Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mąż pani burmistrz awansował na szefa CK

Utworzony przez wiwi, 11 marca 2009 r. o 07:16 Powrót do artykułu
Tanecznym i teatralnym. burmistrzem jest Pani Burmistrz.Ciekawe co tańczy ?Może Kankana? ..............
Ostatnio edytowany 11 marca 2009 r. o 12:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie takie numery w Polsce odchodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna para. A w konkursie Róże gali wygrał Raczek i jego partner,,, Niezłe dzieją sie w tej poniatowej jaja, wręcz kosmiczne,, A co na to - Pani AC - super dziennikarka DZ - teraz wzięła sie za szefową, bo nie wychodzi ze starostwe. Uwazaj Lilu, uwazaj,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu jest bardzo nieuczciwy (wzbudza podejrzenia). Z tekstu artykułu przecież jasno wynika, że pan Stefanek wcale nie awansował, tylko tymczasowo z mocy prawa pełni obowiązki dyrektora CK, ponieważ poprzedni dyrektor został odwołany za jakieś sprawy finansowe. Taka jest naturalna kolej rzeczy, nie tylko w CK, ale wszędzie. Kto miałby niby pełnić te obowiązki. Zawsze przejmuje je zastępca, czyli osoba druga po dyrektorze. Ale sam tytuł robi swoje - wzbudza niezdrowe emocje - podejrzenia o interesowność itp. Pod tym względem Dziennik Lubelski zszedł na psy - mniej liczy się rzetelność i uczciwość (tytuł dużo sugeruje, ale to, co sugeruje, nie jest prawdą!), a bardziej to, żeby wzbudzić sensację. Pozdrowienia dla wszystkich nie ulegających nagonce! P.S. A tak a'propos ewentualnych komentarzy do mojego postu - nie jestem związany z państwem Stefanek (chociaż znam) i nie mam żadnego interesu, żeby ich bronić. Chodzi mi raczej o nierzetelność Dziennika Wschodniego i wzbudzanie sensacji tam, gdzie jej nie ma. Zresztą cały tekst uważnie przeczytany raczej nie potwierdza podejrzeń mogących sie pojawić po przeczytaniu tytułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefanek nie jest zastępcą dyrektora od dnia 01.01.2009r i to nie on musi pełnić obowiązki dyrektorskie w zastepstwie - ALE BARDZO CHCE. I dlatego polecieli poprzedni dyrektorzy Ośrodka Kultury (Centrum Kultury). I niestety dlatego tez poleci nastepny. Wiec aby jak najdłużej dyrektorować Stefanek i Stefankowa konkurs na nowego dyrektora planują "kiedyś tam", a najlepiej po nowych wyborach. Co do długów narobionych przez poprzednika proponuje dowiedzieć się jak duże podwyżki dostali pracownicy Centrum już od stycznia 2009r (a najwiekszą oczywiście Stefanek) i kto je przyznał (pracownikom - Stefanek a jemu - Stefankowa). Gdyby były długi to by nie było kasy na podwyżki... no ale... dyrektorka wyleciała za przekrety, dyrektor za długi... tylko biedny Sławeczek ciągle tam jest - nic nie widzi, nic nie słyszy, niczemu nie może zaradzić...tylko czeka na wolny stołek.... a pod bezpośrednimi skrzydłami szanownej małżonki wreszcie robi robi co tylko chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PP napisał:
Tytuł artykułu jest bardzo nieuczciwy (wzbudza podejrzenia). Z tekstu artykułu przecież jasno wynika, że pan Stefanek wcale nie awansował, tylko tymczasowo z mocy prawa pełni obowiązki dyrektora CK, ponieważ poprzedni dyrektor został odwołany za jakieś sprawy finansowe. Taka jest naturalna kolej rzeczy, nie tylko w CK, ale wszędzie. Kto miałby niby pełnić te obowiązki. Zawsze przejmuje je zastępca, czyli osoba druga po dyrektorze. Ale sam tytuł robi swoje - wzbudza niezdrowe emocje - podejrzenia o interesowność itp. Pod tym względem Dziennik Lubelski zszedł na psy - mniej liczy się rzetelność i uczciwość (tytuł dużo sugeruje, ale to, co sugeruje, nie jest prawdą!), a bardziej to, żeby wzbudzić sensację. Pozdrowienia dla wszystkich nie ulegających nagonce! P.S. A tak a'propos ewentualnych komentarzy do mojego postu - nie jestem związany z państwem Stefanek (chociaż znam) i nie mam żadnego interesu, żeby ich bronić. Chodzi mi raczej o nierzetelność Dziennika Wschodniego i wzbudzanie sensacji tam, gdzie jej nie ma. Zresztą cały tekst uważnie przeczytany raczej nie potwierdza podejrzeń mogących sie pojawić po przeczytaniu tytułu.
