Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mama z córką napadły na staruszków

Utworzony przez Gość, 3 października 2014 o 09:48 Powrót do artykułu
:0
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem czemu tu się dziwić, jeżeli matka już łapie się ostateczności by dać uterzymanie swojej rodzinie. A gdzie ludzie mają zarobić na swoje utrzymanie skoro te pokomunistyczne rządy polikwidowały miejsca zarobkowania? Do dupy z takimi rządami (z demokracją nie), które nie widzą gehenny ludzi, bo czerpią zyski (płace) z ich podatków. Nic dziwnego,  że ludzie powiadają, "że za komuny było lepiej", bo i to prawda, tamci kradli, ale patrzyli aby naród mógł zarabiać na swoje utrzymanie. A matka z córką napadły na staruszków, bo staruszkowie mają emeryturki wypracowane za władzy komunistycznej, bo dzisiaj dobijający do starości mają gówno, gdyż nie mają gdzie dorobić do emyrytalnego garnuszka. Mama z córką była pijana - oczywiście prosty naród ucieka w oszołomienie używkami alkoholowymi nie widząc wyjścia z trudnej sytuacji.
Ostatnio edytowany 15 października 2014 o 18:47
0

Nie wiem czemu tu się dziwić, jeżeli matka już łapie się ostateczności by dać uterzymanie swojej rodzinie. A gdzie ludzie mają zarobić na swoje utrzymanie skoro te pokomunistyczne rządy polikwidowały miejsca zarobkowania? Do dupy z takimi rządami (z demokracją nie), które nie widzą gehenny ludzi, bo czerpią zyski (płace) z ich podatków. Nic dziwnego,  że ludzie powiadają, "że za komuny było lepiej", bo i to prawda, tamci kradli, ale patrzyli aby naród mógł zarabiać na swoje utrzymanie. A matka z córką napadły na staruszków, bo staruszkowie mają emeryturki wypracowane za władzy komunistycznej, bo dzisiaj dobijający do starości mają gówno, gdyż nie mają gdzie dorobić do emyrytalnego garnuszka. Mama z córką była pijana - oczywiście prosty naród ucieka w oszołomienie używkami alkoholowymi nie widząc wyjścia z trudnej sytuacji.
  W pełni się zgadzam z wpisem powyżej i z każdym jego zdaniem.. Jeszcze tylko "komunistyczne" emerytury i renty dziadków pozwalają znacznej części rodzin egzystować.  Nie chcę o tym dramacie polskich rodzin szczególnie na wsiach i małych miasteczkach i nie tylko pisać bo boję się o swoje zdrowie i egzystencję rodziny.
0
To jest ten nasz " dobrobyt " do jakiego doprowadził żyd i komunista przez zaledwie ostatnie siedem lat ich rządów,afery,przekręty,zaje biście wysokie premie,odprawy czy wynagrodzenia, całego tego czerwonego bydła, jak żyć ???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: