Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianin pracował przy produkcji "Hobbita"

Utworzony przez Robert, 24 grudnia 2014 r. o 12:45 Powrót do artykułu
Te efekty tłumu itd były co najwyżej na średniej półce. Tragedia i jeszcze raz tragedia.... Sony powinno pociągnąć do odpowiedzialności ludzi od efektów specjalnych ponieważ były mierne (same armię czy tzw. tłumy). Nie wiem jak można było tego nie zauważyć. :/ lepiej gdyby premierę przełożyli o rok, a nie wypuszczać półprodukt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Piraci" to dobra produkcja ale kiepskie efekty rzucały się w oczy - a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałem wchodząc tu że się nie zawiodę. Płacz sprytnych inaczej trwa. Nic nie może się podobać. Nic. Pozdrowienia dla normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walcie sie krytykujacy malkontenci!!! Ja Panu gratuluję! Dla mnie osiągnął Pan sukces i bardzo się cieszę ze jest Pan z Lublina... trzymam kciuki za Pana dalszą karierę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę... pięknie. Gratulacje dla Pana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Piękna praca;))) Jesteśmy wdzięczni, że podzielił się Pan swoimi osiągnięciami z krajanami. Życzymy dalszego rozwoju i realizacji pasji;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluję i pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa oczywiście, miło wiedzieć, że przy tak znanej produkcji pracował nasz rodak, i to z Lublina :D Oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! I serdeczne pozdrowienia świąteczno-noworoczne od "KUL-owca" i Lublinianina z urodzenia z... Rockville, w stanie Maryland (US).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...