Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
źle. po prostu źle. bardzo wiele zależało od pytań, niektóre były proste, inne wymagały tylko znajomości jednej z ogwiazdkowanych lektur (na taką niestety ja trafiłam). na szczęście zdałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDAŁAM! Miałam obraz Wierny towarzysz, opisałam go, odwołałam się do innych książek, które znałam i aww, zaliczyłam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie o godność człowieka i 60% fajny temat ale bardzo się stresowalam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
78 procent do przodu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jesteś zadowolony z wyniku. Pisz skarg do OKE. Podstaw do unieważnienia jest aż nadto: przypomnij sobie czy z Tobą rozmawiano, czy Cię egzaminowano; podaj w miarę dokładnie pytania, a podpowiem Ci co napisać w piśmie do OKE. Będziesz miał drugą szansę... Może wtedy trafisz na "motyw rycerza" lub coś równie miłego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak nie jestem zadowolona z wyniku - mat/fiz/ang. i na polaku awaria. Wiadomo ja oceniam, że min. spełnione, ale decyzja komisji inna, chore przecież każdy z nas inaczej swobodnie ocenia teks. To jest chore 11.05 dod. fiza i 12.05 polak. Procedurę sprawdziłam i nie mam się do czego przyczepić. Jestem załamana wszystkie plany biorą w łeb. Naprawdę nie mam sobie nic do zarzucenia (korki z wszystkich przedmiotów)- 0 problemów z polaka przez 3 lata a tu ups. Żebym to jeszcze była na innym profilu ale mat/fiz. Zmienili zasady gry podczas gry ! Niestety niech nie liczą na mnie podczas wyborów. Giertych zachował się kiedyś po męsku. Ale ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...