Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No własnie a platforma obywateska i nowoczesna petru przeciwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni ludzie zajmują się spłatą kredytu hipotecznego i wychowaniem jednego dziecka a nie robieniem kilku i wychowywaniem na koszt tych co pracują na podatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim właśnie ludziom trzeba pomagać ale nie patologii która narobi dzieci, za zadną robotę się nie bierze i żyje z zasiłków latami większość pieniędzy po prostu przepijając. Problem pojawi się wtedy kiedy zabraknie pieniędzy na te rozdawnictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiej rodzinie dałbym i 1000 zł na każde dziecko, bo na to zasługują. Gratuluję pięknej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, najpierw sprawię sobie czwórkę dzieci a dopiero potem będę zastanawiać się jak je wyślę na kolonie albo kurs języka obcego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszłość Polski...Wzniosłe hasło , ale niestety utopijne ...;-((( Po '89 -tym roku to już tylko równia pochyła ,bo wcześniej było raz w górę ,a raz w dół...Oby te dzieci gdy dorosną , miały lepszy los , niż na to się dziś zapowiada...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni ludzie zajmują się spłatą kredytu hipotecznego i wychowaniem jednego dziecka a nie robieniem kilku i wychowywaniem na koszt tych co pracują na podatku.
  Akurat tutaj ojciec rodziny pracuje i pewnie płaci podatki i raczej z pracy rezygnował nie będzie więc pomoc jak najbardziej. Natomiast nie powinni jej otrzymywać ludzie którzy w ogóle nie pracują i nie pracowali tylko całe życie siedzieli na zasiłkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci Państwo już mają czwórkę (fajnych) dzieci. 500 będzie dla nich pomocą na pewno. Czy będą mieli więcej dzieci? Na pewno nie z powodu 500. Na dzietność to nie będzie miało wpływu. Tak samo jak w przypadku większości normalnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko było by ok , ale żeby coś komuś dać trzeba coś komuś zabrać np.podwyższyć podatki lub ceny w sklepach, lub...... Może kiedyś doczekamy w tym kraju takich czasów że to politycy - złodzieje dadzą coś od siebie np. obniżą sobie pensje - nikomu by to nie zaszkodziło a tak wszyscy to odczujemy we własnych portfelach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko było by ok , ale żeby coś komuś dać trzeba coś komuś zabrać np.podwyższyć podatki lub ceny w sklepach, lub...... Może kiedyś doczekamy w tym kraju takich czasów że to politycy - złodzieje dadzą coś od siebie np. obniżą sobie pensje - nikomu by to nie zaszkodziło a tak wszyscy to odczujemy we własnych portfelach.
    Zartujesz? Jeszcze sobie podniosą bo mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, osoba samotna pracująca za psie pieniądze nie dostanę żadnego zasiłku a jedynie po kieszeni, bo przecież z czegoś te 500 zł trzeba sfinansować. I jak zacznie mi brakować na leki i na jedzenie, to czy mogę się zgłosić po chociażby 200 zł/miesiąc do tych wszystkich obcych dzieci, które m.in z moich podatków będą utrzymywane? Oczywiście wg. pomocy społecznej mam za dużo.... jak pozostałe samotne matki z 1 dzieckiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, osoba samotna pracująca za psie pieniądze nie dostanę żadnego zasiłku a jedynie po kieszeni, bo przecież z czegoś te 500 zł trzeba sfinansować. I jak zacznie mi brakować na leki i na jedzenie, to czy mogę się zgłosić po chociażby 200 zł/miesiąc do tych wszystkich obcych dzieci, które m.in z moich podatków będą utrzymywane? Oczywiście wg. pomocy społecznej mam za dużo.... jak pozostałe samotne matki z 1 dzieckiem
