Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Magda, Trzymam Kciuki. Tak trzymaj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślicznie!!! Aż mnie ciarki przechodzą jak śpiewasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa, sa programy o spiewaniu, sa programy o tancu, to po kiedy grzyba ida do takiego ogolnego? Mam dosc juz spiewow i tancow w tv.. Wiecej kreatywnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można sądzić,że repertuar zdecydowanie nie dla 11 latki, a jednak radzi sobie świetnie. Michał Bajor i "Nie chcę więcej" to coś dla mnie - pięknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głos ma świetny ale zdecydowanie wole Bajora. przed nią jeszcze dużo ciężkiej pracy. powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wzruszona tak pięknym głosem życzę aby jej się powiodło,bo trudno się wybić jak się pochodzi z małej miejscowości.Trzymam kciuki,to moja krajanka bo ja pochodzę z niedalekiego Wilkołaza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie !Nie zmarnuj talentu.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pfff napisał:
taaa, sa programy o spiewaniu, sa programy o tancu, to po kiedy grzyba ida do takiego ogolnego? Mam dosc juz spiewow i tancow w tv.. Wiecej kreatywnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...