Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maria Czubaszek: Schodzimy do podziemia

Utworzony przez m, 20 lutego 2010 r. o 22:13 Powrót do artykułu
Lubie P.Czubaszek ,nie przeszkadza mi ,że pali fajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanuję P. Czubaszek za Jej teksty satyryczne, ale nie szanuję za to co wypowiada na temat FAJEK. Nie ma się dzieci-nie ma dla kogo żyć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajek napisał:
szanuję P. Czubaszek za Jej teksty satyryczne, ale nie szanuję za to co wypowiada na temat FAJEK. Nie ma się dzieci-nie ma dla kogo żyć.....
Prawda jest taka że P. Czubaszek nie pali kiedy wie że nie powinna a pali wtedy kiedy może i za to też należy ją szanować każdy człowiek ma swoje życie i swoje prawa do niego ale szacunek właśnie za to że potrafi zrezygnować kiedy to komukolwiek wadzi ! A praca artystyczna no cóż ta nie ma nic wspólnego z paleniem więc niech pali kiedy chce i ile chce byle obiecała że nadal jej teksty będą zawsze tak dobre ale by i wena twórcza trwała bardzo bardzo długo !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajek napisał:
szanuję P. Czubaszek za Jej teksty satyryczne, ale nie szanuję za to co wypowiada na temat FAJEK. Nie ma się dzieci-nie ma dla kogo żyć.....
Głupoty piszesz, można być szczęsliwym bez dzieci i można ich nie mieć z własnego wyboru ale taki mały móżdżek jak twój tego nie zrozumie. Cóż.... Odnośnie palenia to pani Maria przypomina mi moją babcię, która też dużo paliła i zachorowała na raka płuc. Coś za coś ale palenie nie jest tego warte aby przez nie tracić życie i zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee, a ja głupi myślałem, że to diagnoza społeczna, a to o szlugach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"można być szczęsliwym bez dzieci i można ich nie mieć z własnego wyboru " tu, braku móżdżku, przeczytaj do jakiej wypowiedzi pijesz i zastanów się na sensem swojej odpowiedzi. Co ma piernik do wiatraka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajek napisał:
szanuję P. Czubaszek za Jej teksty satyryczne, ale nie szanuję za to co wypowiada na temat FAJEK. Nie ma się dzieci-nie ma dla kogo żyć.....
Uwielbiam Marę Czubaszek za jej teksty , za jej mowę , za jej wygląd , za jej humor i dowcip , a fajeczka dodaje Jej uroku.Ma przepiękny głos .Ogólnie jest super babka. Lubię na Nią patrzeć i jej słuchać . Życzę Pani Marii długich lat w zdrowiu i poczuciu humoru jaki ma. Tak trzymać.Dziś takich kobiet już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...