Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Też nie popieram pis, ale 500+ jest ok. Negatywne komentarze na temat tej rodziny to wstyd. No ale cóż, skoro tak was rodzice wychowali to nic nie poradzimy. Ja osobiście gratuluję tym państwu. Proszę się nie przejmować anonimowym tchórzami
Anonim odważny - ty jesteś żałosny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Liczymy na kompleksowe podejście do rodziny, jako podstawowej komórki budującej naród." Acha, Państwo się będą rozmnażać a ja pracować na ich dzieci. Niedoczekanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ze za pare lat tych czworo dzieci będzie zapi....lać na wasze emerytury bo wasz jedynak nie wyrobi....
  co narąbałeś też kupę dzieci, pieprzysz  jak chory psychicznie, sprowadź już te dzieci dorosłe co wyjechały za granicę za chlebem bo tutaj za 1300 zł to ty zapieprzaj. Mam już sąsiadkę co brała z funduszu alimentacyjnego tj. podatników pieniądze i co, z 4 dzieci już 3 wyjechało za granicę i od wuja oddają pieniądze te co wzięły.Po drugie - teraz każdy pracuje na swoje konto także odpier*** sie od emerytów bałwanie, bo emeryci pracują na swoje emerytur i niech rząd odda m te pieniądze i nie robi łaski, że im wypłaca to co sobie zapracowali, ciekawie kiedy te wasze baby zapracują na emerytury jak będą się rozmnażać jak króliki, życia im  zabraknie na pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".... Nareszcie nie będę musiała zastanawiać się przy kasie, czy stać nas na jeszcze jedną parę dziecięcych butów..."   jak rozkładałaś nogi to nie myślałaś za co im buty kupisz, tylko później, do łózka zabiera się także głowę nie tylko dupę
idź juz spac palancie z budowy bo się powtarzasz, ciągle o tej d.. i głowie, wstydź się za te słowa wobec kobiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idź juz spac palancie z budowy bo się powtarzasz, ciągle o tej d.. i głowie, wstydź się za te słowa wobec kobiety
  a ona się nie wstydzi pokazać w gazecie ,że narodziła a już nie pracuje na swoje dzieci, to starzy schorowani ludzie pracują bo nie mają za co żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprowadźcie te pełnoletnie pracujące już dzieci z zagranicy, one już będą pracować bo nie są nauczone że za pieprzenie sie dostaje tyle pieniędzy tak jak te dzieci, zanim dorosną to zobaczą, że matka leżała i dostawała kupę forsy za darmo to i one nie będą pracować tylko się rozmnażać, i ciekawie kto wtedy będzie zapieprzał na nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich egoistów niechcących dzieci kieruję pod adres: Eksperyment Calhouna, poza tym te dzieci pokazane w atykule to potencjalni opiekunowie w domu starców do których odeślą was jedynaki
  a najlepiej to napieprzyć i niech starzy schorowani pracują do 70 lat, a młode zdrowe babska leżą z rozłożonymi nogami gotowe do zapłodnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty! Dosyć finansowania pasożytów! Ja muszę zapierdzielać na te 500 i jeszcze mi podatek do tego dowalają, żeby móc dać nierobom.I te tłumaczenia wszystkich takich matek-polek: nie mogę iść do roboty, bo przecież mam dzieci! Na wszystko jedna odpowiedz - bo ja mam dzieci. Ja też i zapierdzielam codziennie do roboty, a nie siedzę na dupie i płaczę jak mi źle. Do roboty pasożyty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja 4 dzieci? ok, sami tego chcieli i niech sami teraz te dzieci utrzymuja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo Paciowe, nie przejmujcie się tymi komentarzami ludzi zawistnych, ziejących jadem i ogniem wobec innych. Mówimy o wsparciu polskich rodzin, polskich dzieci niewielką w skali miesięcznego budżetu rodziny kwotą 1000-1500 zł. Wreszcie wystarczy na terminowe opłacienie rachunków, ubrania dla dzieci, wycieczkę szkolną, nową piłkę, może rower na wiosnę. Przecież to naprawdę nie majątek.   Wstydźcie się ludzie za takie komentarze wobec uczciwych ludzi, obywateli naszego miasta. Jestem pewnien, że w niedzielę pójdziecie bez wyrzutów sumienia do komunii ... a to bardzo smutne. Zastanówicie się nad tym, szczególnie teraz w Wielkim Poście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy pracuje na siebie.dajcie już spokój ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo Paciowe, nie przejmujcie się tymi komentarzami ludzi zawistnych, ziejących jadem i ogniem wobec innych. Mówimy o wsparciu polskich rodzin, polskich dzieci niewielką w skali miesięcznego budżetu rodziny kwotą 1000-1500 zł. Wreszcie wystarczy na terminowe opłacienie rachunków, ubrania dla dzieci, wycieczkę szkolną, nową piłkę, może rower na wiosnę. Przecież to naprawdę nie majątek.   Wstydźcie się ludzie za takie komentarze wobec uczciwych ludzi, obywateli naszego miasta. Jestem pewnien, że w niedzielę pójdziecie bez wyrzutów sumienia do komunii ... a to bardzo smutne. Zastanówicie się nad tym, szczególnie teraz w Wielkim Poście.
popieram w pełni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty! Dosyć finansowania pasożytów! Ja muszę zapierdzielać na te 500 i jeszcze mi podatek do tego dowalają, żeby móc dać nierobom.I te tłumaczenia wszystkich takich matek-polek: nie mogę iść do roboty, bo przecież mam dzieci! Na wszystko jedna odpowiedz - bo ja mam dzieci. Ja też i zapierdzielam codziennie do roboty, a nie siedzę na du*** i płaczę jak mi źle. Do roboty pasożyty!!
po zajadłości mam wrażenie że 90% negatywnych komentarzy pisze jedna osoba, ile jadu trzeba mieć w sobie aby tak używać sobie na normalnej rodzinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/krakow/ma-14-dzieci-dla-niej-500-to-majatek,artykuly,611158.html   Ma 14 dzieci. Dla niej 500+ to majątek Życie Marty Goryl i jej rodziny nie było usłane różami. Odeszła od męża pijaka, który bił ją i dzieci.   mąż pijak a ona robiła z pijakiem dziecko za dzieckiem, e, że po pijaku był dobry do użycia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będziecie zdychać w samotności cholerni egoiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne hejtuje się rodzinę a nie widzi tych obszczymurków pijanych za pieniądze z pomocy społecznej.widocznie lubią dzieci i kto im zabroni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy pracuje na siebie.dajcie już spokój ludziom
  własnie kuźwa w tym problem, że nie każdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno nawet jak im czasami brakowało to są szczęśliwi bo mogą liczyć na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie kuźwa w tym problem, że nie każdy
ma dobrego męża to na nich pracuje a może manna im kapie bo wierzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najniższa płaca winna byc minimum 5-6  tysięcy tak jak u niemczech i wtedy owszem pomagać, a nie że za pracę 1300 zł a za  leżenie i robienie dzieci dostaną za darmoooo po 2-5 tysięcy, pracujący wyjedzmy na ulicę, walczmy na bój na zabój, bo nas zagłodzą, niech nam rząd daje dodatki wyrównawcze do tych marnych wynagrodzeń za praceeeeee, ZGROZA, NIE DAJMY SIĘ, DO BOJUUUUU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...