Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mam Talent: Kasia Sawczuk już wygrała (wideo)

Utworzony przez tuja, 1 listopada 2009 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Ale o co ten hałas? Dziewczynka pieknie śpiewa no ale jej nie wybrali i koniec. To nie jedyny program tego typu więc skoro ma odniesc sukces to odniesie. A jej rodzice robiąc ten cały "hałas" robia jej, wg mnie, wielką krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady nie róbcie zamieszania, nie dostała się i tyle, gdyby wszyscy którzy nie dostali się dalej robili takie zamieszanie to nastąpiła by lekka paranoja. Rodzice tej dziewczynki troszkę powinni się uspokoić bo srają się pewnie bardziej niż ta mała. Ładnie śpiewa ale cóż mieła pecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiewajacych zawsze jest wielu dl anich byl Idol, dla mnie w Mam Talen ni epowinno sie spiwakow pokazywac, takich w Polsce na peczki mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten program to badziewie,dziwię się o wiele hałasu o nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczniutka jest i ładnie śpiewa, oj będzie jeszcze o niej głośno;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia jest GENIALNĄ wokalistką. Odrzucenie jej w eliminacjach do "Mam Zajebisty Talent" to skandal i dno. Nie przywrócenie jej do konkursu to zbrodnia. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także uważam, że nie ma co robić szumu... Jeśli faktycznie ma talent to na pewno to wykorzysta i bez tego programu! Zresztą jestem zdania, że w "Mam talent" powinno być jak najmniej śpiewu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie działa na mnie to dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla sprostowania to Kasi Popowskiej a nie Pomowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że Kasia ma przecudny głos a co lepsza znakomicie nim operuje. Bosko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powaznie ludzie czy wy nie slyszycie fenomenu w jej glosie?! Kurde! Czy zeby ludzie ja zapamietali naprawde musiala plakac, podlizywac sie jurorom, spiewac piosenki o smierci tylko zeby wzruszyc??? ONA przynajmniej UMIE, naprawde umie spiewac. Nie ma ani jednego-nawet najmniejszego falszu, zejsca z tonacji -niczego. Idealnie wyciagniete górne rejestry i to w tak mlodym wieku. Kasia bawi sie glosem to slychac kiedy robi roznego typu wibrato i zawijasy. Jest naprawde niesamowita i niebywale sliczna:) Byloby super gdyby mozna bylo jeszcze ja gdzies uslyszec:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu masz boski głos i należysz do grona nielicznych Polskich talentów. Tak brakuje mi takich fenomenów do jakich Ty należysz w polskiej no i nie tylko polskiej muzyce. Mimo, iż masz zaledwie 12-13lat, czekam z niecierpliwością na rozkwit twojej kariery muzycznej:) Wiele osób zarzuca Ci, że jesteś za młoda na tzw. karierę, że to odebrać Ci może smak dzieciństwa...Sądząc po pasji jaką wkładasz w śpiewanie i niesaaamowity talent, uważam, że Ty powinnaś wybrać drogę, którą chcesz kroczyć a TALENT Twój przewyższa wielu utalentowanych ''dorosłych ''twórców. Z tym głosem i tą niesamowitą umiejętnością operowania nim mogłabyś daleko zajść czego Ci z całego serca Zyczę i czekam w kolejce na Twoją pierwszą płytę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka wymiatasz!! Nagraj coś na yt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...