Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek Hetman nie chce być ministrem

Utworzony przez Tom89, 2 grudnia 2012 r. o 17:27 Powrót do artykułu
To jest chyba ewenement na skalę światową ,że politycy nie chcą zostać premierem legalnych i demokratycznie wybranych władz kraju. Wszędzie indziej jest to zaszczyt i wyróżnienie dla kandydata a tu u nas wszyscy się chowają i w duchu modlą aby nie padło na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na własnej zagrodzie , chłop równy wojewodzie. PSL ma w lubelskim wszystko , więc po co się pchać do czegoś na czym się ten facet nie zna. Oni wszyscy żywią i bronią ale własnych stołków
Ostatnio edytowany 2 grudnia 2012 r. o 17:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku - proszę zrobić cos dla lubelskiego sportu - moze pozyskać jakiś możnych Sponsorów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będąc ministrem gospodarki więcej zrobiłby dobrego dla lubelszczyzny, ale chyba boi sie tak dużej odpowiedzialności , wcale sie nie dziwię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Będąc ministrem gospodarki więcej zrobiłby dobrego dla lubelszczyzny, ale chyba boi sie tak dużej odpowiedzialności , wcale sie nie dziwię
Było kiedyś tak, aby któryś polityk dostał po du.pie za odpowiedzialność ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem młodym czlowiekiem i chciałbym zapisać się do partii, tylkonie wiem czy ma być to PiS czy PO. Przeczytałem programy obu partii i obydwa wydają się sensowne. Pomóżcie mi podjąć decyzję, proszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech żyje Platforma Obywatelska - najwspanialsza Partia na świecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak odmowa przyjęcia władzy, gdzie wszyscy pchają się jak mrówki, to nieprawdopodobne, i to w naszym kraju, chyba ja śnię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co to za polityk co wygrywa wybory parlamentarne i ..... REZYGNUJE!!!!! To po co startował???? Po co ludzi otumaniał skoro i tak nie chciał do Sejmu isc? WSTYD Co to za polityk co nie chce objac stanowiska ??? To po co w partii jest??? WSTYD Dla mnie taka osoba jest spalona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie mu biskup nie pozwolił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja to tanca z gwiazdami chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wy mądrzy jesteście,ach.Na pewno "bardzo" się można poruszyć takim głosem że dla kogoś Hetman jest spalony.He he.Ja jestem po prostu wstrząśnięty (ale nie zmieszany) i bardzo się cieszę że Pan zostaje.Widać że coś się zmienia ale malkontentom zawsze źle.Olać takich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Będąc ministrem gospodarki więcej zrobiłby dobrego dla lubelszczyzny, ale chyba boi sie tak dużej odpowiedzialności , wcale sie nie dziwię
Gdzie ta Twoja Lubelszczyzna leży,jak wiesz to się pochwal!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że nie chce. Koryto jest w Urzędzie Marszałkowskim (dotacje z UE i etety dla zielonych ch...). a dziennikarze sie podniecają. Krzysiu oczywiście wystartuje z jedynki do Sejmu i tez odmówi,... bo "wazniejsze jest dobro regionu", jaka żałosna ściema !!! Ludzie dlaczego jesteście tacy glupi ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądra przemyślana taktyka i należy się pochwała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasach PRL-u stolki dzielono wg ustalonego klucza pomiędzy ludzi z PZPR i ZSL. Teraz podobnie: z klucza województwo lubelskie należy się PSL i do czasu póki będą przy władzy wojewodą lubelskim zawsze będzie człowiek z PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taktyka owszem, ta partia tylko na taktykach leci, nic poza pogonią do koryta ich nie obchodzi. Wystawili znanego pajaca na pierwsze miejsce na liście żeby zagłosowali na niego ludzie, myślący, że to "ktoś", a to zwykły pozer, niepotrafiący podjąć samodzielnej decyzji człowieczek zielonego motłochu. No ale ludzie zagłosowali i dzięki kiepskiej ordynacji wyborczej, PRLowska ZSL, przechrzczona na PSL posadziła znane ryje przy korycie. I znowu w sejmie Pawlaczek (na szczęście już go wysadzili z wózka), ten stary komunista Żelichowski i jeszcze wielu prominentnych komuchów z ZSL. Teraz Hetman "odmawia" mówiąc jak to bardzo potrzebny jest lubelszczyźnie... NIE JESTEŚ NAM POTRZEBNY!!! TWOJA PARTIA RÓWNIEŻ NIE JEST NAM POTRZEBNA!!! ZSL/PSL NISZCZY TYLKO TO, CO JESZCZE ZOSTAŁO!!! ODEJDŹCIE WRESZCIE I DAJCIE ŻYĆ NORMALNIE!!! Malutkie ludziki bez ambicji i idei. Układacie się z każdym, byle przy korycie być. Gdyby nagle w Polsce zaczęli rządzić naziści, to pierwsi byście do koalicji lecieli. Skończcie już swoją obecność w polityce i innych sferach życia publicznego i dajcie się rozwijać regionowi i Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Głupi by był jakby się dał wziąć na mistra, abo mu tu źle , gdzie mu będzie lepiej........"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emka napisał:
W czasach PRL-u stolki dzielono wg ustalonego klucza pomiędzy ludzi z PZPR i ZSL. Teraz podobnie: z klucza województwo lubelskie należy się PSL i do czasu póki będą przy władzy wojewodą lubelskim zawsze będzie człowiek z PSL.
tylko, że w czasach PRL każdy na tym dole miał pracę, nie było bezrobotnych gdzie nawet pijacy stojący na rogu ulicy dostawali nakaz pracy, a teraz góra obsadza swoimi, na dole, kto gdzie ma znajomości to pracuje a reszta klepie biedę jako bezrobotni. A wuj z taką demokracją, gdzie kraj został rozgrabiony. Litości, co oni wyczyniają, sami biorą porządne wynagrodzenia, premie, Pawlak dał własnie swoim pożądane premie na odchodne a na dole my nie mamy dostępu do prawidłowego leczenia itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja rodzinna powoduje, ze nie chcial byc poslem, a teraz nie chce isc do Warszawy, a udaje lokalnego patriote, zamiast powiedziec jaka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...