Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
posiedzi 5 lat i wyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to "szpadla" szpadlem w łeb i do piachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie podajecie nazwiska, dlaczego publikujecie zdjęcie ofiary??? Przecież powinno się chronić nie tylko jej dane, ale i wizerunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostanie 15 wyjdzie po 8, to żadna kara w porównaniu do czynów jakich popełnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można coś takiego zrobić, jeszcze własnemu koledze ? Do tej pory nie mogę uwierzyć że Patryk umarł w taki sposób.. szpadel niech dostanie dożywocie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Państwo zarabia jeszcze na akcyzie. Nie ma czegoś takiego jak "umieć się napić".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed nami zabójstwo za zabójstwem, morderstwo za morderstwem. Kto ma wiedzieć co dalej? Specjalistów psychologów habilitowanych mamy na pęczki. Wielu z nich to psychologowie więzienni. Mamy wbród kryminologów, także z doktoratami. Wszyscy sposród z nich są bezsilni, bezradni i ubezwłasnowolnieni przez parlamentarzystów bezposrednio lub na mocy pseudoprzepisów prawnych. Za ile? To jest pytanie podstawowe. CO, ZA ILE? Re. To, że liczba ludzi wysyłanych bez sensu do Św. Piotra z dnia na dzień wzrasta. Skoro zawodowcy nie mają pojęcia jak tę liczbę zmniejszyć, to rozwiązanie problemu musi kosztować. Zrozumiano!!!! A jak nie, to po prostu nie. Chcesz wiedzieć za ile? Ile na lewo wzięli za drogi? Nikt tego nie rozwiąże, oprócz mnie. Na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie podajecie nazwiska, dlaczego publikujecie zdjęcie ofiary??? Przecież powinno się chronić nie tylko jej dane, ale i wizerunek!
Osobie zmarłej nie przysługuje prawo do ochrony wizerunku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... nie wypowiadajcie się debile bo nie wiedzie kto naprawde za tym stoi. Chlopak mial dlugi i tamci go sprzatneli i muszą na kogos zgonic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co te komentarze? Chłopak nie żyje,nie wrócimy mu już życia... Stało się. Wielka szkoda,miał całe życie przed sobą.. Mam nadzieję,że ten co mu to zrobił zgnije w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój biedny:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak miał niby długi i tamci go sprzatneli to czemu Szpadel go żałował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakopał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś wie czy to zdjęcie przedstawia w aktualny wygląd Patryka? Chodzi mi o czas przed tragedią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posiedzi 5 lat i wyjdzie
Ten "Szpadel" dostanie pewnie 15 lat. Tak kończą wiejskie menelskie obszczymury. Na powietrze wyjdzie nie wcześniej niż za 7 - 8 lat. A po wyjściu z pierdla będzie jak zatrąbi na niego klakson na ulicy. Przeorany, wystraszony i srający pod siebie, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywrócić karę śmierci! Taki "szpadel" powinien wisieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomszczę Patryka... [*] Izi kumplu, jak jeszcze kiedyś spotkam szpadla to zniszczę skurwiela. . Jeżeli to czytasz menelu to wiedz że Cię znajdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uniewinnić szpadla gdzie wasze katolickie miłośierdzie , nie wiedział co czyni, tak jemu kazał głos z nieba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ojciec zabronił by mu jechać na wódkę , został by prawdopodobnie przez prokuraturę oskarżony o naruszenie autonomii dziecka i znęcanie psychiczne i fizyczne. może nawet przez tego samego prokuratora, który prowadzi teraz sprawę zabójstwa chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek to najgorsze zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...