Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łukasz Juchniewicz i jego sztuczki z piłką

Utworzony przez Piotrowice, 28 stycznia 2012 o 19:33 Powrót do artykułu
Brawo Łukasz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sport sport ja łukasza dobrze znam. niech sie przyzna do swojej przeszłosci jak jako ochroniarz w lidlu sam wynosil towar na lewo. wielka gwiazda tylko pogratulowac
0
a ty z biedronki papier do dupy wuniosłes bo nie miałes czym duby wytrzeć.co za typ było mu potrzebne to sobie wynósł ale zawsze znajdzie sie kretyn i to powie co nie musi.A co do łukasza to ja bym to dał na plicje w koncu oskarża cie o to co nie zrobiłes i to jeszcze publicznie!!!
0
szkoda tylko ze na boisku nie potrafil nigdy wykonac zadnego tricku a pilka odbijala mu sie na dworze jak od drewna... transfer do III ligi - nie rozsmieszaj mnie czesc trenerow z BKSu jeszcze pamieta Twoje "granie" takze nie przesadzajmy z tymi wychwalami pod niebiosa... nie Ty zrezygnowales z grania na dworze tylko granie na dworze zrezygnowalo z Ciebie... zeby byc uczciwym to napisze ze tricki i freestyle bez przeciwnika ( nie uzytkowy) wykonujesz bardzo fajnie i w tym jestes dobry ale na boisku 0 panowania nad pilka niestety...
0
Pamiętam jak ten małolat trenował w Świdniczance,a jego ojciec był trenerem. Niestety wielkim bramkarzem nie był i więcej śmiechu było z jego obrony jak grania. Jak widać przez zaparcie można coś osiągnąć, pomimo braku już na samym poczzątku talentu. Poprostu nie ma ludzi gorszych i lepszych są różni jeden jest lepszy w jednej dziedzinie grugi w innej.
0
Słaby więc na co tu gadasz o jakiejś Avii:/ Żal
0
zyczliwy napisał:
sport sport ja łukasza dobrze znam. niech sie przyzna do swojej przeszłosci jak jako ochroniarz w lidlu sam wynosil towar na lewo. wielka gwiazda tylko pogratulowac
zyczliwy, pewnie przyciąl cie na kradziezy fajek i się bulwersujesz, hehe, jakie ma tu znaczenie gdzie kiedys pracowal, teraz Lukasz to jedna z wizytówek Lublina w Polsce
0
Oby jak najwięcej takich ludzi w LBN!! Brawo Łukasz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: