Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubycza Królewska: Ruszyły poszukiwania gazu łupkowego

Utworzony przez Gość, 26 marca 2012 r. o 20:04
Autorku PAP,a gdzie Twoja lubelszczyzna leży,proszę określić teren,jaki ona obejmuje w woj.lubelskim.Teren Lubyczy Królewskiej zapewniam Pana, to nie lubelszczyzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu! Lubycza Królewska jest gminą położoną w powiecie Tomaszów Lubelski, to twoim zdaniem nie lubelskie? Zanim coś skomentujesz przedtem rusz głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Gościu! Lubycza Królewska jest gminą położoną w powiecie Tomaszów Lubelski, to twoim zdaniem nie lubelskie? Zanim coś skomentujesz przedtem rusz głową.
Jasiu niedouczony województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną,a zatem Lubycz Królewska położona w powiecie Tomaszów Lubelski,leży na terenie woj.lubelskiego,a nie na lubelszczyżnie.Najpierw doucz się,a potem zabieraj głos.Uzasadnij Jasiu i wskaż gdzie ta lubelszczyzna leży,a za to będę Ci w dzięczny.Pozdrawiam i jeśli masz honor,czekam na uzasadnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jasiu niedouczony województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną,a zatem Lubycz Królewska położona w powiecie Tomaszów Lubelski,leży na terenie woj.lubelskiego,a nie na lubelszczyżnie.Najpierw doucz się,a potem zabieraj głos.Uzasadnij Jasiu i wskaż gdzie ta lubelszczyzna leży,a za to będę Ci w dzięczny.Pozdrawiam i jeśli masz honor,czekam na uzasadnienie.
No to czemu w telewizji mówią o Lubelszczyźnie i o Lubyczy Królewskiej,że jest na Lubelszczyźnie? czyżby dziennikarze byli głupsi od Ciebie??? Więc wobec Ciebie np.Przemyśl lub Lubaczów leżą na Podkarpaciu czy w woj.podkarpackim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jasiu niedouczony województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną,a zatem Lubycz Królewska położona w powiecie Tomaszów Lubelski,leży na terenie woj.lubelskiego,a nie na lubelszczyżnie.Najpierw doucz się,a potem zabieraj głos.Uzasadnij Jasiu i wskaż gdzie ta lubelszczyzna leży,a za to będę Ci w dzięczny.Pozdrawiam i jeśli masz honor,czekam na uzasadnienie.
Cwaniaczku! -wobec tego napisz tu nam: czy Roztocze to jest Lubelszczyzna czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
Cwaniaczku! -wobec tego napisz tu nam: czy Roztocze to jest Lubelszczyzna czy nie?
Roztocze leży w lubelskiem,a nia na lubelsczyżnie.W historii Polski nie istniała ZIEMIA LUBELSKA(LUBElSZCZYZNA),która by miała status ziemi.Jest tylko woj.lubelskie,a cokolwiek się dzieje,to się dzieje w lubelskiem.Natomiast dziennikarze,choć prawdę znają,to mimo wszystko propagandę kłamstwa uprawiają.Czy są głupsi,tego nie wiem,ale po mojej stronie jest NAUKA i PRAWO.Zaś dziennikarze nie potrafią uzasadnić,gdzie ta Lubelszczyzna w woj.lubelskim leży i to jest Ich największa porażka.Ja ten problem dzięki rządzącym i nauce parę lat temu wyjaśniłem i w internecie dziesiątki razy dowody przedstawiłem.Jeśli,ktoś nie uznaje stanowiska mądrzejszych od siebie to jest TUMANEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...