało sie o tym mówi ,okrągły stół ta farsa nic nie zmienił itp.itd. a zdjęcia cóż ludzie się cieszyli ale bardzo szybko przekonali sie co za dzicz zaczęła tu rządzić ,np.obóz na Majdanku a następnie na Zamku zamienili na swoje katownie .itp.itd.
Dlatego teraz ŚIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONO-KOMUNISTYCZNO-KONFIDENCKĄ HOŁOTĘ. Walczmy o ten kraj póki nie jest jeszcze za póżno.
0
KK napisał:
To samo się działo w Warszawie z powstańcami.Komuchy ścigali,prześladowali,mordowali a teraz im BUCZENIE im przeszkadza i palą głupa że nie wiadomo o co chodzi.Kiedy ta POLSKA będzie POLSKĄ ?
0
STEFAN....to co napisales jest prawda i podpisuje sie pod TYM... nic tu nie ma do czytania..
0
weteran napisał:
To samo się działo w Warszawie z powstańcami.Komuchy ścigali,prześladowali,mordowali a teraz im BUCZENIE im przeszkadza i palą głupa że nie wiadomo o co chodzi.Kiedy ta POLSKA będzie POLSKĄ ?
A ja znam takich co mówili AK . A KRADLI ,A KURY,A KACZKI ,A KROWY.TERAZ NOSZĄ OPASKI biało czerwone,czarne berety i są na wszystkich uroczystościach i jako pierwsi upominają się o darmową grochówkę=KREW ZALEWA PORZĄDNYCH ludzi,no ale cóż SWOŁOCZ swołoczą.
0
Ten artykuł to jakaś kpina. Jeżeli tak zamierzacie zdobyć klientów do płatnego serwisu to nie wróżę powodzenia. Poza tym jestem gotów płacić za treści w internecie, ale w zamian oczekuję likwidacji reklam. Czyli po opłaceniu abonamentu i zalogowaniu nie powinna się wyświetlać żadna reklama. Odnoszę też wrażenie, że próbujecie na siłe wypreparować artykuły do części płatnej o atrakcyjnych tytułach, ale na profesjonalne opracowanie treści już Wam sił nie starcza. Pamiętajcie, że klienci nie są głupi i zapłacą za atrakcyjne towary (również niematerialne), ale raz oszukany klient do Was już nie wróci. Ja po przeczytaniu kilku artykułów "premium" czuję się lekko wydymany.
0
Napady z bronią w ręku, głód, drożyzna, partyzanci w lesie, gangi dzieci i młodzieży w miastach i milicja, która nie dbała o bezpieczeństwo ludzi – tak wyglądał nasz region w pierwszych latach po II wojnie światowej.
Przecież nic się nie zmieniło...no może poza partyzantami w lasach.
0
Ciekawe kiedy to się skończy?
0
weteran napisał:
WETERAN? POWINNO BYĆ WAS CORAZ MNIEJ A JEST WAS Z ROKU NA ROK CORAZ WIĘCEJ.... PS. KOGO NAZWAĆ BANDYTĄ - POLICJANTA PILNUJĄCEGO PORZĄDKU? CZY TEGO, KTÓRY ATAKUJE POLICJANTA BO MU SIĘ PORZĄDEK NIE PODOBA? WIĘKSZOŚĆ ODDZIAŁÓW PARTYZANCKICH BYŁA ZWYKŁYMI BANDAMI TWORZONYMI PRZEZ WYKOLEJONYCH NIEROBÓW, PSEUDO PATRYJOTÓW STRZELAJĄCYCH DO FUNKCJONARIUSZY PAŃSTWOWYCH, WYSTĘPUJĄCYCH PRZECIWKO LEGALNEJ WŁADZY. PO WOJNIE WIĘKSZOŚĆ LUDZI MIESZKAJĄCYCH NA WSI, MODLIŁO SIĘ O SPOKÓJ I KAWAŁEK CHLEBA LUB KROWĘ, KTÓRA JUTRZYMA RODZINĘ. PRZECĘTNY CZŁOWIEK MIAŁ GDZIEŚ KTO SPRAWUJE WŁADZĘ. BANDY AK GENEROWAŁY STRACH, PRZEDŁUŻAŁY GEHENĘ WOJENNĄ! MOJA BABKA MIESZKAŁA W CHAŁUPIE USYTUOWANEJ NA SKRAJU WSI POD LASEM - AKOWCY/WETERANI PRZYSTAWIALI PISTOLET DO GŁOWY MOJEGO ROCZNEGO WÓWCZAS WÓJA, GROŻĄC IŻ ZABIJA DZIECKO JEŚLI NIE ODDA IM RZYWNOŚCI JAKĄ POSIADA (A POSIADAŁA TROCHĘ KARTOFLI I BRUDNEJ MAKI W WORKU).
0
KAMA napisał:
WETERAN? POWINNO BYĆ WAS CORAZ MNIEJ A JEST WAS Z ROKU NA ROK CORAZ WIĘCEJ.... PS. KOGO NAZWAĆ BANDYTĄ - POLICJANTA PILNUJĄCEGO PORZĄDKU? CZY TEGO, KTÓRY ATAKUJE POLICJANTA BO MU SIĘ PORZĄDEK NIE PODOBA? WIĘKSZOŚĆ ODDZIAŁÓW PARTYZANCKICH BYŁA ZWYKŁYMI BANDAMI TWORZONYMI PRZEZ WYKOLEJONYCH NIEROBÓW, PSEUDO PATRYJOTÓW STRZELAJĄCYCH DO FUNKCJONARIUSZY PAŃSTWOWYCH, WYSTĘPUJĄCYCH PRZECIWKO LEGALNEJ WŁADZY. PO WOJNIE WIĘKSZOŚĆ LUDZI MIESZKAJĄCYCH NA WSI, MODLIŁO SIĘ O SPOKÓJ I KAWAŁEK CHLEBA LUB KROWĘ, KTÓRA JUTRZYMA RODZINĘ. PRZECĘTNY CZŁOWIEK MIAŁ GDZIEŚ KTO SPRAWUJE WŁADZĘ. BANDY AK GENEROWAŁY STRACH, PRZEDŁUŻAŁY GEHENĘ WOJENNĄ! MOJA BABKA MIESZKAŁA W CHAŁUPIE USYTUOWANEJ NA SKRAJU WSI POD LASEM - AKOWCY/WETERANI PRZYSTAWIALI PISTOLET DO GŁOWY MOJEGO ROCZNEGO WÓWCZAS WÓJA, GROŻĄC IŻ ZABIJA DZIECKO JEŚLI NIE ODDA IM RZYWNOŚCI JAKĄ POSIADA (A POSIADAŁA TROCHĘ KARTOFLI I BRUDNEJ MAKI W WORKU).
Ale masz w tej głowie jak baran w torbie.To nie była żadna legalna władza w POLSCE,tylko dyktatura narzucona nam przez sovietów która to nam się odbija czkawką do dzisiaj.Sovieci-to dopiero była grabież,prześladowania,gwałty itp,aż do dzisiaj..Jesteś z pod czerwonej gwiazdy,że ci to odpowiada i pasuje do dziś ??? Ten właśnie system doprowadził do tego co teraz się dzieje w polityce i w naszym społeczeństwie.
0
KAMA napisał:
Musiał babka współpracować wtedy z okupantem, [ niemieckim lub sovieckim ]dlatego może ją tak potraktowali,jak miała dla niemca lub sovieta a nie było dla ludzi z lasu to wtedy tak się to działo jak opisujesz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: