Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super! Daliście duuuuużo czadu! Gratuluję i trzymam kciuki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólnie to lipa...nic specjalnego, talent to talent a nie wyuczony układ choreograficzny. w następnym odcinku odpadną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale gó... wymach rękami do góry, obrót, głową do dołu głową do góry i wielkie widowisko lepszą choreografię ma mają sąsiadka jak odkurza mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahha przeciez to takie proste ...no fakt:) och ta zazdrosc :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale i tak najlepszy był koleś, który jadł bigos na czas buahahhahahaaa lol =D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast sie cieszyc ze Lublin tez ma sie kim pochwalic to widze krytyke....hmmmm mysle jako laik ze to faktycznie zazdrosc innej grupy tanecznej. a co do wystepu-obejrzalem z ciekawosci przed chwila----SUUUPER !!!! i tyle w tej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również obejrzałem przed chwilą występ i muszę przyznać że UDS jest naprawdę świetny:D Oby tak dalej:D A osoby które tak narzekają może pokażą jak one tańczą ?? Z przyjemnością bym to zobaczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh... wszędzie trąbią że w Lublinie nic się nie dzieje, że UDS rozsławia taneczny Lublin... ale wszyscy zapominają że przed UDS to Etezja (kiedyś Bronowice) pokazywała że w Lublinie też się dobrze tańczy. ten zespół również zdobywał tytuły w wielu konkursach i turniejach tanecznych. Różnica polega chyba tylko na tym że UDS jest medialny, bo teraz są takie a nie inne możliwości. I nie zapominajmy że UDS zdobywając pierwsze tytuły bazował praktycznie w 100% na byłych tancerzach Etezji, a teraz to już leci troszkę na opinii... bo tak naprawdę oprócz dobrej muzyki, równości i dynamiki nie było w tym układzie nic ciekawego... tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
heh... wszędzie trąbią że w Lublinie nic się nie dzieje, że UDS rozsławia taneczny Lublin... ale wszyscy zapominają że przed UDS to Etezja (kiedyś Bronowice) pokazywała że w Lublinie też się dobrze tańczy. ten zespół również zdobywał tytuły w wielu konkursach i turniejach tanecznych. Różnica polega chyba tylko na tym że UDS jest medialny, bo teraz są takie a nie inne możliwości. I nie zapominajmy że UDS zdobywając pierwsze tytuły bazował praktycznie w 100% na byłych tancerzach Etezji, a teraz to już leci troszkę na opinii... bo tak naprawdę oprócz dobrej muzyki, równości i dynamiki nie było w tym układzie nic ciekawego... tyle w tym temacie
Etezja i Rytm kochani, bo kilka lat temu to te dwa zespoły konkurowały ze sobą cały czas i nie tylko Etezja zdobywała tytuły, ale również Rytm. A UDS to serio ekipa tych dwóch zespołów. Jak się wyrobiło podstawy w odpowiednim miejscu to dlaczego niby mieliby być źli:) Kiedyś nie było takich możliwości jak dzisiaj "mam talent" itd - kiedyś były turnieje polski, mistrzostwa, tyle że nie nagłaśniane na taką skalę jak MT, stąd tak mało osób wiedziało, co to jest Rytm czy Etezja. A i zgodzę się z przedmówcą... Dynamika i równość to nic nadzwyczajnego - jest mnóstwo takich zespołów w Polsce. Szkoda, że te najlepsze nie startują, bo wtedy UDS mogłoby się nauczyć, co to znaczy PRAWDZIWA choreografia, układana przez najlepszych w Polsce. Pozdrowienia dla starych składów Rytmu i Etezji:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadrosnice idzcie juz spac:) ble,ble,ble żenada,czym wiecej wpisow krytykujacych (w lokalnej prasie-czyli swoi) tym wiekszą widac zawiść..... no cóz-jak cos komus nie wychodzi to krytykuje reszte. brawo uds-tak trzymac!! kazdy wie swoje!!jestescie dobrzy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde a co mnie obchodzi kto z jakiego skladu-ogladalam-bylo swietnie i to sie liczy. az bije po oczach ta rywalizacja ,czy tam stare rozrachunki-a ludziom to wisi co kiedys z nimi bylo,podobalo- sie 3 razy tak i to jest wazne a opinie niespelnionych siks to mlyn na kolo zamachowe dla suksesu udsu. piszcie ,piszcie.....ale lipny ten uds....moze wojewodzki to przeczyta i napewno wtedy zmieni zdanie.buhaha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Lublin to zadupie ,skoro sie dolki pod swoim miastem kopie. daleka droga do Europy z takim zajadlym podejsciem do czyjegos sukcesu. sukces UDSu- malym sukcesem lubelszczyzny.jakies wasnie mnie nie obchodza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomekLBN napisał:
Również obejrzałem przed chwilą występ i muszę przyznać że UDS jest naprawdę świetny:D Oby tak dalej:D A osoby które tak narzekają może pokażą jak one tańczą ?? Z przyjemnością bym to zobaczył
tomek ryzykant:) nie ma pewnie co ogladac bo to sfrusrowane laski takie negatywy daja:)pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez lbn napisał:
tomek ryzykant:) nie ma pewnie co ogladac bo to sfrusrowane laski takie negatywy daja:)pzdr.
sorry literowka-sfrustrowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czegos tu nierozumiem, zaistnieli w mediach i niektorzy maja problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam jestem ciekawa co pokażą w programie na żywo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm.. Skoro w Udsie jest tyle osób z etezji to może coś w tej etezji faktycznie bylo nie tak?! skoro teraz zaistnieli w UDSIE i im się dobrze wiedzie to może coś tam bylo nie tak ze stamtąd uciekli... Wszyscy mamy jedną i tą samą miłośc i jedną pasje i aż sie przykro robi jak sie czyta takie głupoty które wypisujecie wkońcu dla większości z nas Taniec to to co chcemy robić! i mimo wszystko powinniśmy się nawzajem wspierać bo wszyscy reprezentujemy JEDNO MIASTO! skoro osoby z udsu mają takie doskonale podstawy z etezji to dlaczego etezja nie pojechala do mam talent skoro są tacy doskonali i sądzą ze jestemy na równym poziomie?... Lublin pełen jest fanów i anty fanów udsu ale to tak jak każda szkoła/studio tańca w Lublinie... jesteśmy amatorami! i to że nam tak dobrze poszło na castingach to był dla nas wielki szok ze się spodobaliśmy Jury, bo tam były tysiące osób i każdy z nich miał inny wspaniały talent! ale Lublinianie nie umieją niestety docenic tego w jaki sposób reprezentuje sie ich miasto bo moim zdaniem robimy to w godny sposób. Mam nadzieje że z czasem przekonacie się do tego co robimy i ile serca i wysiłku w to wkładamy trenując na sali i oddając z siebie resztki sił żeby pokazać ludziom że naprawdę chcemy pokazać nasze miasto i to ile w nim się dzieje dobrego! Dlatego moze troche więcej wiary?! moze troche wiecej wsparcia? a jeżeli nie to to może chociaz mniej bezsensownych komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oglądaliście zespół taneczny który wygrał brytyjską (chyba ) edycję mam talent? Dokładnie diversity . Tamci to dopiero wymiatają )) Ale co by nie było mi występ UDS się podobał. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesze sie ze mamy w LBN taka grupe.Bardzo mi sie podobal wystep.Przejda czy nie to juz mniej wazne.Brawo za zywiolowosc ,energie i odwage!! widac ze robią to z pasja! GRATULACJE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ff napisał:
ale gó... wymach rękami do góry, obrót, głową do dołu głową do góry i wielkie widowisko lepszą choreografię ma mają sąsiadka jak odkurza mieszkanie
tak to wyślij mi video jak ty robisz pare podskoków itp. a twoja sąsiadka to co tancerka go go ? i na jej występy na "odkurzaczu" przychodzisz ... chętnie zobaczę twoje wideo bo oni dopracowuja każdy szczegół popatrz na inne grupy taneczne ... a sql istnieje od 3 lat więć mają jeszcze czas na nie jeden występ i nawet jak przegraja to nic nie stracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...