Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ludzie opanujcie sie

Utworzony przez ~młody~, 15 lipca 2008 r. o 15:37
Na tym forum polowa osob nie orjentuje sie w niczym zobaczy co napisal ktos i pisze to samo tylko przekreca slowa i mysli ze wszytskie rozumy pozjadala. Mowicie na Pania Stefankowa nie pasuje Wam ona to zawsze mozecie wy kandydowac na stanowisko ciekawe jak sie bedziecie czuli gdy ludzie pisza na Was glupoty a nie wiedza czy to prawda czy nie, Nowak tak powiedial i Kowlaski to i ja powiem bo tak najlepiej. Podajcie nazwiska a ja zaglosuje na Was i z wasza inteligencja z Poniatowej ktora sie caly czas ubogaca i rozwija zrobicie "Puniatowe" alkoholicką menelską zlodziejską itp. Pani Burmistrz duzo robi ale jak zamkniecie sie w tych pokojach i siedzicie kilka godzin godzin przed komputerem to skad macie wiedziec co robi ta "Stefankowa". Jak ktos nie wie to we wtorki od 9 rano przyjmuje interesantów idz zapytaj co planuje zrobic co zrobila dla miasta przeciez po to ona jest Ciekawe co wymslicie teraz na p. Burmistrz ? - smiac mi sie chce Ja nie jestem ani zadnym urzędasem ani znajomym p. Burmistrz ale szanuje ja bo robi duzo dla nas ja to widze i wiekszosc tez- ja jestem z Pania w nastepnych wyborach. I jedno powiem wstydze sie ze mieszkam w Poniatowej wsrod takich ludzi jak Wy oczywiscie nie wszystkich. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~młody~ napisał:
Na tym forum polowa osob nie orjentuje sie w niczym zobaczy co napisal ktos i pisze to samo tylko przekreca slowa i mysli ze wszytskie rozumy pozjadala. Mowicie na Pania Stefankowa nie pasuje Wam ona to zawsze mozecie wy kandydowac na stanowisko ciekawe jak sie bedziecie czuli gdy ludzie pisza na Was glupoty a nie wiedza czy to prawda czy nie, Nowak tak powiedial i Kowlaski to i ja powiem bo tak najlepiej. Podajcie nazwiska a ja zaglosuje na Was i z wasza inteligencja z Poniatowej ktora sie caly czas ubogaca i rozwija zrobicie "Puniatowe" alkoholicką menelską zlodziejską itp. Pani Burmistrz duzo robi ale jak zamkniecie sie w tych pokojach i siedzicie kilka godzin godzin przed komputerem to skad macie wiedziec co robi ta "Stefankowa". Jak ktos nie wie to we wtorki od 9 rano przyjmuje interesantów idz zapytaj co planuje zrobic co zrobila dla miasta przeciez po to ona jest Ciekawe co wymslicie teraz na p. Burmistrz ? - smiac mi sie chce Ja nie jestem ani zadnym urzędasem ani znajomym p. Burmistrz ale szanuje ja bo robi duzo dla nas ja to widze i wiekszosc tez- ja jestem z Pania w nastepnych wyborach. I jedno powiem wstydze sie ze mieszkam w Poniatowej wsrod takich ludzi jak Wy oczywiscie nie wszystkich. POZDRAWIAM
Szkoda mi Ciebie "młody", jesteś bardzo naiwny. Podłość twojej Stefankowej nie zna granic, dała się poznać wielu dawnym przyjaciołom z jak najgorszej strony, szczególnie jad została wybrana na burmirstrza. A udało się jej wygrać wybory, bo nie miała przeciwnika - ludzie głosowali na nią tylko dlatego, że nie chcieli już więcej widzieć w Poniatowej na stanowisku Kani! Dostała życiową szansę, którą szybko niszczy, kierując się tylko prywatą, oszczerstwami i pomówieniami! Mam nadzieję, że życie jej odpłaci za wszystko! Piszesz, że dużo robi - chyba szum koło siebie, jak jej uda się być w pracy, nie na darmo nazywają ją "wirtualną" - chyba wiesz co to słowo znaczy. Były szumne obietnice o czystych rękach, współpracy ze wszystkimi, zdobywaniu środków unijnych, budowie domów itp.... Co z tego zostało spełnione? Piszesz, że we wtorki od 9 można od niej samej usłyszeć co juz zrobiła i co jeszcze zamierza zrobić - żal mi ciebie "młody", że jesteś taki naiwny! Ale cieszy fakt iż wierzysz jeszcze w ludzi - niech tak zostanie jak najdłużej, może tobie i wszystkim w twoim otoczeniu będzie weselej. A tak jeszcze bardziej poważnie - wyjdż na ulicę, zobacz co się zmieniło przez ostatnie 6 lat lub zapytaj starszych. Nie pytaj tylko na targowisku w sobotę, bo padnie wiele niecenzuralnych słów i często zawistnych ocen. Kieruj się własną oceną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...