Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego w 80% przypadków jak spotykam DZIWNE ( przeważnie też chamskie) osoby w swoim życiu to okazują się to być nauczyciele.  NAuczyciele to dziwadła !!! Biedne dziewczynki, współczuje dzieciom nauczycieli. :( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 i 12 lat to już nastolatki? chyba dzieci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko wina p. Wójcika nie wierzcie ludzie w te bzdury. Nagonka jedna wielka całe Niemce wiedzą o tym tylko nikt o tym głośno mówi. Zapewniam Was że ta rodzina jest normalna.    Coś mi się zdaje że niektóre osoby tu polecą ze stołków ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też potwierdzam że ta rodzina jest normalna zapoznałam tą rodzinne w szpitalu jak leżała moja córka akurat dziewczynki trafiły do szpitala rodzice są super moja córka do dzisiejszego dnia ma z nimi kontakt ja z ich mamo też .Ja też potwierdzam że to bzdury jedyny dla nich ratunek to pani JAWOROWICZ . bo sprawiedliwość nie ma a przez ludzi kłamstwa rodzina cierpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...