Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek zafunduje uczniom interaktywne tablice

Utworzony przez kanty, 15 kwietnia 2011 r. o 20:55 Powrót do artykułu
Marszałek zafunduje uczniom interaktywne tablice i przepełnione sale lekcyjne po komasacji szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokąd jeszcze ten doktoryzowany marszałek będzie ogłupiał ludzi???Wcześniej obiecywał DARMOWY INTERNET,teraz tablice.Niech sobie sam powiesi tablicę i zacznie wpisywać swoje wpadki nie mające pokrycia.Rozumię ,że jest rok wyborczy,ale on jest wynagradzany z pieniędzy podatnikow i musi podejmowac decyzje materialne,bo społeczeństwo tego oczekuje.Zarząd zajmuje sie kŁamstwami zamiast robić cos pożytecznego!Marszałek musi miec świadomość,że czas gumofilcowych i hazardzistow się kończy i to bezpowrotnie!Może niech dokończy teatr sztandarowa inwestycję jego parii/PSL/,bo na więcej jest za cienki jak caŁy PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz wszystko układa się w logiczną całość: 1. Wizyta Pawlaka (psl) w Icomie 2. Krzysztof Hetman (psl)zakupi dla szkół tablice interaktywne 3. Czyżby ta firma miała wygrać przetarg? 4. Czy psl szuka sponsora na wybory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POziom frustracji POmyj POpierniczonej POrtii POlicznych POsrańców niezna granic. Panie Marszałku czas zmienic koalicjanta. Bo to dno to sie nadaje na pensjonariuszy Zakładów Karnych- ze az miejsc zabraknie i trza bedzie jakąs nową Berezę wybudować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan Marszałek to tak z własnej kieszeni kupi? co? Przypominam, że korupcja wyborcza jest karalna. Jak ja bym startował w wyborach i oferował pół litra wódki i podwózkę do lokalu wyborczego dla każdego kto odda na mnie swój głos, to poszedłbym siedzieć, prawda? A pan Marszałem rozdaje nie swoje pieniądze? WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze weźmiemy z puli przeznaczonej na tzw. pomoc techniczną Regionalnego Programu Operacyjnego. Przeznaczone są na promocję programu i teraz w większości przypadków są wydawana na smycze, cukierki, różnego rodzaju imprezy.
Czy aby na pewno tylko na to idą pieniądze przeznaczone na promocję RPO? Jako Marszałek Województwa Lubelskiego powinien Pan mieć większą wiedzę w tej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te tablice to drogi kicz, nie zdają egzaminu na lekcjach. Lepsze dla dzieci byłyby laptopy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tablice zdają egzamin na lekcjach, tylko trzeba umieć te lekcje przygotować. Przygotowanie dobrej i efektywnej lekcji jest niestety dosyć pracochłonne. Pomoce się pojawiają, ale są upiornie drogie. Na początku byłam sceptyczna - tablica w szkole ponadgimnazajalnej? Teraz używam jej i bardzo ją cenię. Niestety mamy 1 w szkole. Chętnie przyjęłabym tablicę do swojej pracowni. Zapraszam na moje lekcje. danaboo2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam, pomyliłam adres. danabo@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dana napisał:
Tablice zdają egzamin na lekcjach, tylko trzeba umieć te lekcje przygotować. Przygotowanie dobrej i efektywnej lekcji jest niestety dosyć pracochłonne. Pomoce się pojawiają, ale są upiornie drogie. Na początku byłam sceptyczna - tablica w szkole ponadgimnazajalnej? Teraz używam jej i bardzo ją cenię. Niestety mamy 1 w szkole. Chętnie przyjęłabym tablicę do swojej pracowni. Zapraszam na moje lekcje. danaboo2.pl
"Te tablice to drogi kicz, nie zdają egzaminu na lekcjach. Lepsze dla dzieci byłyby laptopy " Czyżby wypowiedział się jakiś domorosły filozof?? Filozofia nie jest mocną strona "mędrców" próbujących "ogarnąć" stan nie tylko potrzeb naszych szkół... Tablice interaktywne to w chwili obecnej bezwzględnie jedne z najpotrzebniejszych narzędzi edukacyjnych w naszych szkołach. Laptopy, komputery i inne tego typu "zabawki" ma każdy w domu, a przynajmniej większość... I cóż z tego, że mają?? Skoro uczeń idąc w Świat, szczególnie ze szkółek "wiejskich" do "miejskich" styka się z nowoczesnością na lekcjach. Staje po raz pierwszy przy tablicy interaktywnej i.... ZONK!!! Nie wie do czego "to" służy... "Tablice zdają egzamin na lekcjach, tylko trzeba umieć te lekcje przygotować. Przygotowanie dobrej i efektywnej lekcji jest niestety dosyć pracochłonne. Pomoce się pojawiają, ale są upiornie drogie." To czy przygotowanie lekcji na tablicy jest drogi i pracochłonne zależy jedynie od wyborów jakich dokonuje się przy wyborze tablic. Kolejny raz okazuje się, że ci, którzy oszczędzają przy zakupie, wydaja pieniądze dwa, a nawet trzy razy. Posiadam tablicę InterWrite DualBoard w szkole i oprogramowanie do niej jest tak bogate, że niczego więcej nam nie trzeba, wszystko co potrzebne w galeriach jest. Oczywiście, jeżeli któryś z naszych nauczycieli pragnie być konstruktywnym i nowatorskim, ma również możliwość zainstalowania tego oprogramowania na swoim komputerze, bo tak przewiduje licencja, i tworzyć własne galerie na użytek szkolny. Ach, jeszcze jedno, są o tyle wyjątkowe, że mogą jednocześnie uczestniczyć w pracach przy tablicy dwie osoby, pracując niezależnie od siebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...