Jak sądzisz - kto jest pracodawcą dla Stefanka? Nie Stefankowa? Kto ustala Stefankowi warunki pracy i płacy - nie Stefankowa? Kto rozlicza Stefanka - nie Stefankowa? Kto celowo odkłada termin konkursu na dyrektora CK /z czym się ta nazwa kojarzy?/ - nie Stefankowa? Pytań jest więcej ale szkoda czasu i miejsca. A całkiem poważnie - ta sytuacja jest niemoralna! Brzydzę się takimi ludżmi! PRYWATA W NAJGORSZYM WYDANIU!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PP napisał:
Tytuł artykułu jest bardzo nieuczciwy (wzbudza podejrzenia). Z tekstu artykułu przecież jasno wynika, że pan Stefanek wcale nie awansował, tylko tymczasowo z mocy prawa pełni obowiązki dyrektora CK, ponieważ poprzedni dyrektor został odwołany za jakieś sprawy finansowe. Taka jest naturalna kolej rzeczy, nie tylko w CK, ale wszędzie. Kto miałby niby pełnić te obowiązki. Zawsze przejmuje je zastępca, czyli osoba druga po dyrektorze. Ale sam tytuł robi swoje - wzbudza niezdrowe emocje - podejrzenia o interesowność itp. Pod tym względem Dziennik Lubelski zszedł na psy - mniej liczy się rzetelność i uczciwość (tytuł dużo sugeruje, ale to, co sugeruje, nie jest prawdą!), a bardziej to, żeby wzbudzić sensację. Pozdrowienia dla wszystkich nie ulegających nagonce! P.S. A tak a'propos ewentualnych komentarzy do mojego postu - nie jestem związany z państwem Stefanek (chociaż znam) i nie mam żadnego interesu, żeby ich bronić. Chodzi mi raczej o nierzetelność Dziennika Wschodniego i wzbudzanie sensacji tam, gdzie jej nie ma. Zresztą cały tekst uważnie przeczytany raczej nie potwierdza podejrzeń mogących sie pojawić po przeczytaniu tytułu.
Człowieku , co Ty piszesz. Zebys nie wiem co pisal i jak, to widac, ze piszesz wbrew logice, by bronic Stefanków. Chodzi o zasady. A artykul, - po to jest prasa. Kto prowadzi uczciwe i przejrzyste zasady - nie bulwersuje sie. Weź to czlowieku maluczki na zdrowy rozum, maz podlegly zonie czy zona mezowi - to tylko w malzenstwie - nie w samorzadzie. Zreszta w zadnej szanujacej sie firmie - czy to dzialajacej na podstwie kodeksu handlowego, cywilnego czy innego takich rzeczy sie nie praktykuje, bo to zle swiadczy o firmie. W bankach i innych jest tak samo, wystarczy te glupkowate seriale czy telenowele ogladac by to wiedziec - nie potrzeba znac prawa. To sie nazywa prytwata i naduzywanie danych przez wyborców praw i jest to niesmaczne. A gazety - naj;epiej cenzure wprowadzic. Wszak macie w CK pania redaktor AC, która starostwo zadenuncjowala i co,,po znajomosci nie zalatwila Wam.. Nosil wilk razy kilka,,, ktos napisal,,uwazaj Lilu i - chyba mial racje. Badzmy ludzmi rozsadnymi. Takie sa fakty. WSTYD. A CK finansuje kto, gmina i pani burmistrz. Wiec o czym mowicie.. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldi napisał:
Jak sądzisz - kto jest pracodawcą dla Stefanka? Nie Stefankowa? Kto ustala Stefankowi warunki pracy i płacy - nie Stefankowa? Kto rozlicza Stefanka - nie Stefankowa? Kto celowo odkłada termin konkursu na dyrektora CK /z czym się ta nazwa kojarzy?/ - nie Stefankowa? Pytań jest więcej ale szkoda czasu i miejsca. A całkiem poważnie - ta sytuacja jest niemoralna! Brzydzę się takimi ludżmi! PRYWATA W NAJGORSZYM WYDANIU!!!!!!!!!!!!!
Czyżby nowa afera w Platformie Obywatelskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ściemę wciska Burmistrz Poniatowska - Centrum Kultury nie podlega Gminie? A kto finansuje Centrum? Na stronie BIP-u Poniatowskiego Centrum figuruje jako jednostka Gminy, jest finansowana z Gminy (coroczna dotacja) i nie ma tu bezpośredniej zalezności??? Dodam, że dyrektora powołuje, przyznaje mu wynagrodzenie, premie, nagrody właśnie Burmistrz. Pracownicy Centrum może pod Burnistrz nie podlegaja ale dyrektor jest pracownikiem samorządowym i umowę z nim zawiera Burmistrz. Cała sytuacja podlega pod ustawę o pracownikach samorzadowych (Dz.U. 2008 nr 223 poz. 1458) proponuje poczytać art. 26 oraz art. 2, pkt 3. I po co ten kit - pani Burmistrz prawnik - Centrum jest jednostką gminną i mąż nie może podlegać pod żone. A w Poniatowej podlega... podwyżki rozdaje, podwyżki dostaje... totalny przekręt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro te wpisy czytac, ale jedno jest pewne. Przeciwnicy Stefankowej juz zaczeli na calego kampanie wyborcza!!!! Niech lepiej zaczna sie zajmowac praca solidna, neich pokaza ze cos zrobili dla tej gminy i powiatu. Bo obrzucac blotem anonimowo jest najlepiej. Zgorzknialosc wylazi wam uszami. Pan Stefanek, to czlowiek ktory jako jedyny nadaje sie na dyrekora CKPiT. Nie rownali sie mu jego poprzednicy. Niestety. ALe jak ktos jest dobry to trzeba go niszczyc - to polska mendanosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PP napisał:
Tytuł artykułu jest bardzo nieuczciwy (wzbudza podejrzenia). Z tekstu artykułu przecież jasno wynika, że pan Stefanek wcale nie awansował, tylko tymczasowo z mocy prawa pełni obowiązki dyrektora CK, ponieważ poprzedni dyrektor został odwołany za jakieś sprawy finansowe. Taka jest naturalna kolej rzeczy, nie tylko w CK, ale wszędzie. Kto miałby niby pełnić te obowiązki. Zawsze przejmuje je zastępca, czyli osoba druga po dyrektorze. Ale sam tytuł robi swoje - wzbudza niezdrowe emocje - podejrzenia o interesowność itp. Pod tym względem Dziennik Lubelski zszedł na psy - mniej liczy się rzetelność i uczciwość (tytuł dużo sugeruje, ale to, co sugeruje, nie jest prawdą!), a bardziej to, żeby wzbudzić sensację. Pozdrowienia dla wszystkich nie ulegających nagonce! P.S. A tak a'propos ewentualnych komentarzy do mojego postu - nie jestem związany z państwem Stefanek (chociaż znam) i nie mam żadnego interesu, żeby ich bronić. Chodzi mi raczej o nierzetelność Dziennika Wschodniego i wzbudzanie sensacji tam, gdzie jej nie ma. Zresztą cały tekst uważnie przeczytany raczej nie potwierdza podejrzeń mogących sie pojawić po przeczytaniu tytułu.
CZŁOWIEKU - Z MOCY JAKIEGO PRAWA PEŁNI TE OBOWIĄZKI? STEFANKOWEGO? BEZ POWOŁAŃ, BEZ ZARZĄDZEŃ BURMISTRZ, W NIEZGODZIE Z USTAWĄ. POCZYTAJ TO PRAWO A PRZEKONASZ SIE ŻE ŚMIERDZI TU BEZPRAWIEM. I ŻEBY NA TAKĄ PRYWATE MARMOWAĆ NASZE PIENIĄDZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jo napisał:
Przykro te wpisy czytac, ale jedno jest pewne. Przeciwnicy Stefankowej juz zaczeli na calego kampanie wyborcza!!!! Niech lepiej zaczna sie zajmowac praca solidna, neich pokaza ze cos zrobili dla tej gminy i powiatu. Bo obrzucac blotem anonimowo jest najlepiej. Zgorzknialosc wylazi wam uszami. Pan Stefanek, to czlowiek ktory jako jedyny nadaje sie na dyrekora CKPiT. Nie rownali sie mu jego poprzednicy. Niestety. ALe jak ktos jest dobry to trzeba go niszczyc - to polska mendanosc.
A Ty się właśnie przedstawiłeś - czemu sam piszesz anonimowo a zarzucasz to innym? Nieujawniający odezwał się obrońca. Miałam przyjemność współpracować z panem S. Stefankiem i niestety tak niekompetentnej osoby, nie znającej przepisów dawno nie spotkałam. Wrażenie to on robi - ale tylko pierwsze - przy rozmowie o poważnych, merytorycznych, opartych na prawie a nie "gdybologii" sprawach zaczyna się szybko gubić. Na konferansjera to on się nadaje, czarować i pajacować potrafi ale to o dużo za mało na dyrektora. Ale mężowi Burmistrzyni społeczeństwo wiele wybacz. Tylko czy aby nie jesteście za tolerancyjni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jo napisał:
Przykro te wpisy czytac, ale jedno jest pewne. Przeciwnicy Stefankowej juz zaczeli na calego kampanie wyborcza!!!! Niech lepiej zaczna sie zajmowac praca solidna, neich pokaza ze cos zrobili dla tej gminy i powiatu. Bo obrzucac blotem anonimowo jest najlepiej. Zgorzknialosc wylazi wam uszami. Pan Stefanek, to czlowiek ktory jako jedyny nadaje sie na dyrekora CKPiT. Nie rownali sie mu jego poprzednicy. Niestety. ALe jak ktos jest dobry to trzeba go niszczyc - to polska mendanosc.
Popieram w 100 procentach. Pan Stefanek byłby najlepszym dyrektorem Centrum. Pracuje tu 21 lat. nie wziął się przeciez z kosmosu. Az żal że nie bedzie kandydować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Ty droga anonimowa kobieto, jestes kompetentna jak cholera:) jeszcze sie taki nie urodzil, aby wszystkim dogodzil. Dajcie spokój Stefankom. Ja zycze im jak najlepiej. Choc teraz to sie cos w tej Pontowej dzieje, a nie marazm jaki był za zielonej pajeczyny Kaniowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='jo' date='11.03.2009, 09:30' post='103163'] Przykro te wpisy czytac, ale jedno jest pewne. Przeciwnicy Stefankowej juz zaczeli na calego kampanie wyborcza!!!! Niech lepiej zaczna sie zajmowac praca solidna, neich pokaza ze cos zrobili dla tej gminy i powiatu. Bo obrzucac blotem anonimowo jest najlepiej. Zgorzknialosc wylazi wam uszami. Pan Stefanek, to czlowiek ktory jako jedyny nadaje sie na dyrekora CKPiT. Nie rownali sie mu jego poprzednicy. Niestety. ALe jak ktos jest dobry to trzeba go niszczyc - to polska mendanosc. O kampanie sie nie martw. Jak Stefanek bedzie dyrektorem Centrum to wiele wydatków na kampanie pani burmistrz się uda ukryć w kosztach centrum. A i pracownicy centrum, dobrze zmotywowani podwyżkami chetnie pomogą poza i w godzinach pracy. W sumie to kampania juz trwa - lepszego koordynatora działań promocyjnych burnistrz nie bedzie miała - męża i szefa Centrum Kultury - tam przeciez jest centrum wszelakich imprez i każda impeza jest promocją - niekoniecznie Poniatowej ale napewno Stefankowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tylko pogadamy, poczytamy a oni nadal będą