Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marian Stani: Ten słynny dyrektor. Historie wybrane

Utworzony przez Cdn, 6 listopada 2011 o 16:55 Powrót do artykułu
Nowe miejsce pracy jest tym samym, w którym unieważniono wybory na wójta, wójta, który wsławił się wysokimi, bardzo wysokimi nagrodami dla wybranych... Są tacy, którzy mówią, że jest to przejście... kontrolowane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
warto by było wymienić resztę pruszonowych dyrektorów, jest ich jeszcze wielu ....
0
najpierw pracował dla KOM-EKO. potem ta firma wygrywa po kolei przetargi, albo szanowny dyrektor aneksuje im umowy. w sytuacji sporu z prywatnej firmy kom-eko z miejską spółką mpwik zamiast reprezentować interesy miasta wspiera interesy prywatnej firmy. moim zdaniem to nie jest materiał na przechodzenie do innego samorządu a na dochodzenie. prokuratoraskie
0
Cdn napisał:
Nowe miejsce pracy jest tym samym, w którym unieważniono wybory na wójta, wójta, który wsławił się wysokimi, bardzo wysokimi nagrodami dla wybranych... Są tacy, którzy mówią, że jest to przejście... kontrolowane.
Popisał się pan gdy kazał zidentyfikowaś nazbierane śmieci,już za Gierka Radomiaków nazywali "warchoły".
0
Zarzuty całkiem poważne, ale tego z amfiteatrem w Saskim nie pojmuję: to źle, że wyremontowano obiekt, który był w stanie nędzy i rozpaczy?
0
"Historie wybrane" - świetny temat. Dlaczego wybrane? Artykuł nieobiektywny bo polega tylko na wytykaniu błędów. Ja, jako mieszkaniec widzę to inaczej. W przeciwności do większości Państwa mam swoją inteligencję i swoją wiedzę i patrzę z przymrużeniem oka na artykuły prasowe. Z doświadczenia wiem, że ten akurat dyrektor ma wiedzę i siłę przebicia i może to się niektórym nie podobało, dlatego trzeba było go usunąć. No cóż, będzie stołek dla partyjnego kolegi... Pytanie tylko czy miasto na tym zyska czy straci. Zobaczymy czy pan prezydent faktycznie zacznie w końcu wspierać ochronę środowiska czy w dalszym ciągu tylko będzie szedł w ilość "inwestycji". Ja się będę temu bacznie przyglądać i Państwu również życzę. I wiecej obiektywizmu!
0
Ze smutkiem zawiadamiamy że Gmina Jedlnia Letnisko odeszła śmiercią tragiczną Uprasza się o nie składanie kondolencji i nie przysyłanie kwiatów. MIESZKAŃCY
0
Gość z nieznanych przyczyn mi był nietykalny. zrobił dużo złego dla miasta, dobrze że odchodzi. Szkoda że nie wspomniano o aferze z wycinką drzew pod trwającą budowę targów lubelskich. Lubelli naliczył niebotyczne kwoty za wycięcie kilku drzew, a sam zgodził się na zagładę kilkuset, i to w dodatku ze złamaniem prawa (konkretnie ustawy o ochronie przyrody)
0
dobra wiadomość mam nadzieję że następca zrobi w tym wydziale porządek - prywata jaka panowała nie da się opisać słowami -kilku pracowników do zwolnienia natychmiast
0
mieszkaniec napisał:
dobra wiadomość mam nadzieję że następca zrobi w tym wydziale porządek - prywata jaka panowała nie da się opisać słowami -kilku pracowników do zwolnienia natychmiast
Piątkowski? Chyba żartujesz? Ten człowiek nie potrafi nawet się wysmarkać jeśli nie ma do tego stosownego przepisu wykonawczego.
0
Największym błędem Staniego było całkowite zablokowanie porządkowania gospodarki odpadami w mieście. Było to oczywiście w interesie KOM-EKO. Teraz Lublin stracił bezpowrotnie szansę na jakiekolwiek wsparcie unijne. A dokumentacje za ponad 100.000 zł dezaktualizują się na półkach. Stani zrozumiał, że ostatnie rozwiązania Ministra Środowiska, obowiązujące po 1 stycznia 2012, pokażą że król był i jest nagi
0
Mieszkańcy Lublina mają wielkie szczęście, że odszedł "wysokiej klasy specjalista" tak jest on określany przez Wójta Jedlni Letnisko, który nigdy nie widział i nie spotkał tak "wysokiej klasy specjalisty. Marian S. jest wsadzony na stołek NACZELNIKA przez swoich KUMPLI. W Jedlni wiadomo było już dawno, że Wójt musi zapłacić za kampanię i przyjąć wielu "wysokiej klasy specjalistów" nie tylko Mariana S. który już kilka lat temu musiał opuścić Radom z powodów "zdrowotnych" podobno w Lublinie był lepszy klimat.
0
Dobrze że go wywalono. A Zuk co może powiedzieć jak nie interesuje się tym co robią jego dyrektorzy. Jest gorszym prezydentem od Wasilewskiego.Jedzie na obiecankach. Żadnych konkretów. Zwykły karierowicz. Co do Staniego to znalazłoby sie więcej spraw w których maczał brudne łapy z korzyścią dla własnej kieszeni i interesów KOM-EKO. Kontrola NIK niezbędna.
0
malko napisał:
Dobrze że go wywalono. A Zuk co może powiedzieć jak nie interesuje się tym co robią jego dyrektorzy. Jest gorszym prezydentem od Wasilewskiego.Jedzie na obiecankach. Żadnych konkretów. Zwykły karierowicz. Co do Staniego to znalazłoby sie więcej spraw w których maczał brudne łapy z korzyścią dla własnej kieszeni i interesów KOM-EKO. Kontrola NIK niezbędna.
Piszesz o tym, że Marian S. czerpał korzyści dla siebie w Lublinie , a jak myślisz dlaczego przychodzi do tak małej gminy? Dla przyjemności o nie przychodzi po to żeby ustawić się do końca życia, myślicie że ten "wysokiej klasy specjalista" robił interesy tylko w Lublinie. On przychodzi żeby zniszczyć Jedlnię. Mieszka w Radomiu tam już go nikt nie chce zatrudnić ale kolesie znaleźli mu posadkę na wsi gdzie będzie zarabiał jeszcze więcej niż w Lublinie. Poprzedni Wójt zarabiał rocznie tylko 200.000,00 obecny też musi mieć SWOICH żeby mieć godziwą pensję.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: