Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marek Dyjak: Dalej jestem pijany

Utworzony przez Gość, 29 stycznia 2012 o 15:08 Powrót do artykułu
" Piszą o panu "Polski Tom Waits" - Nie jestem Waitsem. Za mną nie stoi nikt tak opiekuńczy jak amerykański rynek wydawniczy. Często mam zwyczajne problemy z tym, żeby mnie było stać na fajki. (...) Mnie reklama nie jest potrzebna. Ja już doszedłem gdzie miałem dojść. W barach mnie znają, na koncerty ludzie przychodzą" ... no to albo reklama i "opiekuńczy rynek wydawniczy" albo problemy z dychą na paczkę szlugów. Wybieraj, chłopie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jeżeli ma taki stosunek do wywiadów to dziennikarze nie róbcie tegost, jak facet dojrzeje to sam do was przyjdzie...
0
@stefan Ty myślisz, że Marek jest niedojrzały? Człowieku! To właśnie dojrzałość i dystans do siebie i całego, tego zwariowanego świata stoi za takimi wypowiedziami. Cenię niesamowicie szczerość pana Marka. Niewielu ludzi na nią stać w dzisiejszych czasach.
0
sie nie znasz to nie wypisuj bzdur.. wystarczy parę chwil poobcować z muzyką marka, żeby zrozumieć że to człowiek "az nadto" dojrzały wręcz..
0
Pan Marek ma coś takiego w sobie ???, że na każdym koncercie (a zaliczam każdy w Szczecinie) płaczę jak bóbr.
0
Gość napisał:
" Piszą o panu "Polski Tom Waits" - Nie jestem Waitsem. Za mną nie stoi nikt tak opiekuńczy jak amerykański rynek wydawniczy. Często mam zwyczajne problemy z tym, żeby mnie było stać na fajki. (...) Mnie reklama nie jest potrzebna. Ja już doszedłem gdzie miałem dojść. W barach mnie znają, na koncerty ludzie przychodzą" ... no to albo reklama i "opiekuńczy rynek wydawniczy" albo problemy z dychą na paczkę szlugów. Wybieraj, chłopie.
0
Klasa Klasa jeszcze raz Klasa!
0
Ale żeś Pan z tym Talmudem wyjechał...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: