Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mazowsze chce dać pieniądze na most przez Wisłę

Utworzony przez MARIAN, 27 października 2009 r. o 15:33 Powrót do artykułu
A DROGI DO MOSTU BĘDĄ GRUNTOWE KLASY 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie mi ten most, bo jak mam jechać z Lublina do Kolonii Nadwiślańskiej przez Annopol lub przez Puławy ponad 100 km. to wymiękam, a prom tylko od wiosny do jesieni i też troszkę kosztuje. To tak blisko a jednak jak daleko. Most jest bardzo potrzebny, a myślę, że za mostem pójdzie również jakość dróg dojazdowych, więc chyba każdemu użytkownikowi tej trasy będzie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jechałeś kiedyś tymi drogami?. nawet w tej chwili nie są to drogi gruntowe. Fakt troszke wąskie, ale jakość nawierzchni dużo lepsza niż np. w okolicy Gościeradowa, którędy prowadzi droga na drugą stronę Wisły ( ze strony wschodniej )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARIAN napisał:
A DROGI DO MOSTU BĘDĄ GRUNTOWE KLASY 4
A jakie to są drogi klasy 4?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most musi być gotowy do 2013 roku aby Polska mogła skorzystać z dotacji UE, w przeciwnym razie unijna kasa przepadnie. Z tego co wiem województwo lubelskie ma na ten cel "zabukowane" pieniążki. Sądzę też , że dla województwa mazowieckiego jest to także intratna inwestycja. Sądzę więc, że do budowy mostu dojdzie, nie jestem przesądna, ale martwią mnie opinie miejscowych ( z drugiej tzn. mazowieckiej strony Wisły), że co most w tych okolicach budowali to wojna była). Ale chyba czas przerwaĆ ZŁĄ PASSĘ. Życzę sukcesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego,że będzie most...??? a już za mostem w kierunku Lublina....."tragedia", wąsko, dziura na dziurze, koleiny. zakretów co niemiara.....i tak do Konopnicy !!! Wątpię aby do 2013 roku coś się zmieniło, szczególnie, że niektóre władze gmin nie są zainteresowane tym tematem....ot zrobią to będzie!!!!! Najlepiej wychodzi łatanie dziur np. w Bełżycach .....na przejazd Tur de Pologne.....a asfalt "zwinięto" z ul. Szkolnej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...