Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

Utworzony przez Dominik, 30 września 2011 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Hetman obiecał, że zapłaci za reklamę wyborczą na DW i zaczyna się ssanie pały... Panie Wiejak jest Pan żałosnym dupkiem, ale i tak Pana lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy HETMAN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w następnym odcinku dzielny Marszałek ratuje kotka z drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro taki bohater z takim nazwiskiem to moze bez wyborów niech idze do sejmu od razu na marszałka. gorzej już napewno nie będzie. dzienniku rozumiem, że to artykuł sponsorowany.
Ostatnio edytowany 30 września 2011 r. o 21:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żenująca ustawka - identyczna jak jeden z kandydatów PiS przed wyborami samorządowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba do 9 października wyłączę komputer bo już nie mogę tego czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110905/KRAJSWIAT/226750734
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bychawie nie w Bełzycach pismaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to był kolega: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080830/NEWS01/821504364
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś szedłem sobie późną nocą przez wąwóz na Czubach i z trzech stron otoczyli mnie groźnie wyglądający mężczyźni. Jeden z nich zażądał ode mnie telefonu komórkowego i pieniędzy. Mało tego, zaczęli przeszukiwać mi kieszenie w poszukiwaniu ukrytych banknotów i kart bankomatowych. Kiedy próbowałem się wyrwać jeden z napastników przystawił mi nóż do gardła. Chwilę potem usłyszałem niski, zdecydowany głos "Zostaw go!". W tym samym momencie powietrze przeszył świst ciosu wirującej pięści. To sam Marszałek Hetman Kandydat PSL zaatakował groźnego chuligana w odwecie za rabunek na zwykłym, szarym mieszkańcu Lubelszczyzny. Nie minęło pięć minut kiedy wszyscy rabusie leżeli na chodniku i zwijali się z bólu. Pan Krzystof Hetman związał ich marynarskim sznurem. Podziękowałem mu serdecznie, ale on pozostał niewzruszony. Poznał, że i ja mam coś na sumieniu. Zapytał się dlaczego klepię dziewczyny po tyłku w klubach. Nie czekając na odpowiedź sprzedał mi blachę w potylicę i przykleił koniczynkę do czoła. Potem uciekł do lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjanci podczas całej interwencji nie wiedzieli, że do zatrzymania pijanego kierowcy doprowadziła jedna z najważniejszych osób w województwie. Marszałek Hetman podał im swoje nazwisko, ale nie mówił, jaką pełni funkcję. Policjanci spisali jego dane, bo może być świadkiem w tej sprawie." Dobre wejścia ma DW, oj dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalezy dać pijanemu kierowcy drugą szansę, tak jak koledze spod zielonej kończynki: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110902/WYBORYPARLAMENTARNE01/697703033
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, panie Hetman. Brawo, Dziennik. Dobrze, że o tym napisaliście. Takie postawy, obojętnie czy to marszałek czy Kowalski trzeba nagłaśniać. Szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kierowca pewnie wracał z tej samej imprezy,tyle,że nie miał służbowego kierowcy i musiał sam wracać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to był: http://www.tvn24.pl/12690,1679114,0,1,palys-tlumaczy-nie-bylem-pijany,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst jak ze sztandaru bohater roku te rzeczy , wstyd dzienniku wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oldi napisał:
w następnym odcinku dzielny Marszałek ratuje kotka z drzewa
... a mnie trzeba pomóc wtargać lodówkę na VII piętro, da radę pomóc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś podczas wyprawy do Kościerzyny (brzmi jakby to było w górach, a jest blisko morza) w jakimś gęstym lesie poluzowało mi się koło. Niestety trasa nie była zbyt uczęszczana, nikt nie chciał się zatrzymać, a nadchodził zmrok. Co gorsza na tym odludziu nie działała sieć GSM. Na szczęście po półtorej godzinie tuż przed moim pojazdem zatrzymał się czarny Superb. Prowadzący pojazd wysiadł i uchylił kapelusza grzecznie się witając. Kierowcą okazał się być nikt inny jak sam Krzysztof Hetman we własnej osobie. Widząc uszkodzenie mojego pojazdu zaproponował pomoc w zmianie koła. Oczywiście z ochotą przyjęłam oferowany ratunek. Pan Hetman wyciągnął z bagażnika swojego auta zestaw narzędzi i już miał zabierać się do pracy kiedy zamarł w bezruchu. Zapytał się mnie czy wiem ile kosztuje doraźna naprawa koła w warsztacie. Nie miałam pojęcia. Poinformował mnie, że przynajmniej 300 złotych. Potem wyciągnął z kieszeni płaszcza dość duży kalkulator i zaczął liczyć. Po dłuższej chwili westchnął, wciągnął powietrze trzy razy i znowu westchnął i poinformował mnie, że muszę zapłacić 420zł + 23% podatku VAT. Byłam niezwykle zaskoczona jego skrupulatnymi wyliczeniami. Następnie podwinął rękawy i włączył podświetlany, nowoczesny stoper. Podczas odkręcania koła wygłosił wykład na temat miejskiego społeczeństwa niedojrzałego do samodzielnej egzystencji. Na szczęście, jak na przedstawiciela rolniczej klasy poradził sobie z moim problemem w niecałe trzydzieści minut, złożył narzędzia do swojego auta i wyłączył stoper. Wskazywał dokładnie 29 minut i 44 sekundy. Było już całkowicie ciemno. Sięgnął po kalkulator do kieszeni i popstrykał w klawisze. Z kalkulatora wysunął się paragon. Dostałam go z gratisem od pana Krzysztofa - nalepką "PSL - Nasz Człowiek jest najważniejszy"."Zostało mi trochę w schowku po ostatnim festynie" - zażartował Hetman, tfu, Marszałek i wsiadł do swojego auta odjeżdżając w kierunku Morza Bałtyckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toz to nasz bohater HETMAN LUBELSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Volkswagen polo jechał w stronę Bychawy. Zmieniał pas z lewego na prawy. " jeśli jechał tą trasą od olszowca to nic dziwnego, droga w uj dzirawa, ale to hetmanowi, czy hofmanowi nie przeszkadzało? ahh ta nasza polityka, ale już nie długo to się zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...