Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
do słów cyt "myślę , że 25 razy naprawialiśmy odgrodzenie" właściwszym komentarzem było by "zastanawia się mężczyzna" a nie cyt "wylicza mężczyzna ... ". Czyż nie tak ? Bo on tu nic nie wylicza. Tylko to takie "modne" teraz słówko Pozdrowienia dla Pana Redaktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co blokowac drogę? Zablokować Starostwo Powiatowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam naprawią droge to dopiero będzie raj dla ścigantów. Powinni prosić o zdecydowane pogorszenie jej stanu. Nikt nie będzie popier***ał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić jak w Egipcie- półmetrowej wysokości krawężniki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni mieszkańcy! A może uderzycie się też we własne piersi? Sprawa drogi ciągnie się już od kilku lat. O ile wiem, były nawet projekty chodników i zatok autobusowych. Pamiętacie, dlaczego skończyło się na planach? Mam wam przypomniec? Gmina też chciała pomóc. Kilku waszych sąsiadów oprotestowało budowę, bo trzeba było wywłaszczyc mieszkańców z części działek położonych przy drodze. Z tego co wiem, zrezygnowano z zatok. I to nie załatwiło sprawy. Opór wobec częściowego wywłaszczenia trwał. Sprawa dalej się wałkuje. Nie wiem, ile jest winy po stronie starostwa, ale to wy sami, zapatrzeni w swoje dobra, niektórzy wietrzący dobry interes (odszkodowania!) też jesteście sobie winni. Nic nie ma za darmo. Trzeba ponieśc jakieś ofiary, wyrzeczenia. Wy wolicie kiśnięcie w sporze z zarządcą drogi i blokadę. Pytam - po co i na co?! Co dzięki niej zyskacie? Czy to najlepsze rozwiązanie? Czy ruch nie powinien należec i do was - dla wspólnego dobra? Na tym powinno polegac społeczeństwo obywatelskie. Spróbujcie nim byc choc w małej części. Pozdrawiam i życzę rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym powiatem rządzi PSL,a oni tylko żywią i bronią ,a nie naprawiają dróg! Starosta z tej partii jest do wyższych celów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź do komentarza napisanego przez: ~życzliwy~ Napisano wczoraj, 23:27 Szanowni mieszkańcy! A może uderzycie się też we własne piersi? Sprawa drogi ciągnie się już od kilku lat ... życzę rozsądku. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Szanowny, "Życzliwy" nam czytelniku !!! Już w samym twoim komentarzu jest odpowiedź na przyczynę istniejącego stanu rzeczy, a mianowicie to, że sprawa ciągnie się od lat ... Jeżeli tak, to bez względu na postawę niektórych mieszkańców, sprawne władze powiatowe przez tak długi okres powinny znaleźć skuteczne rozwiązanie oczywistego, pilnego problemu, bo są ku temu odpowiednie środki i przepisy. Inna rzecz, że mylisz się w swoich życzliwych wywodach. Gdybyś był na wczorajszym zebraniu, wiedziałbyś, że powiat nie miał powodu do bezczynności w sytuacji braku zgody kilku mieszkańców na oddanie części działek do budowy zatok. Każdej władzy jest na rękę mieć pretekst i wytłumaczenie swojego nieróbstwa !!! Tymczasem, gdy okazało się, że budowa zatok nasuwa problemy, powinno się z nich automatycznie zrezygnować i bez zwłoki przystąpić do dalszych prac przebudowy drogi / bez zatok/. Przecież na dzień dzisiejszy właśnie takie rozwiązanie zostało przyjęte i nasuwa się pytanie - po co było na to czekać kilka lat ... Na zebraniu mówiłem na temat tzw. antyzatok - proszę wpisać to pojęcie do wyszukiwarki ... ja podaję tylko jeden z linków: http://www.zm.org.pl...ki_przystanki_1 antyzatoki to jedno z nowocześniejszych rozwiazań stosowanych na zachodzie jak też i w niektórych już miastach Polski np. w Warszawie, Wrocławiu. Wbrew twoim wywodom, mieszkańcy nie "wałkowali" tematu i nie kłócili się o zatoki. Zrozumieli racje, przykładowo Pana Zalewskiego, któremu chciano wbudować zatokę pod sam sklep, co by uniemożliwiło funkcjonowanie tego małego sklepu, z którego utrzymuje swoją rodzinę. Mieszkańcy od lat chcieli poprawy stanu jezdni bez względu - czy z zatokami czy bez zatok. Droga, która wymaga pilnej przebudowy, jest nie mniej potrzebna mieszkańcom innych miejscowości niż samym krężniczanom. Przecież cała południowa część powiatu skraca sobie tędy drogę jadąc min. do pracy w tej części Lublina. Kierujący samochodami, którzy ulegli ostatnim wypadkom na feralnym odcinku drogi nie byli mieszkańcami Krężnicy Jarej !!! Pilna potrzeba przebudowy drogi wynika także, a nawet przede wszystkim z faktu, że fatalny jej stan przy jednoczesnym występowaniu kilku ostrych zakrętów stwarza ogromne niebezpieczeństwo dla jej wszystkich użytkowników. Dalsze skutki zaniedbań będą obciążały tych, którzy mają wpływ i obowiązek do działania w tym temacie !!!
Ostatnio edytowany 8 lutego 2013 r. o 09:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga w Krężnicy jaka jest każdy obywatel wie...! - ale czy urzędasy też się o tym dowiedzieli, czy nie? - może jak urządzimy BLOKADĘ to się już wtedy CAŁA POLSKA dowie z telewizji - zapraszam do dyskusji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a słyszałem że przewodniczący rady powiatu powiedział że drogi nie będzie bo PSL nie wygrał wyborów w Krężnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędasy jeżdżą służbowymi furami i nie wzrusza ich stan takiej drogi jak w Krężnicy Jarej ,bo przecież podatnik zapłaci za naprawę auta ale chciałbym żeby mieli okazie sprawdzić na własnej skórze ile ryzyka i sprytu wymaga przejście pieszą tej miejscowości zapraszamy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...