grzać stołki i brać kasę ... a i udawać że są praworządni... szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Stefankom też źle nie życzę ale tu chodzi o prawo. A jest ono w oczywisty sposób łamane. Nie chodzi o to czy on sie nadaje na dyrektora czy nie - on nie może pełnic tej funkcji, nawet w zastepstwie. I już. Niepokoi mnie w tym wszystkim fakt, że pełni fizycznie tę rolę juz kolejny miesiąc i nic nie zmienia się (widze w tym kolejne nadużycia prawa) - zaden konkurs na dyrektora nie jest ogłoszony. Ale rozumiem, że tak jest wygodniej dla nich. A kierowanie wygodą nie wydaje mi się słuszne. Ktos może sie wkurzyć i rzeczywiści zrobić sprawę. Stefankowie - zastanówcie się czy warto. Dogadaj sie Lila z jakims burmistrzem z okolic (wszyscy wiemy,że konkursy sa ustawiane) - niech weźmie twojego męza na dyrektora Domu Kultury i wtedy wilk będzie syty (stefanek) i owca cała (poniatowa). Zawsze to mniejsze nagięcie prawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefanek nie jest zastępcą dyrektora od dnia 01.01.2009r i to nie on musi pełnić obowiązki dyrektorskie w zastepstwie - ALE BARDZO CHCE. I dlatego polecieli poprzedni dyrektorzy Ośrodka Kultury (Centrum Kultury). I niestety dlatego tez poleci nastepny. Wiec aby jak najdłużej dyrektorować Stefanek i Stefankowa konkurs na nowego dyrektora planują "kiedyś tam", a najlepiej po nowych wyborach. Co do długów narobionych przez poprzednika proponuje dowiedzieć się jak duże podwyżki dostali pracownicy Centrum już od stycznia 2009r (a najwiekszą oczywiście Stefanek) i kto je przyznał (pracownikom - Stefanek a jemu - Stefankowa). Gdyby były długi to by nie było kasy na podwyżki... no ale... dyrektorka wyleciała za przekrety, dyrektor za długi... tylko biedny Sławeczek ciągle tam jest - nic nie widzi, nic nie słyszy, niczemu nie może zaradzić...tylko czeka na wolny stołek.... a pod bezpośrednimi skrzydłami szanownej małżonki wreszcie robi robi co tylko chce. no własnie - il on teraz zarobia - pobory jako zastępca miał wieksze od własnego dyrektora - to wiem ale ciekaw jestem jak jego wynagrodzenie wypadłoby teraz w rakingu wszystkich kierujących jednostkami gminnymi. czuje, że dośc wysoko... niezły smród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kampanie sie nie martw. Jak Stefanek bedzie dyrektorem Centrum to wiele wydatków na kampanie pani burmistrz się uda ukryć w kosztach centrum. A i pracownicy centrum, dobrze zmotywowani podwyżkami chetnie pomogą poza i w godzinach pracy. W sumie to kampania juz trwa - lepszego koordynatora działań promocyjnych burnistrz nie bedzie miała - męża i szefa Centrum Kultury - tam przeciez jest centrum wszelakich imprez i każda impeza jest promocją - niekoniecznie Poniatowej ale napewno Stefankowej. [/quote] W CK już pracują /o ile nie są na bani/ osoby zaangażowane w poprzednią kampanię wyborczą Stefankowej w 2006 roku. Kampania wyborcza 2010 rozpoczęta a o poparciu dla Stefankowej niech świadczy wynik w głosowaniu na stronie www.dobrzypolitycy.pl - na 305 oddanych głosów uzyskała średnią 1,17 /w skali od 1 do 6/. Doskonały wynik? O czymś to świadczy - chyba nie o poparciu? Doskonały duet do działań promocyjnych gminy Poniatowa - Stefanek & Stefanek - sp. z o.o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako kierujący jednostką powinien złożyć oświadczenie majatkowe za rok 2009 i wtedy uzyskasz oczekiwaną wiedzę a i porównasz z innymi. ale myśle, że oni to jakoś obejdą - co by nie denerować pospólstwa przed wyborami w roku 2010. dla nich to normalka. te obejścia prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...