Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianin pracował przy produkcji "Hobbita"

Utworzony przez Robert, 24 grudnia 2014 o 12:45 Powrót do artykułu
Te efekty tłumu itd były co najwyżej na średniej półce. Tragedia i jeszcze raz tragedia.... Sony powinno pociągnąć do odpowiedzialności ludzi od efektów specjalnych ponieważ były mierne (same armię czy tzw. tłumy). Nie wiem jak można było tego nie zauważyć. :/ lepiej gdyby premierę przełożyli o rok, a nie wypuszczać półprodukt...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Piraci" to dobra produkcja ale kiepskie efekty rzucały się w oczy - a szkoda.
0
Wiedziałem wchodząc tu że się nie zawiodę. Płacz sprytnych inaczej trwa. Nic nie może się podobać. Nic. Pozdrowienia dla normalnych.
0
Walcie sie krytykujacy malkontenci!!! Ja Panu gratuluję! Dla mnie osiągnął Pan sukces i bardzo się cieszę ze jest Pan z Lublina... trzymam kciuki za Pana dalszą karierę
0
O proszę... pięknie. Gratulacje dla Pana!
0
Super! Piękna praca;))) Jesteśmy wdzięczni, że podzielił się Pan swoimi osiągnięciami z krajanami. Życzymy dalszego rozwoju i realizacji pasji;))))
0
gratuluję i pozdrawiam :)
0
Brawa oczywiście, miło wiedzieć, że przy tak znanej produkcji pracował nasz rodak, i to z Lublina :D Oby tak dalej!
0
Gratulacje! I serdeczne pozdrowienia świąteczno-noworoczne od "KUL-owca" i Lublinianina z urodzenia z... Rockville, w stanie Maryland (US).
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: