Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Widzę że VW Golfy to popularny środek lokomocji na wsiach. Niemcy nie muszą napadać naszego kraju wystarczy że wyeksportują 10 tys VW Golfów i unicestwiają małe miasteczko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pochwal sie jakim Ty ulepem jezdzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie 1.9 TDI o takim marzy każdy mieszkaniec wsi, po nocach mu się sni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka tragedia a wy bedziecie gadać o vw czy dobre czy zle!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Wycior napisał:
Widzę że VW Golfy to popularny środek lokomocji na wsiach. Niemcy nie muszą napadać naszego kraju wystarczy że wyeksportują 10 tys VW Golfów i unicestwiają małe miasteczko.
To widać, słychać i czuć w miejscowości zwanej Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tym golfem jechał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd byli ci ludzie, ktoś ich zna..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś kto to był??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D(...) S (...) (*)
Ostatnio edytowany 2 maja 2011 r. o 10:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lambada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi współczuje rodzinie i znajomym [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z resztą? I kto z nim jechał??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże to juz jest ponad wszystko. przecież to był przyjaciel sp. Popeja. tak wspominał, nic go nie nauczyło to jak zginął jego przyjaciel? teraz on skonczył jak Popej ;( boze... nie mogę .. Lambada był taki sympatyczny. niech spoczywa w spokoju....... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezuuu... Daruś był takim fajnym kolegą... Krężnica płaczee.. ;(( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę sobie wyobrazić co to się teraz dzieje już trzecia osoba zginęła z mojej szkoły niedawno Piotrka pobito na śmierć a teraz jeszcze Darek . spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Mógłbym Ci powiedzieć o złych bibach, Tych na których śmierć zbiera tu z nich żniwa Łyk piwa, odwagi Ci przybywa Ale nikt grawitacji nie wykiwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest mi ich wcale żal ... sami sobie są winni by po alko siadać za kierownice lub jechać z osobą pijaną ... tak się kończy głupota ... żal mi tylko rodziny, najbliższych, znajomych chłopaka który zginął :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhh napisał:
nie jest mi ich wcale żal ... sami sobie są winni by po alko siadać za kierownice lub jechać z osobą pijaną ... tak się kończy głupota ... żal mi tylko rodziny, najbliższych, znajomych chłopaka który zginął :|
a skad wiesz ze kierowca byl pijany ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju Darku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhh napisał:
nie jest mi ich wcale żal ... sami sobie są winni by po alko siadać za kierownice lub jechać z osobą pijaną ... tak się kończy głupota ... żal mi tylko rodziny, najbliższych, znajomych chłopaka który zginął :|
kierowca był trzeźwy deb***U!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...