Już socjaliści , którzy podnieśli kraj z ruin,  mogą liczyć na kolejne pokolenie ...;-((( Na pocieszenie zostaje tylko to , że jeszcze ze cztery pokolenia i po tym plemieniu nie zostanie nawet smród...!!! BRUTALNIE I BEZ OGRÓDEK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dzięki 500 plus będę miał równo 2000 zł /słownie dwa tysiące zł/,które przeznaczę sobie na imprezy alkoholowe i spłatę pożyczek chwilówek,a dzieci niech się martwią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty dostaniesz mi zabiorą.. Ja zapier**lam, a Ty siedzisz w domu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, tylko gdyby wszyscy zakładali takie piękne rodzinki to kto by robił na to wszystko???bo przecież mamusie wychowywałyby liczne potomstwo i robiły następne...Niestety ale w rzeczywistości teraz inni na ich dzieci będą pracować...nie wiem co tu chwalić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, dodatkowe 1500 zł, to mama w tej sytuacji nie musi iść do pracy. Wzór do naśladowania dla córki. Brawo! Znam rodziny wielodzietne gdzie oboje rodzice pracują. Ilość dzieci nie jest przeszkodą do pójścia do pracy. Gdzie ambicje ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ze za pare lat tych czworo dzieci będzie zapi....lać na wasze emerytury bo wasz jedynak nie wyrobi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie płacący alimenty wystąpcie do sądu o obniżkę alimentów.gdyż 500 plus poprawiło ich zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych.Ja już tak zrobiłem od kwietnia jak zaczną wypłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie w takiej formie taka forma czyli żywa gotowka to najgorsze co może być. Są inne sposoby o których nawet ta rodzina z artykułu wspomina. Wyobraźcie sobie hipotetycznie co będzie za kilka lat gdy takie rodziny sobie te 500 zł wpiszą jako stałe źródło gotówki wpływającej do budżetu domowego. Dajmy na to, że za 3,5 roku do władzy dochodzi inna opcja polityczna i likwiduje te zasiłki. Ro będzie niezły zimny prysznic, szczególnie dla rodzin, które zdedydują sie na nowe dzieci dzięki temu zasiłkowi. Albo druga sytuacja. Ok. Jest to 500+, ale do 18 roku życia, ale jak takie dziecko pójdzie na studia to dopiero zaczynają się wydatki, szczególnie jeśli studiuje poza miejscem zamieszkania. Weźmy przykład z tej tytułowej rodainy i że 2 najstarszych dziedi idzie na studia, to dość spore wydatki, a tu w budżecie domowym 1000 zł mniej. Oczywiście jest opcja, że matka idzie do pracy i w taki sposób uzupełni ta lukę w budżecie, tyle, że bądźmy szczerzy, po odchowaniu 4 dzieci i tak długim wykluczeniu z rynku pracy to taka osoba będzie miała bardzo ciężko ze znalezieniem pracy. Tu jest też właśnie pułapka, że taki zasiłek może dezaktywizować kobiety i będą częściej wybierały siedzenie w domu niż godzenie pracy i wychowywanie dzieci (żłobek). Zamiast tego 500+ lepiej byłoby zapewnić rodzicom żłobki, przedszkola, jakieś formy elastycznego czasu pracy gdy dziecko jeszcze małe. No ale wyglada na to, że PiS jako typowa partia populistyczna dośc dobrze dla siebie to rozegrała robiąc z tych rodzin swoich politycznych zakładników i wierny elektorat. Dajmy na ro będą za 3,5 roku następne wybory i już wam mogę powiedzieć jakie będzie główne hasło wyborcze PiSu - utrzymamy program 500+, a kampania wyborcza będzie oparta na straszeniu, że jak wygra inna opcja to na pewno zlikwiduje program 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile koleś zarabia , że 4 osoby może utrzymać plus siebie . No chyba że ma się dodatek mieszkaniowy , darmowe podręczniki , kartę dużej rodziny ze zniżkami może zasiłek z mopsu czy mopru . Ta kobieta nie będzie nigdy pracować prędzej dorobią jeszcze dziecko a jak dzieciaki dorosną to sami rodzice powiedzą żeby pojechali na zagranice bo tam wyższe pensje , zasiłki itd .
Ja troche nie rozumiem takich rodzin, bo to "jazda po bandzie". Różne sytuacje się w życiu zdarzaja, dajmy na to (czego absolutnie nie zyczę) wypadek w pracy, czy zdrowie się posypie. Co wtedy? 6 osob na utrzymaniu z jakiejś groszowej renty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...